Katarina Vintage - Tapeta - Przedpokój

Saga Mariah Design

Saga-Mariah Sandberg (ur. 1983) to szwedzka artystka i ilustratorka czerpiąca inspirację z otaczającej nas przyrody. Jej pełne życia, realistyczne ilustracje są malowane ręcznie akwarDowiedz się więcejelami, ołówkami lub tuszem i stanowią świadectwo doskonale opanowanej techniki.

Każdy wzór z kolekcji charakteryzuje się starannie odzwierciedlonymi kolorami i kształtami, które możemy znaleźć w skandynawskiej przyrodzie. Wystawy Sagi-Marii można było podziwiać między innymi w Nowym Jorku i Berlinie. Artystka tworzy ilustracje dla wielu szwedzkich marek. Jej bajkowe obrazy przybierają często formę plansz botanicznych, widokówek i materiałów we wzory. Teraz są też dostępne w Photowall w postaci tapet.

Saga-Mariah dorastała w gospodarstwie w Värmlandii. Wraz z rodziną spędzała wiele czasu w lesie, w którym narodziło się jej zamiłowanie do przyrody. Już jako małe dziecko Saga-Mariah rysowała wszystko, co znajdowała w swoim otoczeniu - rośliny, grzyby, zwierzęta i owady. Będąc nastolatką, zaczęła pobierać nauki u tradycyjnego artysty, który zapoznawał ją ze sztuką malarstwa. Od tamtego czasu Saga-Mariah nieprzerwanie inspiruje się naturą i uwiecznia jej piękno i bogactwo.

Kolekcja DAWN CHORUS - tapety inspirowane naturą

Saga-Mariah Sandberg stworzyła dla Photowall kolekcję ośmiu tapet zaprojektowanych z miłości do natury. Ich inspirację stanowią pierwsze oznaki wiosny i lata, których zawsze wyczekujemy z utęsknieniem: pierwsza przylaszczka, pierwsze bazie, pierwsze kwiaty dzikiej róży albo dojrzałe jeżyny, których wypatrujemy podczas przechadzki po leśnej polanie lub w przydomowym ogrodzie. Tytuł kolekcji DAWN CHORUS nawiązuje do porannego śpiewu ptaków, zwiastującego nadejście wiosny.

Każdy wzór przedstawia jakiś naturalny krajobraz

Każda tapeta w stworzonej przez Sagę-Marię Sandberg kolekcji DAWN CHORUS, przedstawia naturalny krajobraz i charakterystyczną dla niego faunę i florę. Przykładowo Skogsgläntan („Leśna polana”) przedstawia położoną w lesie świerkowym wiosenną szwedzka polanę, pełną fiołków, przylaszczek, konwalii majowych, zimoziołów północnych, modraszek i jaj drozdów, tak charakterystycznych dla szwedzkiej natury. Inspirację do stworzenia tapety Mossträdgården („Mchowy ogród”) stanowiły stare szkolne plansze z czasów Sagi-Marii Sandberg. Tapeta ma na celu wzbudzenie u dzieci i dorosłych zaciekawienia skandynawską przyrodą i tętniącym w niej życiem. Mossträdgården może przedstawiać wilgotny las liściasty lub zacieniony ogród, w którym znajdziemy orlice, paprocie i mech oraz przyciągające wzrok zwierzęta i owady, które dobrze czują się w takim środowisku.

Saga-Mariah Sandberg chce umożliwić nam doświadczanie i poznawanie natury

Stworzone przez Sagę-Marię Sandberg tapety inspirowane naturą przypominają nam nie tylko o bogactwie i pięknie natury, ale także uświadamiają, jak istotne jest poznawanie otaczającej nas przyrody. Podziwianie dzieł Sagi-Marii Sandberg zachęci nas do spacerów po lesie i podziwiania tętniącego w nim życia oraz różnorodności gatunków, które powinniśmy chronić i szanować.
  • Pokazuje 1-20 z 20 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.