Motyle

Ludzie od zawsze uwielbiali patrzeć, jak kolorowe i piękne motyle fruwają z kwiatka na kwiatek. Jest to niemal starożytna fascynacja tymi stworzeniami, ponieważ motyle są głębokimi i Dowiedz się więcejpotężnymi reprezentantami życia i motywy transformacji, a nawet odrodzenia. Dlatego też w wielu kulturach motyle kojarzone są z naszymi duszami lub duchami. lub duchami. Możesz przenieść ten sentyment do swojego domu, biura lub przestrzeni rekreacyjnej, kupując jedną z doskonałych fototapet Photowall doskonałych fototapet z motylami. Unikalne wzory, bogate szczegóły i żywe kolory będą pasować lub kontrastować doskonale pasują lub kontrastują z każdym wystrojem wnętrza, schematem kolorów lub ogólną estetyką. Na całym świecie ludzie postrzegają motyla jako symbol zmian, nadziei i wytrwałości. Przenieś tę ważną ideę i inspirację do swojego mieszkania lub przestrzeni komercyjnej. Ponadto, możesz edytować te motywy, aby dopasować je do swojego ogólnego projektu.

Dalsza symbolika w tapetach z motylami

Dzięki licznym historiom z pewnością słyszeliśmy o motylach symbolizujących życiowe zmagania, które ludzie znosili, aby wyłonić się jako lepsza osoba, stąd wspomniany wcześniej motyw odrodzenia i transformacji. Cykl życia motyla motyla składa się z czterech etapów: jaja, gąsienicy, zwanej też larwą, poczwarki i końcowego stadium dorosłego osobnika. Wewnątrz poczwarki poczwarka zmienia się w dorosłego motyla. Ta przemiana może trwać kilka dni w przypadku niektórych gatunków motyli lub nawet rok w przypadku innych! To sprawia, że fototapeta z motywem motyli jest jeszcze bardziej satysfakcjonujące, gdy wiesz, jak krótkie, ale bogate jest życie tych owadów. Oznacza to, że musimy jak najlepiej wykorzystać życia i że zmiana może być gwałtowna lub gestykulująca, ale zawsze stała. W rzeczywistości tapeta motyli jest wspaniałą pozostałością po tym, że zmiany są niesamowite i zmieniają życie. Bugs & Butterflies Offwhite - Mały pokazuje cykl życia w ekosystemie. Jest to kolejny ważny sposób na przypomnienie nam, abyśmy zawsze dbali o środowisko, kiedy tylko możemy.

Życie jest zbyt krótkie

Motyle żyją zazwyczaj tylko kilka tygodni, co jest kolejnym bardzo ważnym faktem, który warto o nich wiedzieć. Po wyłonieniu się z poczwarki jako pełnoprawny osobnik dorosły, motyl ma przed sobą w większości przypadków tylko 2-4 tygodnie życia. W tym czasie W tym czasie całą swoją energię koncentruje na dwóch zadaniach: jedzeniu i rozmnażaniu. Fototapeta z motylami w Twoim domu, Fototapeta z motylami w domu, biurze lub przestrzeni rekreacyjnej może przywrócić pamięć o podstawowych potrzebach i pragnieniach, które wszyscy mamy. Po raz kolejny mówi nam, aby skupić się na ważnych rzeczach w życiu, co jest bardzo potężne dla czegoś, co jest w istocie dekoracją. istocie. Fototapeta z motylami, taka jak Poezja motyli - róż i szarość, może ożywić nasze baterie i głód życia. życia, dzięki swoim wspaniałym tonom, odcieniom i tonacjom. Atrakcyjna mieszanka różnych odcieni sprawi, że poczujesz się pełen nadziei i obudzić kolejny cel. Jest to więc idealna fototapeta z motylami do Twojego salonu lub pokoju rodzinnego.

Tapety z motylami jako pamiątka

Motyle stosują wszelkiego rodzaju sztuczki, aby nie dać się zjeść, mimo że zajmują dość niskie miejsce w łańcuchu pokarmowym, w którym jest wiele głodnych drapieżników, które chętnie zrobiłyby sobie z nich posiłek. Niektóre motyle składają skrzydła, aby wtopić się w tło. tła, stosując kamuflaż, dzięki któremu stają się niemal niewidoczne dla drapieżników. Bycie ocalałym również zajmuje wysokie miejsce na liście na rodzaj inspiracji potrzebnej w pomysłach na zmianę wystroju wnętrza, dlatego też fototapeta z motylami ma jak najbardziej sens. Stosują one również takie sztuczki, jak imitowanie innych owadów za pomocą jaskrawych kolorów, które są toksyczne. fototapeta motyle pokazuje, że można żyć w szybkim tempie.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-67 z 67 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.