Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-2 dni.

  Rysunki modowe Stiny Wirsén dostępne w formie tapet w Photowall

  Minimalistyczne, eleganckie, ekspresyjne - wyraziste rysunki kreskowe Stiny Wirsén będą dostępne w Photowall w formie tapet. TRAVEL THE WORLD to wyjątkowa, prawdziwie artystyczna kolekcja ośmiu starannie dobranych ilustracji ze świata mody.
  Coffee in Paris

  Kolekcja TRAVEL THE WORLD to zgromadzony przez Stinę Wirsén na przestrzeni wielu lat zbiór rysunków, przedstawiających świat haute couture i mody ulicznej z różnych części świata. Niektóre z tych czarno-białych rysunków doczekały się publikacji w książkach i czasopismach, z kolei inne pojawiały się na wystawach w Indiach, Niemczech i Stanach Zjednoczonych.

  Powszechnie znany styl Stiny Wirsén charakteryzujący się pewną, minimalistyczną, a jednocześnie pełną życia kreską stanowi motyw przewodni całej kolekcji. Połączenie miękkich, omiatających ruchów, dynamicznych i estetycznych kresek oraz pojawiających się gdzieniegdzie kropli atramentu nadaje kolekcji ciekawego wyrazu.

  Każda tapeta jest pełna życia i dynamiki. Ilustracje przenoszą nasz w świat szybkiego, pulsującego życiem i przepełnionego neonami Tokio, klasycznej przytulnej paryskiej kawiarni i wreszcie jednej z dzielnic Sztokholmu, po której przechadzają się modnie ubrani mieszkańcy tej metropolii.

  Każda tapeta jest pełna życia i dynamiki.

  Tapety TRAVEL THE WORLD są na wskroś współczesne, a zarazem nowoczesne i doskonale sprawdzą się w połączeniu z dowolnym stylem. Dzięki nim wnętrze dowolnego pomieszczenia nabierze artystycznego charakteru, dodając do naszego życia szczyptę dobrego smaku. Pełne wyrazu kreski Stiny Wirsén sprawią, że ściany w domu lub w mieszkaniu ozdobione zostaną prawdziwym arcydziełem, stworzonym przez jedną z najbardziej utalentowanych szwedzkich ilustratorek.

  Bardzo cieszę się, że miałam okazję stworzyć tę kolekcję razem z Photowall. Ma w sobie coś szczególnego i różni się od innych opracowanych przez mnie tapet. Dzięki surowej kresce i odpowiedniej stylistyce, rysunek zwraca na siebie uwagę, nie „pochłaniając” jednocześnie całego wnętrza. Kolekcja będzie regularnie aktualizowana, gdyż zmiany w świecie mody zawsze wzbudzają zainteresowanie, opowiada Stina Wirsén. 
  Tapety TRAVEL THE WORLD są na wskroś współczesne, a zarazem nowoczesne i doskonale sprawdzą się w połączeniu z dowolnym stylem.

  O Stinie Wirsén

  Stina Wirsén, urodzona w 1968 roku, to jedna z najbardziej znanych i lubianych ilustratorek oraz autorek książek dla dzieci w Szwecji. Po ukończeniu Szwedzkiej Akademii Sztuk Pięknych Konstfack, w 1992 roku rozpoczęła pracę ilustratorki. Cechy charakterystyczne jej stylu to minimalizm i moc wyrazu - Stina Wirsén potrafi uchwycić, to co istotne, za pomocą kilku szybkich pociągnięć pędzlem lub długopisem.

  Wiele osób kojarzy charakterystyczny styl Stiny Wirsén ze szwedzkiej gazety „Dagens Nyheter”, dla której tworzy m.in. ilustracje do reportaży podróżniczych, portrety oraz rysunki modowe, za które otrzymała wiele nagród. Stina Wirsén jest także bardzo aktywna w świecie sztuki oraz dekoracji. W ramach współpracy z Photowall stworzyła ostatnio ozdoby do pokoju zabaw w szpitalu Nya Karolinska Sjukhuset w Sztokholmie. Jej wystawy pojawiały się w takich miejscach jak Szwedzkie Muzeum Narodowe, Konstnärshuset (pol. Dom Artysty) w Sztokholmie, w szwedzkich ambasadach w Waszyngtonie i Tokio, Avesta Art oraz w muzeum Bror Hjorths hus.

  Biuro prasowe 
  Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości dla prasy - Stina Wirsén - Travel the World

  Biuro prasowe - Zobacz wszystkie poprzednie informacje prasowe
  Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z poprzednich informacji prasowych

  W celu przesłania zapytania dotyczącego przeprowadzenia wywiadu, otrzymania informacji prasowych, próbek tapet lub innych informacji, należy skontaktować się z Marią Gromova Tällberg, press@photowall.com, +46 (0)702 720 302.

  Photowall - Wall Art by Passionate People
  Jesteśmy zdania, że ściany w pomieszczeniu wpływają na to, jak się czujemy. Dlatego naszą misją jest pomaganie ludziom w ozdabianiu ścian wspaniałymi dziełami sztuki. Posiadamy starannie wyselekcjonowane i zróżnicowane produkty. Dzieląc się swoją pasją i zamiłowaniem do detali, z przyjemnością pomożemy Ci przeobrazić dom w taki sposób, aby odzwierciedlał on Twoją osobowość. Nasze produkty są wytwarzane w Szwecji i wysyłane do wszystkich zakątków świata.

  Historie, które mogą Ci się spodobać


  Szybka dostawa

  Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni, a dostawa zawsze jest darmowa.

  100% gwarancji

  Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.