Dmuchawce

Kiedy dekorujesz swoje wnętrza, posiadanie czegoś znanego i pocieszającego jako centralne je może być bardzo korzystne. Jednym z najbardziej znanych i ładnych kwiatów jest Dandelion, Dowiedz się więcejdlatego Photowall zebrał doskonałą linię motywów w kategorii kwiatów o nazwie tapety Dandelions. Dla wielu te kwiaty przynoszą poczucie nostalgii i przywołują prostsze życie. Możesz mieć wspomnienia o skubaniu płatków kwiatu, zdmuchiwaniu nasion i pocieraniu żółci o skórę dla zabawy. Wszystkie te i wiele więcej zostaną przywołane po zobaczeniu pięknej tapety Dandelions. W tej kolekcji, tapety Dandelion zawiera niektóre z 250 gatunków Dandelions w szeregu różnych dzieł sztuki. Jak zwykle, możesz zmienić wybrane elementy, aby dopasować lub kontrastować z istniejącym wystrojem wnętrza, schematami kolorów i wszelkimi innymi elementami dekoracyjnymi.

Główny akt

Słowo Dandelion pochodzi od francuskiego wyrażenia "Dent de Lion", które zasadniczo oznacza ząb lwa. Wynika to z wyglądu jego liści, które można zobaczyć w wielu tapetach Dandelions. To, czego większość ludzi nie wie, to fakt, że każda część tego kwiatu jest użyteczna, od korzenia po liście, a nawet kwiat. Liście są jadalne i zawierają witaminy i minerały, w tym witaminę A, C, K oraz potas, żelazo i mangan. Mówi się, że liście i korzenie mniszka są dobre na wiele dolegliwości, w tym na detoksykację, stany zapalne i trawienie. Jak widać, w tapecie Dandelions będziesz miał nie tylko stylową dekorację ścienną, ale także coś, co może być edukacyjne. Wiele kolorów w tapecie Dandelions, takich jak zielony, fioletowy, pomarańczowy, czerwony i wiele innych, może naprawdę podnieść wystrój wnętrza. Abstrakcyjne dzieła sztuki, pola Dandelions w wielu kolorach i tak wiele więcej może pasować do każdego wystroju domu lub biura. Pojedynczy obraz może opowiedzieć historię lub pokazać ulubiony gatunek, w zależności od preferencji w tapecie Dandelions.

Tapeta Dandelions i jej historia

Dandelions pojawiają się w mitach i folklorze sięgającym wieków wstecz, praktycznie w każdym zakątku świata. Obejmują one wiele kultur i mają wiele znaczeń i zastosowań w zależności od miejsca zamieszkania. Mniszek był używany do rzeczy takich jak herbata, wino, zioła lecznicze, wspólne sałatki, a nawet pigmenty malarskie artystów. Niektórzy wierzą, że jeśli są one wplecione w twój bukiet ślubny, na przykład, jest to szczęście dla nowożeńców! To sprawia, że tapeta Dandelions jest również bardzo odpowiednia dla intymnych przestrzeni, takich jak sypialnia. Zdmuchiwanie nasion mniszka lekarskiego może wysłać swoje miłosne myśli do kogoś, na kim Ci zależy, lub pomóc spełnić życzenie, jak niektórym mówiono, gdy byli dziećmi. Zestaw tapet Dandelions może zachwycić i zadowolić nawet najmłodszych. Wiele sympatycznych i przyjaznych dzieciom motywów, ciepłe i miękkie kolory, mogą być idealne dla każdej dziecięcej sypialni, przestrzeni do zabawy lub miejsca do nauki. Wyobraź sobie coś takiego jak Dandelion World - Bright jako tło Twojego obszaru dziecięcego, a zobaczysz, jak przekształca pokój w coś wspaniałego.

Więcej próbek

Jedną z głównych atrakcyjnych rzeczy w Dandelionach jest to, że są one po prostu zabawne. Ten kwiat wydaje się być przeznaczonym dla dzieci, ponieważ w parku lub ogrodzie, jest to jedyny kwiat, który dziecko może zbierać bez wpadania w kłopoty! Dandelion i Butterfly lub Enchants to inne konkretne przykłady tapet Dandelions, które mogą upiększyć każde wnętrze, zwłaszcza te dla dzieci. Dla bardziej dorosłej atmosfery, może Waiting jest tapetą Dandelion dla Ciebie. Ten piękny motyw nie wyglądałby nie na miejscu również w biurze. W tapetach Dandelions jest wiele do wyboru.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-30 z 30 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.