Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401

Własny wzór tapety — zaprojektuj własną fototapetę

W tym miejscu możesz zaprojektować własną tapetę. To naprawdę proste. Wystarczy, że prześlesz zdjęcie lub ilustrację w dowolnym formacie graficznym, wpiszesz wybrane przez siebie wymiDowiedz się więcejary i wybierzesz materiał, z którego mamy wykonać tapetę. Po złożeniu zamówienia zajmiemy się drukiem. Po 1-3 dniach roboczych zaprojektowana przez Ciebie tapeta zostanie wysłana pod wskazany adres. Klej do tapet w zestawie.

Tapeta na podstawie własnego projektu – od A do Z

Czy wiesz, że możesz zaprojektować własną tapetę? Wystarczy obraz w wysokiej rozdzielczości i odrobina kreatywności. Możesz wybrać dowolny wzór, jaki tylko Ci się zamarzy. Przesyłasz obraz – w formacie JPG, TIF, EPS lub PDF i najwyższej rozdzielczości, jaką dysponujesz. Jeśli nie masz pewności, czy rozdzielczość obrazu jest wystarczająco wysoka, po przesłaniu zdjęcia możesz wysłać do nas zapytanie, wybierając opcję „Chcę otrzymać pomoc”. Bezpłatnie sprawdzimy otrzymany obraz, zanim złożysz zamówienie. Odpowiemy Ci w ciągu trzech dni roboczych. Jeśli chcesz od razu złożyć zamówienie, podaj wymiary, odpowiednio przytnij obraz i wybierz materiał – dokładnie w ten sam sposób, jak podczas zamawiania tapety z naszej oferty.

Możesz liczyć na naszą pomoc

Skorzystaj z pomocy, gdy nadejdzie pora na przesłanie własnego obrazu. To nic nie kosztuje. Przesłanie zapytania nie jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia. Wystarczy, że podasz swoje dane kontaktowe, a nasi uzdolnieni graficy skontaktują się z Tobą w ciągu trzech dni roboczych. Dowiesz się od nich, czy przesłany obraz nadaje się do druku, jakie zmiany można do niego wprowadzić i jaki będzie koszt zamówienia.

Ile kosztuje tapeta na podstawie własnego projektu?

Cena takiej wyjątkowej, osobiście zaprojektowanej tapety różni się w zależności od wybranego materiału. Aby poznać całkowity koszt własnoręcznie zaprojektowanej tapety, wprowadź poniżej wybrane przez siebie rozmiary. Wyświetlone kwoty będą mieć różną wysokość w zależności od materiału.

Skorzystaj z pomocy naszych grafików

Jeśli chcesz wprowadzić zmiany do swojego obrazu, na przykład usunąć z niego jakiś obiekt albo zmienić kolor lub proporcje, nasi utalentowani graficy chętnie Ci w tym pomogą. Wybierz opcję „Chcę otrzymać pomoc” i wpisz zmiany, jakie chcesz wprowadzić do przesłanego projektu. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu trzech dni roboczych. Możliwie jak najdokładniej opisz zmiany, jakie chcesz wprowadzić do obrazu. Przesłanie zapytania nic nie kosztuje. Najpierw otrzymasz od nas wiadomość, zawierającą propozycję cenową oraz informację o możliwych do przeprowadzenia zmianach.

Jak duży powinien być mój obraz?

Aby wydrukowanie przesłanego przez Ciebie zdjęcia lub ilustracji w formie fototapety było możliwe, rozdzielczość obrazu powinna wynosić co najmniej jeden piksel na milimetr tapety. Oznacza to, że jeśli chcesz zamówić fototapetę o wymiarach 4000 x 2500 mm (4 x 2,5 m), wielkość obrazu musi wynosić co najmniej 4000 x 2500 pikseli. Zanim prześlesz wybrany obraz, pamiętaj, że powinien to być plik graficzny, a nie tekstowy. Jest to konieczne do zachowania odpowiedniej jakości obrazu.

Jakie obrazy mogę wykorzystać do utworzenia własnej fototapety?

Mogą to być zdjęcia rodzinne, o tematyce przyrodniczej, ilustracje i zdjęcia z wakacji – możesz do nas przesłać dowolny obraz i stworzyć niepowtarzalną fototapetę. Jeśli nie możesz znaleźć żadnego własnego zdjęcia nadającego się na fototapetę, skorzystaj z banku zdjęć agencji Dreamstime. Wystarczy, że przekażesz numer identyfikacyjny zdjęcia pracownikom naszego działu obsługi klienta, a ze wszystkim Ci pomożemy.

Jak kreatywnie ozdobić ścianę?

