Dbamy o środowisko naturalne

O środowisku naturalnym myślimy na każdym kroku – od produkcji po dostawę. Właśnie z tego powodu wytwarzamy wyłącznie produkty na zamówienie. Oznacza to bowiem, że nic nie odkładamy do magazynu, ani też nie wyrzucamy bez potrzeby.

Nasze działania na rzecz środowiska

Staramy się ograniczyć do minimum negatywny wpływ naszej fabryki dekoracji ściennych na środowisko naturalne i tą zasadą kierujemy się we wszystkim, co robimy. Całość produkcji odbywa się na zamówienie, co oznacza, że wytwarzamy tylko wymaganą ilość produktów i niczego nie przechowujemy w magazynach ani nie wyrzucamy bez potrzeby. Tusze, których używamy do produkcji naszych tapet, nie zawierają rozpuszczalników ani szkodliwych substancji chemicznych oraz są biodegradowalne. Odpady powstające w ramach naszych procesów są poddawane recyklingowi przez firmę Hans Andersson Recycling AB, zajmującą się zagospodarowaniem odpadów. Więcej informacji o używanych przez nas materiałach można znaleźć w naszej polityce ochrony środowiska

Współpraca z organizacją Vi Agroforestry

Dokonując zakupów w Photowall, klienci sklepu wspierają jednocześnie naszą współpracę ze szwedzką organizacją Vi Agroforestry, zajmującą się ochroną środowiska. Wraz z Vi Agroforestry Photowall sadzi co roku 5000 drzew na terenach wokół Jeziora Wiktorii w Afryce Wschodniej.

Współpraca z Vi Agroforestry

Organizacja Vi Agroforestry zajmuje się sadzeniem drzew i roślin na terenach wyjałowionych. W efekcie gleby przywracane są do stanu naturalnej żyzności, dzięki czemu więcej żywności trafia na stoły potrzebujących. Drzewa wpływają również pozytywnie na lokalny klimat i zwiększają dostępność wody.

Sadzenie drzew zwiększa produkcję żywności w okolicznych gospodarstwach rolniczych, dzięki czemu zajmujące się uprawą rodziny są w stanie się utrzymać. Drzewa stanowią również źródło drewna opałowego i konstrukcyjnego, paszy dla zwierząt oraz żywności dla ludzi (owoce).

Na stronie organizacji Vi Agroforestry znajduje się więcej informacji na temat jej działalności i tego, jak można samemu zacząć sadzić drzewa.

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.