Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-2 dni.

  Na rozdrożu pomiędzy sztuką, a wystrojem wnętrz – Emma Lindström dla Photowall

  Począwszy od dzisiejszego dnia rozpoczynamy wyłączną współpracę w zakresie designu ze szwedzką artystką Emmą Lindström. Kolekcja tapet o nazwie AURA składa się z dwunastu akrylowych obrazów zawierających abstrakcyjne oraz jaskrawe kompozycje kolorystyczne. Harmonijny design oraz naturalna ekspresywność sprawia, że każda tapeta wywołuje uczucie relaksu oraz wprowadza umysł w stan odprężenia.
  Emma Lindström
  Emma Lindström,

  Emma Lindström jest uznaną szwedzką artystką, która posiada na swoim koncie liczne udane wystawy w Stanach Zjednoczonych, Niemczech oraz w wielu innych krajach europejskich. Ponadto prowadzi w centrum Göteborga galerię sztuki o nazwie Anohaao Gallery, w której prezentuje kolekcję swoich dzieł, stale wzbogacanych o nowe eksponaty z całego świata.

  Jej proces twórczy jest efektem bardzo długiej drogi, jaką przebyła eksperymentując z różnymi technikami, kolorami oraz materiałami, które stale zmieniała i rozwijała. W międzyczasie jej nastawienie, zmysł estetyczny oraz zmienne koleje losu kształtowały formę artystycznej ekspresji oraz wpływały na wizualny efekt jej prac.

  Każde artystyczne przedsięwzięcie rozpoczyna się od wyboru i ustalenia swoistej skali barw. Wybór ten uzależniony jest zarówno od preferencji klienta, jak i stanu, w jakim aktualnie znajduje się umysł Emmy.

  Gdy zaczynam tworzyć, wchodzę w stan przypominający medytację. Pozwalam swojej intuicji na swobodne działanie, aby proces twórczy mógł toczyć się swoim własnym torem. Jego początkowe etapy polegają na stawianiu kropek i rozlewaniu akrylowej farby oraz innych środków. Następnie przechodzę do szczegółowej pracy, używając linii i tworząc wypełnienia, które nadają dziełuostateczny kształt.

  Jaskrawe motywy tapet z kolekcji AURA wypełnią każde pomieszczenie pozytywnymi emocjami oraz energią. Tapety ułatwiają stworzenie przyjaznego środowiska, w którym żyjemy i pracujemy, zapewniając atmosferę, która zachęca do radości, kreatywności, harmonii i relaksu w zależności od potrzeb oraz nastroju osoby przebywającej w danym pokoju.

  Mam nadzieję i wierzę, że tapeta może zapewnić pomieszczeniu moc pozytywnej oraz potężnej energii i uczynić go miejscem, w którym znajdzie się przestrzeń sprzyjająca kreatywności i radości, a także miejscem, w którym można poczuć się komfortowo," mówi Emma.

  Emma Lindström wylicza swoje przemyślenia związane ze współpracą i wymienia wyzwania, które towarzyszą jej podczas projektowania kolekcji tapet.

  Odnalezienie właściwych aspektów i palet kolorystycznych, odpowiednich do dużego formatu jest ekscytujące, a jednocześnie stanowi duże wyzwanie. Musiałam wykazać się powściągliwością chcąc zachować artystyczną integralność swoich oryginalnych prac, gdyż podczas projektowania częściej myślałam w kategoriach wystroju wnętrza. Uważam, że ostatecznie udało się nam osiągnąć oczekiwany efekt na rozdrożu pomiędzy sztuką, a wystrojem wnętrz,"mówi Emma Lindström.

  Kolekcja tapet AURA jest dostępna wyłącznie w Photowall i może być spersonalizowana w formie wydruków wedle indywidualnych preferencji.

  AURA - SUPER NOVA
  AURA - SUPER NOVA
  AURA - BREATHE
  AURA Freshwater & AURA Esoteric
  AURA Freshwater & AURA Esoteric

  Biuro prasowe 
  Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości dla prasy - Jonna Jinton - The Soul of Nature

  Biuro prasowe - Zobacz wszystkie poprzednie informacje prasowe
  Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z poprzednich informacji prasowych

  W celu przesłania zapytania dotyczącego przeprowadzenia wywiadu, otrzymania informacji prasowych, próbek tapet lub innych informacji, należy skontaktować się z Marią Gromova Tällberg, press@photowall.com, +46 (0)702 720 302.

  Photowall - Wall Decor by Passionate People
  Jesteśmy zdania, że ściany w pomieszczeniu wpływają na to, jak się czujemy. Dlatego naszą misją jest pomaganie ludziom w ozdabianiu ścian wspaniałymi dziełami sztuki. Posiadamy starannie wyselekcjonowane i zróżnicowane produkty. Dzieląc się swoją pasją i zamiłowaniem do detali, z przyjemnością pomożemy Ci przeobrazić dom w taki sposób, aby odzwierciedlał on Twoją osobowość. Nasze produkty są wytwarzane w Szwecji i wysyłane do wszystkich zakątków świata.

  Historie, które mogą Ci się spodobać


  Szybka dostawa

  Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni, a dostawa zawsze jest darmowa.

  100% gwarancji

  Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.