Według nas każda ściana to puste płótno malarskie – to możliwość, dzięki której cały pokój nabierze odpowiedniej atmosfery przy pomocy wyjątkowej tapety. Może się też okazać, że wśród naszych kolorowych, prostych lub graficznych wzorów tapet nie znajdziesz nic dla siebie. Czy marzy Ci się ściana czarna jak noc? Albo własnoręcznie zaprojektowany wzór? Kolaż zdjęć ukochanych wnuków? A może czas na ścianę ozdobioną ulubionym powiedzeniem lub wzorem z własnoręcznie uwiecznionymi na zdjęciu dzikimi ostępami dżungli? Co powiesz na dwa przenikające się kolory? Albo na wzór poziomy zamiast pionowego? Możliwości jest nieskończenie wiele. Własnoręcznie zaprojektowana tapeta stworzy w wybranym przez Ciebie miejscu całkiem nową atmosferę i styl, które zaprezentują Twoją osobowość lepiej niż jakiekolwiek słowa.

Jaką wybrać jakość materiału do produkcji tapety?

Niezależnie od tego, czy prześlesz własny obraz, czy zdecydujesz się na wzór z naszej bogatej oferty, możesz osobiście wybrać odpowiedni materiał, z jakiego zostanie wyprodukowana tapeta. Nasze tapety drukujemy na materiale włókninowym o jakości standardowej oraz premium. Materiał ten charakteryzuje się trwałością i jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Materiał premium różni się od standardowego tym, że posiada dodatkową ochronną warstwę matującą nie odbijającą światła, którą można czyścić za pomocą standardowych środków czyszczących. Dzięki temu tapety z materiału premium stanowią idealny wybór dla rodziców małych dzieci. Świetnie sprawdzają się także podczas sesji zdjęciowych oraz w przestrzeniach publicznych.
Informacje o produktach

Twoja własna fototapeta

Prześlij swój obraz, aby zobaczyć, jak najlepiej można go dopasować do ściany.

Wybierz obraz

Ile będzie kosztowała moja fototapeta?

cm
cm

Możemy dokonać zmian w obrazie

Chcesz zmienić kolory, dodać jakiś obiekt albo zmienić proporcje obrazu? Nasi uzdolnieni graficy mogą go zmodyfikować na wiele sposobów. Przekaż nam swoje życzenia, a w ciągu 1-3 dni roboczych skontaktujemy się z Tobą, informując o cenie i możliwych do przeprowadzenia zmianach. Wysłanie zapytania jest darmowe i nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

Aby przesłać zapytanie, wybierz dowolny z naszych produktów lub wyślij własne zdjęcie.

Przykładowe zmiany

Czarno-białe

Zmień kolor

Vintage

Restore

Colour splash

Usuń obiekt

Odpowiedzi na często zadawane pytania

W jakich rozmiarach można zamówić fototapetę utworzoną na podstawie własnego projektu?

Nasze tapety produkowane są w oparciu o podane przez zamawiającego wymiary. Pasują na ściany i powierzchnie we wszystkich rozmiarach i formatach.

Jaki format i rozmiar powinien mieć mój projekt fototapety?

Jeśli chcesz przesłać własny projekt, zalecamy, by jeden milimetr tapety odpowiadał co najmniej jednemu pikselowi. Jeśli nie masz pewności co do rozdzielczości obrazu, pomożemy Ci ją sprawdzić przed złożeniem zamówienia. Aby otrzymać bezpłatną pomoc, prześlij obraz, przewiń w dół i kliknij opcję „Chcę otrzymać pomoc”. Możesz przesyłać obrazy o rozmiarze wynoszącym maksymalnie 1 GB. Jeśli obraz ma większy rozmiar, można go przesłać do naszego działu obsługi klienta, korzystając z usługi przesyłania plików photowall.wetransfer.com. Zajmujemy się plikami graficznymi w dowolnym formacie.

Czy mogę zamówić wydruk próbny?

W naszym sklepie można bezpłatnie zamówić do trzech wydruków próbnych. Napisz e-maila z dołączonym obrazem z projektem fototapety, informacjami na temat wybranego materiału oraz adresem wysyłki do naszego działu obsługi klienta.

Co to jest margines montażowy?

Ponieważ ściany i sufit często nie są całkowicie równe, najlepiej zamówić tapetę z dodatkowym marginesem montażowym do szerokości i wysokości, wynoszącym 6-10 cm. Tapety drukujemy według wymiarów podanych przez zamawiającego, dlatego nie ma możliwości dokupienia dodatkowej rolki lub pasa tapety po złożeniu zamówienia. Aby mieć pewność, że wzór i kolory będą odpowiednio pasowały, całą tapetę należy zamówić za jednym razem.

Czy mogę uzyskać pomoc dotyczącą mojego projektu? Jak długo trzeba czekać na odpowiedź?

Jeśli chcesz uzyskać pomoc dotyczącą rozdzielczości obrazu lub wprowadzić do niego zmiany, po przesłaniu zdjęcia przewiń w dół i kliknij opcję „Chcę otrzymać pomoc”. Otrzymasz od nas odpowiedź w ciągu 1-3 dni roboczych.

Jak wyglądają płatności i dostawa?

Informacje na temat płatności i dostawy znajdują się na stronie zawierającej ogólne warunki zakupu w naszym sklepie internetowym.

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.