Tła

W kategoriach sztuki, tło jest zasadniczo czymś, co utrzymuje pierwszy plan lub główny temat do naszej uwagi. Nie jest to stały obiekt lub plama koloru, ale raczej przestrzeń, która oDowiedz się więcejtacza twój centralny temat. Niemniej jednak nie oznacza to, że tapeta z tłem nie może mieć własnego charakteru. Zwycięską strategią jest połączenie wspaniałej tapety z tłem z innymi elementami dekoracyjnymi, aby stworzyć wizualną harmonię, równowagę i charakter. Nasza wysokiej klasy linia tapet tła jest dostępna w różnych kształtach i formach, odcieniach i tonacjach, ale mimo to są one unikalne i mogą być modyfikowane zgodnie z Twoim gustem i wystrojem wnętrza.

Rozwiązanie z przestrzenią w tapetach

Omawiając i wybierając wspaniałą fototapetę tła, powinniśmy również zawsze brać pod uwagę pojęcia przestrzeni pozytywnej i negatywnej. Przestrzeń pozytywna to po prostu rzecz, którą malujesz, podczas gdy przestrzeń negatywna to przestrzeń między obiektem a resztą sceny. Nie oznacza to jednak, że tło jest zawsze przestrzenią negatywną i na odwrót. Użycie tapety z tłem może również odwrócić proces pozytywnej i negatywnej przestrzeni na głowie, jak wspaniałe wzory w naszym asortymencie, dając silny nacisk na samo tło, czyniąc je przedmiotem adwersarza lub nieadwersarza, w zależności od ogólnego projektu lub schematu zmiany wystroju.

Znaczenie tła tapety

Z nowoczesną technologią, mamy wiele wizualnych sztuczek, aby imitować głębię, możliwe gromadzenie wielu obiektów i wiele kolorów, aby się bawić. Teraz, podczas gdy w innych przypadkach pierwszy plan jest priorytetem, z naszym asortymentem najwyższej jakości tapet tła, nie musimy przyciągać uwagi do pierwszego planu, możemy po prostu dopasować, wymieszać i skontrastować go z innymi elementami wizualnymi w wybranym pomieszczeniu. Istnieje tak szeroki wybór, że trudno byłoby nie znaleźć idealnej tapety tła dla swojego domu, biura lub przestrzeni rekreacyjnej. Aby dać Ci konkretny przykład, spójrzmy na element o nazwie Reunited Blue. Na pierwszy rzut oka wygląda to prosto i niewyszukanie, ale im dłużej patrzysz na tę tapetę tła, tym bardziej się w nią wciągasz. Przyciąga Cię swoimi bujnymi odcieniami, odcieniami i ogólnym schematem kolorów, dzięki czemu czujesz się tak, jakbyś mógł być w samym oceanie.

Rzeczy do rozważenia przy wyborze tapety w tle

Aby stworzyć dobrze umiejscowioną i przyciągającą wzrok tapetę tła, musisz wziąć pod uwagę głównie następujące elementy. Przede wszystkim perspektywa, która jest techniką artystyczną służącą do tworzenia iluzji trójwymiarowości, czyli głębi i przestrzeni na dwuwymiarowej, czyli płaskiej powierzchni. Perspektywa jest tym, co sprawia, że tapeta w tle ma formę, odległość i wygląda realistycznie. Weźmy na przykład motyw Light Brown Brick Wall. Tutaj możesz zobaczyć cegły tak realistyczne, że możesz prawie poczuć się, jakbyś na nie wpadł.

Intensywność w tapetach tła

Intensywność odnosi się do kombinacji lub jej braku mocnych kolorów. Ponieważ w obrazach najbliższy obiekt będzie bardziej ciemny w tonacji i bardziej nasycony w odcieniu, kolory tapet tła są bardzo ważne przy wyborze zgodnie z estetyką. Jednak wraz ze wzrostem odległości barwy te mają tendencję do zanikania, a tym samym zmniejsza się intensywność kolorów. To sprawia, że energia starannie dobranej tapety tła jest bardzo istotna. Sprawdź piękne Marble Dreams, gdzie liczne i bardzo sprzeczne kolory są połączone w jedną genialną tapetę tła, zdolną wyglądać dobrze w każdej przestrzeni, którą wybierze się do ozdobienia.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.