Kwiatowy Króliczek - Tapeta - Pokój dziecięcy

Lila + Lola

Lila & Lola to kreatywny zespół składający się z matki i córki, który tworzy modne ozdoby ścienne z akcentami nawiązującymi do natury. Lila i Lola są prawdopodobnie najbardziej znane Dowiedz się więcejdzięki niezwykłym portretom zwierząt w fantastyczny sposób łączącym elegancję i zabawę.

Marka Lila & Lola narodziła się z macierzyństwa, które matce i córce dało nowe spojrzenie na życie i silne pragnienie tworzenia. Duet zajmuje się głównie fotografią, malarstwem i projektowaniem graficznym, a inspiracje czerpie zarówno z natury, jak i z nowoczesnego designu. Mieszkają w malowniczym górskim regionie Australii, który opisują jako niewyczerpane źródło bezgranicznej inspiracji. Co więcej, często i z radością podróżują po całym kraju ze swoją niewielką, leciwą przyczepą, oczywiście ozdobioną naturalnymi motywami, które sprawiają, że pragniemy znaleźć się na oszałamiającym wybrzeżu Australii i podziwiać jej kolorowe kontrasty.

  • Pokazuje 1-66 z 66 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.