Magnolie

Jeśli chcesz nadać swoim wnętrzom klasy za pomocą czegoś prostego, ale eleganckiego, to jesteś we właściwym miejscu. Wspaniały asortyment tapet Magnolias firmy Photowall może wnieść tDowiedz się więcejen dotyk klasy do Twojego domu, biura lub przestrzeni rekreacyjnej. Dzięki naszemu wyborowi pięknych i unikalnych wzorów, w połączeniu z niesamowitymi kolorami i cudownymi scenami, tapety Magnolias mogą w jednej chwili przekształcić Twoje wnętrza w przepiękną scenę. Magnolie są nie tylko bardzo ładne, ale w wielu kulturach były symbolem godności i wdzięku aż do dziś. Jest to również bardzo popularny kwiat w aranżacjach kwiatowych, ze względu na swoją niezrównaną elegancję i zaskakującą trwałość. Fototapeta Magnolias może być punktem centralnym, którego potrzebuje Twój pokój mieszkalny, firmowy lub rekreacyjny. Możesz również dostosować wybrany element lub elementy, zgodnie z własnymi preferencjami, aby pasowały do Twojej estetyki i schematów kolorów.

Przykład dla tapety Magnolie

Kolejnym czynnikiem, który sprawia, że posiadanie fototapety Magnolie w swoich wnętrzach jest tak niesamowite jest to, że te kwiaty są w rzeczywistości prehistoryczne. Badania skamielin ujawniły, że rośliny magnolii istniały co najmniej 20 milionów lat temu! Nic dziwnego, że tapety Magnolie wyglądają tak ponadczasowo i z klasą. Oprócz swojego piękna, magnolie były używane do produkcji żywności, leków i wielu innych rzeczy na przestrzeni wieków. Czy wiesz, że można na przykład jeść jej płatki? Ten kwiat o wielu twarzach jest uwielbiany na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej stan Missisipi uznaje magnolię za swoje drzewo i kwiat stanowy. Nazwa drzewa magnolii pochodzi od nazwiska francuskiego botanika Pierre'a Magnola. To tylko niektóre z kilku ciekawostek, z którymi możesz zadziwić swoich gości, gdy tapeta Magnolie w domu lub nawet w miejscu pracy. Dekorowanie wnętrz motywami kwiatowymi jest jednym z najmądrzejszych sposobów na dodanie osobowości i stylu.

Rewamping wnętrz

Kwiaty są nie tylko piękne, ale wnoszą do wnętrza odrobinę natury, która może wprowadzić odpowiedni nastrój i sprawić, że pokój będzie ciepły, pocieszający i jasny. Tapeta Magnolias przedstawia jedno z najbardziej starożytnych kwitnących drzew na naszej planecie, z niesamowitymi kolorami i zapierającymi dech w piersiach widokami. Każda nudna lub zwykła ściana może zostać przekształcona w coś wspaniałego dzięki tym motywom. Spójrzmy na przykład na pokój dzienny. Wszyscy jesteśmy świadomi, że ten obszar jest jednym z najbardziej ruchliwych i aktywnych miejsc w domu lub mieszkaniu. Fototapeta Magnolie, taka jak Magnolia Plank Wall, może dodać piękna temu pokojowi rodzinnemu, a także sprawić, że będzie bardziej otwarty i przyjazny, dodając jednocześnie więcej wymiaru, przestrzeni i głębi. Być może kuchnia, a nawet łazienka, potrzebuje wizualnej modernizacji. Rozważ Magnolia Chatoyer, tapetę Magnolias, która może ożywić każde pomieszczenie dzięki wspaniałemu wzornictwu i przyjemnym tonom.

Tapeta Magnolie i jej piękno

Najpopularniejszy rodzaj drzewa magnolii występuje w Ameryce Północnej. Magnolia południowa może dorastać nawet do 50 stóp wysokości! Jej kwiaty są znane jako symbole szlachetności, wytrwałości i miłości do natury. Mają tendencję do miękkich i subtelnych kolorów, dzięki czemu kwiat jest przedstawicielem piękna, które obejmuje kobiecość i łagodność. Tapety z magnoliami zapewnią Twoim wnętrzom ten piękny kobiecy dotyk, który można również zobaczyć w takich elementach jak Flourishing Magnolia - Natur lub Mothers Magnolia Pink. White Magnolia Watercolor Pattern to kolejna tapeta Magnolias, która sprawdzi się w pomieszczeniach bardziej uczęszczanych przez płeć łagodną. Motywy te podniosą poziom piękna, ale także elegancji i klasy. Magnolia Sketch, na przykład, wyposaży Twoje wnętrza w fantastyczną teksturę, ale także odrobinę krawędzi i dramatyzmu z jego czarno-białym renderowaniem.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-31 z 31 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.