Surrealizm

Surrealizm to ruch kulturowy, który objawił się w sztuce po I wojnie światowej. Styl ten polegał na łączeniu różnych rzeczywistości w celu ożywienia świadomego umysłu za pomocą niekonDowiedz się więcejwencjonalnych obrazów. Jest to styl, który tworzy i łączy różne elementy, aby stworzyć obrazy, które nie mogą istnieć w świecie fizycznym. To pejzaż marzeń, w którym jedyną granicą tego, co możesz zobaczyć, jest Twoja wyobraźnia. Photowall wprowadza Cię w świat ludzkiej podświadomości dzięki niezwykłej kolekcji fototapet z surrealizmem. Te zaskakujące i oszałamiające obrazy są doskonałym przykładem atrakcyjności tego stylu. Te surrealistyczne tapety powieszone w Twoim domu zamienią Twoją przestrzeń życiową we własne muzeum sztuki współczesnej. Przygotuj się na to, że Twój świat zostanie wywrócony do góry nogami dzięki tym niesamowitym surrealistycznym tapetom. Nie ma żadnych ograniczeń co do miejsca, w którym możesz je umieścić w swoim domu. Każdy centymetr ściany, na której je powiesisz, będzie przesiąknięty artyzmem i głębią. Te wspaniałe surrealistyczne tapety mogą nawet przynieść wielką korzyść Twoim dzieciom. Dzięki tym surrealistycznym tapetom w ich bezpośrednim otoczeniu poznają one cudowny aspekt umysłu, zwany podświadomością.

Podobne do snu w surrealistycznych tapetach

W dosłownym portrecie celem artysty jest ożywienie z całą dokładnością postaci, którą maluje. W przypadku surrealizmu zasada jest dokładnie odwrotna. Elementy, które nie mogą istnieć w granicach fizyki i nauki, mieszają się ze sobą, tworząc coś, co wydaje się być wytworem dyskomfortowego snu. Photowall daje Ci wgląd w tę wizję dzięki "Water Color Space I", "Interrupted Universe Fusion I" i "Hornstull Mushroom" w swojej wspaniałej kolekcji fototapet surrealizm. Obrazy na tych surrealistycznych tapetach sprawiają wrażenie, jakby pochodziły z rozproszonego umysłu schizofrenika lub osoby, która doświadcza silnych halucynacji psychicznych. Jednak, co dziwne, jest w tym wszystkim niewytłumaczalne piękno i symetria. Jak powiedział kiedyś William Szekspir: Choćby to było szaleństwo, jest w nim jednak metoda. Umieść kilka z tych surrealistycznych tapet w swoim salonie i obserwuj, jak członkowie Twojej rodziny siedzą oczarowani, wpatrując się w nie godzinami, próbując dociec znaczenia tego, co widzą. Twoje dzieci pokochają je za wyjątkowość i zabawną jakość, jaką wnoszą do przestrzeni życiowej.

Niewyobrażalne w surrealistycznych tapetach

Psychologia uczy nas, że id jest siedzibą naszej podświadomości i odpowiada za wszystkie nasze podstawowe instynkty. Nie posiada ono żadnych udoskonaleń, jakie przynosi bardziej dopracowane ego czy superego. Surrealizm jest fizyczną manifestacją i artystycznym odpowiednikiem ludzkiego id. Fototapety "Domy Hornstull", "Pejzaż 2" i "Pejzaż" z linii fototapet z surrealizmem zabiorą Cię do miejsca bez granic. Obrazy te przedstawiają wywróconą do góry nogami wersję rzeczywistości, która jest przyjemna wizualnie i może stanowić wyzwanie dla umysłu. Zaprzecz logice i rozsądkowi, umieszczając te zadziwiające surrealistyczne tapety w swoim domu. Zaproś swoich przyjaciół, którzy mają skłonności do artystycznych i niekonwencjonalnych rozwiązań, aby spędzili z Tobą popołudnie, popijając wino i po prostu podziwiając te wspaniałe surrealistyczne tapety. Wysłuchaj ich opinii i interpretacji niejasnych i fragmentarycznych obrazów, które przed nimi zaprezentujesz. Przeprowadźcie dogłębną dyskusję na temat korelacji między surrealizmem a podświadomością, rozkoszując się pięknem tych wspaniałych surrealistycznych tapet. Godziny będą mijać niepostrzeżenie, gdy będziecie zagłębiać się w sprawy o większym znaczeniu, zainspirowani bliskością tych surrealistycznych tapet. W Twoim domu nigdy nie będzie chwili nudy.

Rym i powód

Dla niektórych osób surrealistyczne obrazy mogą być niepokojące i denerwujące. Jednak dla niektórych osób lub osób o specyficznym sposobie myślenia obrazy te mogą być kojące i uspokajające, a nawet podnoszące na duchu. Photowall wychodzi naprzeciw pragnieniom tego szczególnego rodzaju odbiorców, prezentując we wspaniałej gamie fototapet surrealizm "Mundi", "Hornstull Bird" i "Interrupted Universe VI". Obrazy te mają sens, ale nie ma w nich logiki. Są rymowane, ale nie mają uzasadnienia. Taki jest urok tego specyficznego stylu sztuki. Lekarze psychiatrzy często używali tego rodzaju surrealistycznych obrazów do oceny sposobu myślenia swoich pacjentów. Sposób, w jaki dana osoba interpretuje lub rozumie to, co widzi, mówi wiele o jej stanie psychicznym. Te zaskakujące obrazy należą do każdego widza na swój własny, szczególny sposób. Photowall oferuje Ci coś, co w przeciwnym razie kosztowałoby Cię fortunę - fototapety z surrealizmem. Są one dobrze wykonanymi replikami tych wspaniałych osiągnięć artystycznych. Za pomocą jednego kliknięcia możesz je mieć w swojej osobistej kolekcji. Bądź gwiazdą miasta dzięki tym surrealistycznym tapetom.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron