Własny wzór tapety — zaprojektuj własną fototapetę

W tym miejscu możesz zaprojektować własną tapetę. To naprawdę proste. Wystarczy, że prześlesz zdjęcie lub ilustrację w dowolnym formacie graficznym, wpiszesz wybrane przez siebie wymiDowiedz się więcejary i wybierzesz materiał, z którego mamy wykonać tapetę. Po złożeniu zamówienia zajmiemy się drukiem. Po 1-4 dniach roboczych zaprojektowana przez Ciebie tapeta zostanie wysłana pod wskazany adres. Klej do tapet w zestawie.

Tapeta na podstawie własnego projektu – od A do Z

Czy wiesz, że możesz zaprojektować własną tapetę? Wystarczy obraz w wysokiej rozdzielczości i odrobina kreatywności. Możesz wybrać dowolny wzór, jaki tylko Ci się zamarzy. Przesyłasz obraz – w formacie JPG, TIF, EPS lub PDF i najwyższej rozdzielczości, jaką dysponujesz. Prześlij swoje zdjęcie na naszą stronę i przewiń w dół do Zmień obraz. Tam wpisujesz, jakich zmian chciałbyś dokonać. Dobrze jest opisać jak najbardziej szczegółowo, w jaki sposób chcesz, abyśmy zmienili Twoje zdjęcie. W ciągu 1-3 dni roboczych przekażemy informację o możliwych zmianach. Odpowiemy Ci w ciągu trzech dni roboczych. Jeśli chcesz od razu złożyć zamówienie, podaj wymiary, odpowiednio przytnij obraz i wybierz materiał – dokładnie w ten sam sposób, jak podczas zamawiania tapety z naszej oferty.

Możesz liczyć na naszą pomoc

Jeśli chcesz uzyskać osobistą pomoc w obróbce zdjęcia, po przesłaniu go na naszą stronę internetową możesz utworzyć prośbę o opracowanie zdjęcia. Podaj swoje dane kontaktowe i informacje o tym, w czym potrzebujesz pomocy, a nasi wykwalifikowani edytorzy zdjęć odpowiedzą w ciągu trzech dni roboczych, czy zdjęcie można wydrukować i jakie zmiany można wprowadzić.

Ile kosztuje tapeta na podstawie własnego projektu?

Cena takiej wyjątkowej, osobiście zaprojektowanej tapety różni się w zależności od wybranego materiału. Aby poznać całkowity koszt własnoręcznie zaprojektowanej tapety, wprowadź poniżej wybrane przez siebie rozmiary. Wyświetlone kwoty będą mieć różną wysokość w zależności od materiału.

Skorzystaj z pomocy naszych grafików

Jeśli chcesz wprowadzić zmiany do swojego obrazu, na przykład usunąć z niego jakiś obiekt albo zmienić kolor lub proporcje, nasi utalentowani graficy chętnie Ci w tym pomogą. Prześlij swoje zdjęcie na naszą stronę i przewiń w dół do Zmień obraz. Tam wpisz, jakich zmian chciałbyś dokonać. Dobrze jest opisać jak najbardziej szczegółowo, w jaki sposób chcesz, abyśmy zmienili Twoje zdjęcie. W ciągu 1-3 dni roboczych przekażemy informację o możliwych zmianach.

Jak duży powinien być mój obraz?

Aby wydrukowanie przesłanego przez Ciebie zdjęcia lub ilustracji w formie fototapety było możliwe, rozdzielczość obrazu powinna wynosić co najmniej jeden piksel na milimetr tapety. Oznacza to, że jeśli chcesz zamówić fototapetę o wymiarach 4000 x 2500 mm (4 x 2,5 m), wielkość obrazu musi wynosić co najmniej 4000 x 2500 pikseli. Zanim prześlesz wybrany obraz, pamiętaj, że powinien to być plik graficzny, a nie tekstowy. Jest to konieczne do zachowania odpowiedniej jakości obrazu.

Jakie obrazy mogę wykorzystać do utworzenia własnej fototapety?

Mogą to być zdjęcia rodzinne, o tematyce przyrodniczej, ilustracje i zdjęcia z wakacji – możesz do nas przesłać dowolny obraz i stworzyć niepowtarzalną fototapetę. Jeśli nie możesz znaleźć żadnego własnego zdjęcia nadającego się na fototapetę, skorzystaj z banku zdjęć agencji Dreamstime. Wystarczy, że przekażesz numer identyfikacyjny zdjęcia pracownikom naszego działu obsługi klienta, a ze wszystkim Ci pomożemy.

Jak kreatywnie ozdobić ścianę?

Według nas każda ściana to puste płótno malarskie – to możliwość, dzięki której cały pokój nabierze odpowiedniej atmosfery przy pomocy wyjątkowej tapety. Może się też okazać, że wśród naszych kolorowych, prostych lub graficznych wzorów tapet nie znajdziesz nic dla siebie. Czy marzy Ci się ściana czarna jak noc? Albo własnoręcznie zaprojektowany wzór? Kolaż zdjęć ukochanych wnuków? A może czas na ścianę ozdobioną ulubionym powiedzeniem lub wzorem z własnoręcznie uwiecznionymi na zdjęciu dzikimi ostępami dżungli? Co powiesz na dwa przenikające się kolory? Albo na wzór poziomy zamiast pionowego? Możliwości jest nieskończenie wiele. Własnoręcznie zaprojektowana tapeta stworzy w wybranym przez Ciebie miejscu całkiem nową atmosferę i styl, które zaprezentują Twoją osobowość lepiej niż jakiekolwiek słowa.

Jaką wybrać jakość materiału do produkcji tapety?

Niezależnie od tego, czy prześlesz własny obraz, czy zdecydujesz się na wzór z naszej bogatej oferty, możesz osobiście wybrać odpowiedni materiał, z jakiego zostanie wyprodukowana tapeta. Nasze tapety drukujemy na materiale włókninowym o jakości standardowej oraz premium. Materiał ten charakteryzuje się trwałością i jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Materiał premium różni się od standardowego tym, że posiada dodatkową ochronną warstwę matującą nie odbijającą światła, którą można czyścić za pomocą standardowych środków czyszczących. Dzięki temu tapety z materiału premium stanowią idealny wybór dla rodziców małych dzieci. Świetnie sprawdzają się także podczas sesji zdjęciowych oraz w przestrzeniach publicznych.
Informacje o produktach

Twoja własna fototapeta

Prześlij swój obraz, aby zobaczyć, jak najlepiej można go dopasować do ściany.

Wybierz obraz

Możemy dokonać zmian w obrazie

Chcesz zmienić kolory, dodać obiekty lub zmienić proporcje? Nasi wykwalifikowani graficy mogą dostosować obraz na wiele różnych sposobów.

Aby przesłać zapytanie, wybierz dowolny z naszych produktów lub wyślij własne zdjęcie.

Przykładowe zmiany

Czarno-białe

Zmień kolor

Vintage

Restore

Colour splash

Usuń obiekt