Jonna Jinton

Jonna Jinton

Wielu z nas marzy o wyjeździe na idylliczną prowincję. Jonna Jinton, szwedzka blogerka, fotografka i artystka, należy do grona osób, które podjęły decyzję o przeprowadzce na wieś. SwoDowiedz się więcejją przygodę z fotografią rozpoczęła już jako nastolatka, a jej główne źródło inspiracji stanowiła atmosfera i przyroda północnej Szwecji. Jonna Jinton jest samoukiem, a jej fotografie ukazują naturę z wyjątkowej i niesłychanie artystycznej perspektywy. Zdjęcia i kolekcja tapet Northern Wilderness odzwierciedlają bajkową przyrodę oraz metamorfozy, przez jakie przechodzi w trakcie czterech pór roku w północnoszwedzkiej odsłonie.

Miejsce na oddech, myśli i odczuwanie

Kolekcja tapet Jonny Jinton, Northern Wilderness, to esencja spokoju jałowych krajobrazów oraz cichych, rozległych zimowych pejzaży. To połączenie romantycznej afmosfery spowitych mgłą jezior o migocącej tafli wody oraz mistycznych i inspirujących zórz polarnych na tle przepięknego, gwieździstego nieba. Na tapetach autorstwa Jonny Jinton to natura gra pierwsze skrzypce. Nie znajdziemy tu wieżowców, galerii handlowych, autostrad, a nawet żwirowanych dróg. To miejsce na oddech, myśli i odczuwanie. Tapety Jonny z pewnością przypadną do gustu osobom, które chcą stworzyć w swoim domu atmosferę harmonii i spokoju. Aby osiągnąć ten duchowy balans, trzeba obserwować pejzaże tak, jak to robi Jonna – z szacunkiem do przyrody.

Stwórz w swoim domu atmosferę magii za pomocą kolekcji Northern Wilderness inspirowanej przyrodą

Wiele zdjęć z kolekcji tapet wykonano na dalekiej północy Szwecji, między innymi w okolicy Stekenjokk, Abisko i Stora Sjöfallet. Stwórz w swoim domu atmosferę magii za pomocą kolekcji Northern Wilderness inspirowanej przyrodą składającej się z takich motywów jak: motiven ”Celestial Dream”, ”Stories of the ancient forest” oraz ”A magical place”. Każdy z nich jest oparcy na zdjęciach wykonanych w ulubionym miejscu Jonny Jinton, czyli przy niewielkim jeziorku pośrodku lasu, które od rana do wieczora spowite jest mgłą. Jonna spędziła tam wiele poranków, zdjęcia znajdujące się na tapetach zostały wykonane tego samego, wyjątkowo magicznego, dnia. Dla Jonny to miejsce niezwykłe, doskonałe źródło inspiracji, o którym mówi „Magiczne, leśne jezioro”. Ty też możesz się nim zainspirować. Wzbogać wnętrze swojego domu o prezentowane tapety i żyj bliżej natury.

Codzienny chaos zamień w codzienną sztukę

Chaos panujący w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywamy, to nierzadkie zjawisko. Chaos nadaje też rytm naszemu życiu. Właśnie dlatego warto zmienić go w sztukę. Udekoruj swoje wnętrze tapetą przedstawiającą świt, który powolnie rozpościera swoje skrzydła nad dumnymi koronami sosen. W ten sposób stworzysz kojąca harmonię. Niezmierzone pejzaże surowej, nietkniętej przyrody na zdjęciech Jonny Jinton to dowód na to, że to co w przyrodzie nieujarzmione jest jej najpiękniejszą częścią. To z braku idealnego porządku rodzi się inspiracja i pasja. Kiedy czujesz, jak przytłaczają cię codzienne zobowiązania, wystarczy, że spojrzysz na korony drzew i spojrzysz w nieboskłon widniejący na tapecie Jonny Jinton.

Zaproś przyrodę do swojego domu

Urzekające piękno nordyckich krajobrazów stanowią źródło inspiracji dla skandynawskiego designu. Kolekcja Northern Wilderness składa się z 30 tapet o przyrodniczych motywach, które sprawdzą się w praktycznie każdym wnętrzu. Wzbogać swój dom o poranną mgłę spowijającą migocące tafle jezior, nagie, górskie krajobrazy, metamorfozy związane ze zmianami pór roku. Zaproś naturę do swojego domu. Podziwiaj spektakularne zorze polarne rozświetlający mrok jesiennego wieczoru, nieruchomą taflę jeziora odbijającą magiczne, nocne niebo, posłuchaj dźwięków przyrody, a w twoim wnętrzu zapanuje atmosfera harmonii.

Tapety Northern Wilderness doskonale sprawdzą się w sypialni

Jeszcze nigdy kolekcja tapet nie była równie nasycona ciszą oraz poszanowaniem do natury i roli człowieka w świecie przyrody jak ta oparta na zdjęciach Jonny Jinton. Tapety Northern Wilderness doskonale sprawdzą się w sypialni, napełniając cię spokojem przed udaniem się na nocny spoczynek oraz energią przed rozpoczęciem nowego dnia. Mgła spowijająca porośniętą mchem ziemię prastarego sosnowego lasu, słońce ogrzewające zmarznięte brzozowe gałązki – bez względu na to, który krajobraz wybierzesz, z pewnością napełni cię on harmonią. Spokojne, majestatyczne, zimowe motywy stanowią doskonałą opcję na tapetę do sypialni. Nie emanują zbyt obfitym bogactwem barw, nie są chaotyczne, za to pełne specyficznej atmosfery. Być może, podobnie jak Jonna, uwielbiasz czerpać inspirację z tajemniczych lasów rodem z ilustracji Johna Bauera. Odwiedź więc magiczny świat Jonny Jinton, w którym z pewnością znajdziesz swoją ulubioną tapetę zainspirowaną szwedzką naturą.

Låt tapeter från Northern Wilderness spegla din personlighet

Jeśli jesteś typem marzyciela, możesz zainspirować się wolnymi, beztroskimi reniferami przedstawionymi na tapecie “Free Spirits” lub pobudzić swoją wyobraźnię, podziwiając rozświetloną promieniami słońca mgłę spozierającą spomiędzy koron drzew na tapecie “Morning Meditation”. Wybierz taką tapetę z kolekcji Northern Wilderness, która odzwierciedli twoją osobowość. Romantykom zapewne przypadnie do gustu zdjęcie lustrzanej tafli magicznego jeziora: “The lake of Love” lub zmierzch o różowym odcieniu: “Reflections”. Zwolennicy przygód dodadzą do swojego wnętrza odrobinę nietkniętej natury lub niesamowity widok spektuklarnego, gwieździstego nieba na tapecie: “Universe”, pełnej odcieni różu, niebieskiego, fioletu, zieleni tworzących harmonijną feerię barw. W kolekcji Jonny Jinton każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Pokazuje 1-42 z 42 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.