Stina Wirsén

Stina Wirsén

Stina Wirsén, urodzona w 1968 roku w Sztokholmie, jest jedną z najbardziej uznanych ilustratorek szwedzkich. Doświadczenie w zawodzie zdobywa już od momentu ukończenia Konstfack UniveDowiedz się więcejrsity College of Arts, Crafts and Design – Wyższej Szkoły Sztuki i Designu w 1992 roku.
Najbardziej znanymi elementami twórczości Stiny Wirsén są jej ilustracje do książek dla dzieci oraz czasopism modowych. To artystka, która tworzy w wielu rożnych gatunkach, a jej specjalizację stanowią właśnie książki dziecięce i branża modowa.

Świecące akwarele spotykają się z żywymi rysunkami liniowymi w Travel Stories

W 2019 roku Stina Wirsén wraz z Photowall stworzyła kolekcję Travel the World, zbiór rysunków przedstawiających haute couture i modę uliczną z różnych części świata. Od 2018 roku Stina ma również wiele motywów akwareli w kolekcji Watercolor (więcej informacji poniżej) w Photowall, ale dwa światy - rysunki kreskowe i akwarele - do tej pory się nie spotkały.

Współpraca między Stiną Wirsén i Photowall jest teraz kontynuowana dzięki nowej kolekcji Travel Stories, która łączy charakterystyczne rysunki mody Stiny z ilustracjami miast i łączy żywe rysunki kreskowe ze świecącymi akwarelami.

Książki dla dzieci Stina Wirsén

Stina Wirsén napisała i zilustrowała wiele książek dziecięcych, między innymi Brokiga oraz serię Vem?/Kto?, które doczekały się tłumaczenia na piętnaście języków oraz otrzymały kilka nagród, takich jak Heffaklumpen – nagroda przyznawana przez „Expressen” w dziedzinie literatury dziecięcej, nagroda Elsy Beskow oraz nagroda Ilustratorów Nordyckich. Jej prace są wystawiane w muzeach i galeriach na całym świecie, w tym między innymi w USA, Niemczech, Indiach i Japonii.

Stina Wirsén jest także znana z ilustracji, które tworzy dla krajowej gazety Dagens Nyheter, za które otrzymała kilka nagród. Jej styl opisuje się jako połączenie minimalizmu, siły i ekspresywności.
W ramach współpracy z Photowall, Stina Wirsén stworzyła kolekcję fantazyjnych i kolorowych tapet zainspirowanych literaturą dziecięcą – w 2012 roku wyszła kolekcja „Brokiga collection”, a w 2015 roku wypuściliśmy na rynek kolekcję „Vem?/Kto?”

The Watercolor to najnowsza kolekcja tapet dla dzieci zainspirowana naturą i dziecięcym spojrzeniem na świat. Ilustracje należące do kolekcji Watercolor zostały stworzone w 2018 roku specjalnie dla oddziału dziecięcego w szpitalu Nya Karolinska w Sztolholmie. Obecnie stanowią one część standardowej oferty Photowall.

Tapety Stiny Wirsén – idealny wybór do pokoju dziecięcego

Tapety Stiny Wirsén to idealny wybór do pokoju dziecięcego. Tapety przedstawiające jej piękne ilustracje są pełne radości i ciekawych postaci, w których nie sposób się nie zakochać.
Wybierając nasze kolorowe tapety, stworzysz swojemu dziecku inspirujące i ciekawe otoczenie. W ofercie Photowall znajdziesz wiele tapet dla dzieci stworzonych przez Stinę Wirsén, wzorowanych na ilustracjach z uwielbianych książek dla dzieci – „Brokiga” i „Vem?” (pl. Kto?). Wybierz jedną z pełnych fantazji tapet, takich jak Brokiga Party 3 ub piękną tapetę przedstawiającą las obfitujący w różne barwy “Skog” (pl. Las). Sprawdzą się one zarówno w pokojach dla maluchów, jak i w pokojach dla nieco większych dzieci.

Popuść wodze fantazji, ozdabiając pokój swojego dziecka

Popuść wodze fantazji, ozdabiając pokój swojego dziecka. Dekorowanie ścian za pomocą tapet to bardzo prosta metoda przynosząca mnóstwo radości. Możesz zdecydować się na obłożenie tapetami wszystkich ścian lub tylko jednej, a może tak ozdobić tapetą drzwi do garderoby? Wszystko jest możliwe. Niewielkie zmiany mają ogromny wpływ na cały pokój, wnosząc do niego powiew nowości.

Fantazyjne i kolorowe tapety dla dzieci

Fantazyjne i kolorowe tapety dla dzieci – pełne ciekawych postaci i niespodzianek. Tapety autorstwa Stiny Wirsén obfitują w urocze szczegóły pobudzające wyobraźnię naszych pociech. Zamień pokój swojego dziecka w inspirujące i pełne szczęścia miejsce zabaw, w którym Twoja latorośl będzie zawsze czuć się świetnie.
  • Pokazuje 1-46 z 46 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.