Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

Zwroty & prawo odstąpienia od umowy

Pragniemy, aby wszyscy klienci byli zadowoleni z zamówionych u nas tapet i obrazów. Jeśli jednak zamówiony produkt nie spełnia oczekiwań kupującego, zawsze można dokonać zwrotu lub wymiany na inny produkt.

Jak dokonać zwrotu zakupionego produktu?

Zwrotu lub wymiany zamówionego produktu można dokonać w ciągu 30 dni. Płatność zwracamy w ciągu 14 dni od otrzymania produktu. Koszt wysyłki zwrotnej uiszczany jest przez klienta i nie podlega zwrotowi. Każdy ze zwróconych produktów poddawany jest recyklingowi.

Nie można dokonać zwrotu produktów, których montaż został już rozpoczęty.

Aby dokonać zwrotu zamówionego produktu, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta.

Gwarancja i prawo do reklamacji

Nasze produkty objęte są roczną gwarancją i trzyletnim prawem do reklamacji. Gwarancja obejmuje wady produktu obecne w momencie dostawy. Przesyłka zwrotna uszkodzonych lub wadliwych produktów jest darmowa, a ich wymiana – bezkosztowa.

Przed rozpoczęciem montażu należy sprawdzić, czy otrzymany produkt jest zgodny z oczekiwaniami. W przypadku reklamacji nie zwracamy ewentualnych kosztów montażu. Tapety najlepiej sprawdzić rozcinając poszczególne pasy i umieszczając je obok siebie. Nawet po rozdzieleniu pasów tapetę można nadal zwrócić.

Wszelkie problemy staramy się rozwiązywać niezwłocznie, jednak w przypadku wystąpienia ewentualnych sporów stosujemy się do zaleceń szwedzkiego Krajowego Urzędu ds. Skarg Konsumentów.

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.