Ślimaki

Jeśli chcesz, aby zwierzę, które występuje na całym świecie na lądzie i w wodzie było głównym motywem wystroju Twojej ściany, nie szukaj dalej niż tapeta ślimaki firmy Photowall. Te nDowiedz się więcejiesamowite stworzenia mają zwinięte ciało i skorupę, która chroni je przed ciepłem i wrogami. Ślimaki mogą powiększyć swoje skorupy w miarę wzrostu i mają dwie długie macki wystające z głowy, a każda z nich posiada oko na czubku. Użyj ślimaki tapety do dekoracji domu, miejsce hangout lub nawet dobre stare biuro. Jak zwykle, możesz zmienić tapetę ślimaki, aby uzupełnić istniejący wystrój wnętrza, schematy kolorów i inne elementy dekoracyjne w wybranym przez Ciebie wnętrzu.

Informacje ogólne o tapetach ślimaków

Ślimaki są w rzeczywistości uważane za mięczaki, co stawia je w tej samej kategorii co ostrygi, małże i małże. Klasa taksonomiczna dla ślimaków nosi nazwę ślimaków, które obejmują ponad 80 procent żyjących gatunków mięczaków. Żyją one w prawie wszystkich środowiskach, od głębokich rowów oceanicznych po pustynie. Aby wybrać odpowiedni ślimak tapeta, musisz również znać różnicę między ślimaka i ślimaka. Mimo, że są to podobne zwierzęta, główną różnicą między nimi jest to, że ślimak ma muszlę, a ślimak nie. Jednak oba poruszają się ślizgając się na stopie, co można zobaczyć w niektórych tapetach ślimaków. Interesujące, ale mało zaskakujące jest to, że ogrodnicy uważają ślimaki i ślimaki za szkodniki. Ale czy wiesz, że ludzie jedzą niektóre rodzaje ślimaków lądowych, zwłaszcza we Francji? Bądź odważny i zrób punkt z tapetą ślimaków w swojej kuchni lub jadalni, aby napędzić ten punkt do domu.

Historyczne denotacje

Poza tym, że ślimaki są fascynującym stworzeniem, niosą ze sobą również ciężką symbolikę w zależności od tego, skąd pochodzą. Ślimak morski, na przykład, był uważany za symbol odrodzenia i radości dla Mezoamerykanów, którzy wierzyli, że wirujący kształt jego muszli reprezentuje krąg życia. To piękne pojęcie można przełożyć na wystrój ściany dzięki tym niesamowitym ślimakom tapety w naszym asortymencie. We wczesnym chrześcijaństwie, jednak ślimak był symbolem lenistwa i tych, którzy byli zadowoleni tylko z materialnego świata. Jednakże, ślimak był również powiedział, aby symbolizować Chrystusa, tradycja, która może być przypisana Tertulianowi, wczesnochrześcijańskiemu autorowi z Kartaginy, w jego tekście Apologeticus. Jak widać, podobnie jak w przypadku tapet ze ślimakami, interpretacje są różnorodne i stanowią świetny materiał do wykorzystania tych motywów w różnych przestrzeniach. "The Moss Garden After Rain" jest doskonałym przykładem tej różnorodności. Takie tapety ślimaki mogą wyglądać równie dobrze w domu w patio w ogrodzie, jak i w pokoju przerw w biurze. Bez względu na to, jak bardzo obawiasz się na początku, po prostu nie możesz zaprzeczyć, że to przyciąga wzrok. To samo dotyczy każdego innego elementu w tapecie ślimaki firmy Photowall.

Tapety ze ślimakami i ich wpływ

Ślimaki od dawna są stale obecne w kulturze popularnej. Od obrazów martwej natury do dzieł sztuki współczesnej, były one obecne w różnych dyscyplinach artystycznych. Często są tematem kreskówek, wierszy i filmów animowanych, takich jak Turbo z 2013 roku, który opowiadał o ślimaku z obsesją na punkcie prędkości, który ma niezwykłe marzenie, aby stać się największą wyścigówką świata. Tak więc tapeta ślimaki może być również idealną dekoracją dla przestrzeni dziecięcych, takich jak sypialnia, obszar nauki i pióro zabawy. Dalej mamy Gary'ego, domowego pupila popularnego SpongeBoba Squarepants. Gary jest skromnym typem, którego pasywne, żałosne "miauczy" kryją dynamiczną i zdolną osobowość. Niezależnie od tego, czy Twoje dzieci są fanami, czy nie, tapety ze ślimakami mogą zachwycić dzieci i pomóc uczynić te stworzenia bardziej przystępnymi dla najmłodszych.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-6 z 6 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.