Wydruki na płótnie z własnych obrazów lub ilustracji

Cena od

132 zł

Jeśli masz własny obraz, na przykład samodzielnie wykonane zdjęcie, grafikę znalezioną w sieci lub ilustrację, pomożemy Ci w wydrukowaniu tego obrazu na płótnie. Dowiedz się więcej na temat wielkości i formatu obrazu.

Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi po prawej, aby przesłać obraz, poddać go ocenie jakości, przyciąć go i przeprowadzić jego edycję, a następnie złożyć zamówienie. Możesz również poprosić o bezpłatną pomoc. Po prostu prześlij do nas wiadomość z zamówieniami, instrukcjami oraz danymi kontaktowymi. Jeden z naszych edytorów prześle odpowiedź ze skorygowanym obrazem. Zwrócenie się do nas o pomoc przy edycji i przesłanie do nas zapytania nie jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia. Zamówienie można złożyć po otrzymaniu skorygowanego obrazu. Jeśli chcesz załatwić sprawę szybko, zalecamy wybranie bezpośredniego złożenia zamówienia, ponieważ przesłanie do nas zapytania może wydłużyć procedurę nawet o trzy dni robocze.

Nasi edytorzy obrazu mogą zmieniać kolory, dodawać i usuwać obiekty, zmieniać proporcje oraz dostosowywać właściwości obrazu na wszelkie sposoby.

Zobacz przykłady przetwarzania obrazu

Po prawej stronie załaduj swój obraz, wybierz opcję „Proszę o pomoc” i przekaż nam swoje dane kontaktowe oraz szczegóły specjalnego zamówienia, a my skontaktujemy się z Tobą. Zwykle odpowiadamy w ciągu 1–2 dni roboczych, jednak w okresach, gdy zamówień jest dużo, może to potrwać nieco dłużej. Im bardziej szczegółowe będą informacje dotyczące specjalnego zamówienia, tym szybciej będziemy w stanie je zrealizować. Przesłanie do nas zapytania jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Jeśli zapytanie wiąże się z dodatkowymi kosztami, zawsze najpierw przedstawiamy wycenę.

W naszej ofercie znajdziesz tysiące motywów obrazów, jeśli jednak nie uda Ci się znaleźć tego, czego szukasz, zajrzyj na stronę agencji fotograficznej Dreamstime. Za każdy obraz z portalu Dreamstime w momencie składania zamówienia naliczana jest opłata w wysokości 89 PLN (w tym podatek VAT). Skontaktuj się z nami i przekaż numer identyfikacyjny zdjęcia, a my chętnie Ci pomożemy. Możemy również wprowadzać zmiany w obrazach z naszej oferty, na przykład zmieniając ich kolorystykę, czy usuwając obiekty.

Masz pytania? Wyślij do nas wiadomość e-mail pod adres obslugaklienta@photowall.pl.

Materiał, z którego wykonane są nasze płótna to 100% bawełna. Wydruk na płótnie można zamówić wraz ze składaną ramą, na której można go rozpiąć. Jeśli zamierzasz zawiesić wydruk na płótnie na ścianie, jak obraz, zalecamy dodanie do zamówienia składanej ramy, na której można go będzie rozpiąć. Grubość ramy wynosi 29 mm.

Do Ciebie należy wybór krawędzi. Może być biała, czarna lub zadrukowana. Zadrukowana krawędź oznacza, że wzór jest drukowany do samych krawędzi. Krawędź to część płótna owijająca ramę po bokach wydruku. Szerokość krawędzi wynosi 29 mm i dodajemy ją do wymiarów podanych w zamówieniu. Jeśli na przykład zamówisz wydruk o wymiarach 100 cm x 100 cm, płótno wraz z krawędzią będzie miało wymiary 106 cm x 106 cm.

Więcej informacji na temat wydruków na płótnie.

1

Prześlij obraz

Zacznij od przesłania obrazu

Nie wybrano pliku(Max 1GB = 1000MB)
Przyjmujemy wszystkie formaty obrazu, w tym tif, jpg, png, eps oraz pdf. Jednak w ramach procedury automatycznej możliwa jest wyłącznie obróbka formatów jpg, tif oraz png. Aby możliwe było wydrukowanie zdjęcia na płótnie, jego jakość i rozdzielczość muszą być odpowiednio wysokie. Dowiedz się więcej na temat wielkości i formatów plików.