Potrawy i napoje

Wszyscy uwielbiają jeść. Niezaprzeczalna prawda o naszym istnieniu. Jedzenie pomaga nam na wiele sposobów. Jeśli czujesz się ponury, zawsze są comfort food, który pomaga nam stać sDowiedz się więcejspokojny i zadowolony. Czujesz się szczęśliwy? Świętować z pysznym jedzeniem z ulubionego sklepu lub coś, co jest przygotowane przez naszych bliskich. Co może pójść nie tak z tymi tapetami z jedzeniem i piciem? Photowall prezentuje wzory, które z pewnością przyniosą Ci najpyszniejsze tapety, jakie istnieją. Przekształć swoje ściany w lodówkę jak przystań z tymi dekoracjami ściennymi i stań się masterchefem, jeśli chodzi o dekorację wnętrz.

Tapety Artsy

Nasze zachcianki ożywione! Te tapety nie tylko wyglądają smakowicie, ale są również artystyczne. Wzory, które wykonali artyści naprawdę nadają się do wykorzystania jako wyświetlacze. Te animowane tapety będą świetnym dodatkiem do naszych wyświetlaczy. Zmienią każdą zwykłą ścianę w coś bardziej przyjemnego. Z pewnością będą one doskonałym partnerem w każdym z naszych pomieszczeń. Salon? Jadalnia? Sypialnia? Możesz je umieścić wszędzie tam, gdzie uznasz to za stosowne. Kluczem jest eksperymentowanie. Możesz znaleźć lepsze pozycje dla niego, ponieważ jest to twój pokój, a ty znasz go lepiej niż ktokolwiek inny. Wzory tapet wydzielają radosne wibracje, które niemal sprawiają, że chcemy pozostać w naszej jadalni lub kuchni ze względu na ich estetykę. Możesz spróbować tapety z półkami kuchennymi z jasnozielonym motywem kolorystycznym. Jej jasne kolory będą komplementem dla Twojego pomieszczenia kuchennego. Motyw ten doskonale pasuje również do kuchni! Tapeta z octem na białym tle również będzie doskonale wyglądać jako tło dla naszych półek.

Simple but Incredible

Klasyczne tapety, które pozwolą nam dążyć do modnego designu naszych ścian. Tapety Food & Drink oferują klasyczne wzory tapet, które można wypróbować w swoich domach. Prostota nie zawsze oznacza bycie zbyt skromnym. Czasami prostota może wyrazić więcej niż te, które mają wiele ekstrawaganckich szczegółów. Proste, szczegółowe tapety, takie jak tapety w tej kategorii, mogą być świetnym partnerem dla Twoich ścian. Możesz spróbować wydruków z wzorem grzybów w różnych kolorach. Wzory te mogą być idealne do salonu lub sypialni. Tapeta Lunch at Grandma's jest dobrym wyborem, gdy szukasz tapety do umieszczenia na ścianach jadalni, ponieważ będzie uzupełniać się z pokojem i jego funkcjami. Istnieje wiele niesamowitych wzorów do wyboru. Jest to tylko kwestia preferencji. Możesz chcieć wypróbować naprawdę kolorowy dla swojej kuchni, lub może, prosty nadruk ananasa, aby nie rozpraszał zbytnio uwagi.

Różnorodny wybór

Wiele osób może mieć długą listę, jeśli chodzi o wybór żywności, która zaspokaja nasze pragnienia. Podobnie jest w tej kategorii, która oferuje szerokie spektrum wzorów. Animowane, wzory, kolorowe, proste i inne. Wybierając odpowiedni wzór tapety do swoich pomieszczeń, wybieramy to, co najlepiej pasuje do naszego stylu i motywu, który chcemy osiągnąć. Możemy również wybrać jedzenie, które było trendy w tych dniach. Innymi słowy, wybieramy to, co chcemy i co uważamy za najbardziej odpowiednie dla naszego gustu i co jest modne w tych dniach.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-68 z 68 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.