Róże

Posiadanie najbardziej znanego kwiatu wszech czasów jako punktu centralnego w dekoracji wnętrz może być dużym atutem, jeśli chodzi o wagę wizualną. Piękna fototapeta Roses nie tylko uDowiedz się więcejrzeka serca każdego, kto ją zobaczy, ale także sprawi, że Twój dom lub przestrzeń będzie wyglądać atrakcyjnie i zachęcająco. Już kiedy byliśmy dziećmi, byliśmy świadomi, że róże są reprezentacją miłości i romansu, ale także piękna i wdzięku. Wszystkie te cechy mogą teraz stać się częścią Twojego remontu, jeśli wykorzystasz tapetę Roses firmy Photowall. Jak zwykle, możesz wybrać zmiany dla swoich wybranych tapet Roses, aby pasowały lub kontrastowały z istniejącą estetyką, kolorystyką i innymi elementami dekoracyjnymi.

Narzędzie artysty

Romantyczne skojarzenia z różami można odnaleźć w literaturze i sztuce od wieków. Wielki William Shakespeare powiedział: "Co kryje się w nazwie? To, co nazywamy różą, pod każdą inną nazwą pachniałoby tak samo słodko". Inna ikona, Arthur Miller, napisał: "Czy ktoś pamięta miłość? To tak, jakby próbować przywołać zapach róż w piwnicy. Możesz zobaczyć różę, ale nigdy perfumy". Fototapeta Roses może być dla Ciebie inspiracją do wyrażenia swoich artystycznych poglądów i pragnień. Być może możesz umieścić tapetę Roses w swoim foyer lub nawet w pokoju artystycznym i rzemieślniczym. Jeśli chodzi o zapachy, to od wieków pachnące płatki róż były wykorzystywane do produkcji najdroższych i najbardziej ekskluzywnych perfum. Również z tego powodu róże w dziełach sztuki wydają się nam zawsze tak żywe, ponieważ kolor czerwony i wygląd tego kwiatu wyzwalają w nas określone wspomnienia. Fototapeta Roses, taka jak na przykład Kerstin Dark, może przypominać nam o wąchaniu aromatu pochodzącego z ogrodu babci lub zapachu perfum matki.

Projektowanie z tapetą Roses

Jednym z niesamowitych i popularnych narzędzi dekoracyjnych firmy Photowall są fototapety Róże. Są to niesamowite dzieła sztuki, które z pewnością sprawią, że ściany będą wyglądać ciekawie, atrakcyjnie i ładnie. Dzięki szerokiej palecie wzorów do wyboru, możesz przeglądać i wybierać te, które najbardziej do Ciebie przemawiają. Drukowane w naturalnych kolorach, klasycznej czerni i bieli oraz wielu rozpryskach kolorów, te tapety Roses sprawią, że Twoje wnętrza będą żywe i tętniące życiem. Jeśli wybierasz coś tradycyjnego i eterycznego, może wybierzesz białą różę, która jest tradycyjnie znana jako róża ślubna. Fototapeta Roses z tym szczególnym rodzajem róży może reprezentować spokój, elegancję i spokój w Twoim domu, biurze lub przestrzeni rekreacyjnej. Sprawdź "Florian - Emerald" i zobacz, jak twoje ściany przekształcają się w coś królewskiego na twoich oczach. "Twilight Roses" to kolejna tapeta Roses, która dodaje klasy i wyrafinowania do każdego pomieszczenia, które zdecydowałeś się ożywić.

Symbol

Róża jest w rzeczywistości narodowym kwiatem Anglii i stała się sławna w latach 1455-1485, będąc używana z powodów politycznych podczas Wojny Róż, ponieważ pieczęć Domu Yorku była białą różą, a Domu Lancasterów czerwoną. Róże zostały następnie zapylone krzyżowo i stały się emblematem zwycięskiego domu, ochrzczonego Różą Tudorów, którą można zobaczyć w wielu miejscach na tapetach Roses firmy Photowall. Kwiaty w różnych kolorach oznaczają różne rzeczy. Oczywiście jest czerwony dla miłości, ale także żółty dla przyjaźni, ciemnoróżowy sugeruje wdzięczność, jasnoróżowy ma łagodność lawendy, pomarańczowy wyrażający pożądanie i lawendowy tradycyjnie zarezerwowany dla królewskiej rodziny. To wszystko jest wspaniale i artystycznie przedstawione w tej gamie tapet Roses, od tradycyjnych obrazów do bardziej nowoczesnej taryfy, przedstawiającej róże w całym ich splendorze i chwale.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron