Wzór Sroka - Tapeta - Sypialnia

Scandinavian Surface

Norweski zespół Scandinavian Surface tworzy projekty inspirowane kształtami i kolorami, które można zaobserwować w naturze. Piękno podniszczonej i przywiędłej roślinności, wśród któreDowiedz się więcejj można dostrzec zarysy łosi i orłów. Artyści ze Scandinavian Surface zawsze starają się oddać świeżość norweskich krajobrazów.

In The Woods & The Hidden Bird

Niekończąca się fascynacja drzewami i naturą Scandinavian Surface po raz kolejny stała się inspiracją dla nowej kolekcji tapet. Wybrali pełne przygód podejście do projektu i przenosili się do zaczarowanego lasu przez cały rok. Pnie drzew są pełne życia i historii. Gałęzie przeplatają się, tworząc lekki filigran natury.
Żywe kolory płynnie przeplatają się z ostrym i chłodnym odcieniem, tworząc piękne i naturalne palety. Wejdź z nami do zaczarowanego lasu!

Kolekcja In the Woods przenosi Cię do organicznego, eleganckiego lasu, w którym żadne drzewa nie są takie same, a kompozycję tworzą mocne kontrasty graficzne i stonowane kolory. Wzory i kolory odzwierciedlają nordycką naturę i pory roku w odważnych wiosennych odcieniach zieleni, stonowanych melancholijnych jesiennych nastrojach, niebieskich zimowych dniach i chłodnych letnich nocach.
Projekt ma nachylenie 10 metrów przed powtórzeniem wzoru i pozwala nam przejść wzdłuż długiej ściany i stale odkrywać coś nowego, tak jak w prawdziwych lasach.
In the Woods jest idealny do długich odcinków ściany i możesz wybrać krój, który pasuje do Twojej ściany, bez względu na rozmiar.
Odkryj i ciesz się detalami we wzorach i kolorach oraz szukaj małych tajemnic, które zawsze kryją się w lesie…

Kolekcja Hidden Bird to delikatny, pachnący las, który otuli Cię błyszczącymi kolorami, delikatnymi kontrastami i miękkim leśnym dnem. Paleta jest tak dobrana, aby pasowała do wielu materiałów i wnętrz. Wszystkie projekty składają się zarówno z zimnych, jak i ciepłych kolorów, tak jak sama natura robi to przez wszystkie pory roku. W lesie zawsze słychać śpiew ptaków. Ale gdzie oni są? Skuleni między gałęziami prowadzą swoje sekretne życie. Ale jeśli usiądziesz i zaczniesz szukać oczami, możesz je zobaczyć.

Najnowsza kolekcja: In The Woods & The Hidden Bird
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron