Mamma Moo i Wrona to zdecydowanie dwie z najbardziej lubianych szwedzkich postaci z książek dla dzieci. Zostały stworzone przez Jujję i Tomasa Wieslanderów i pięknie zilustrowane przeDowiedz się więcejz Svena Nordqvista. Książki o Mamma Moo są czytane na całym świecie, zostały przetłumaczone na ponad 30 języków i są uwielbiane przez dzieci w każdym wieku. Wszystkie wzory fototapet są tworzone na podstawie zeskanowanych oryginalnych rysunków Svena Nordqvista. Sven Nordqvist jest jednym z najbardziej lubianych szwedzkich ilustratorów i oprócz ilustracji w książkach o Mamma Moo, napisał i zilustrował między innymi książki Pettson i Findus.

Przyjaźń Mammy Moo i Wrony

Dzięki tej kolekcji fototapet będziesz mógł śledzić losy klasycznej pary Mamma Moo i Wrona. Mogłoby się wydawać, że to nieprawdopodobna para; intensywna Wrona i spokojna Mamma Moo, którzy mimo wszystko są przyjaciółmi i to na dobre i na złe. Crow. Crow, który może być postrzegany jako samolubny i know-it-all, ale kto jest rzeczywiście dość niepewny. Mamma Moo - radosna i sympatyczna optymistka, która chce się wszystkiego nauczyć i wszystkiego spróbować. Uzupełniają się wzajemnie, a opowieści o nich pokazują wszystkie strony przyjaźni - ale chyba przede wszystkim lojalność.

Harmonijna kolekcja fototapet

Wszystkie wzory charakteryzują się spokojem i harmonią, a na widok Mammy Moo i Wrony trudno poczuć się zestresowanym. Odpocznij w cudownym świecie tych dwóch przyjaciół i zainspiruj się przyjaźnią i dobrą naturą Mamma Moo. Na Photowall znajdziesz fototapety z wzorami m.in. z Mamma Mu - En dag på bondgården, Mamma Mu och Kråkans Jul, Mamma Mu får ett sår oraz pysselboken Mamma Mu ABC med flera. Dołącz do Wrony i Mammy Moo w ich ekscytujących zabawach i grach!

Magiczny świat Mammy Moo i Wrony w pokoju dziecięcym

Opowieści o Mamie Moo i Wronie wywodzą się z dziecięcej zabawy słowem, dźwiękiem i ruchem. Inspirowane przez dzieci, dla dzieci - nic dziwnego, że dzieci je uwielbiają! Udekoruj pokój szwedzkimi klasycznymi postaciami Mamma Moo i Wrona, uwielbianymi przez dzieci, i zamień go w ulubiony pokój Twojego dziecka. Pokój dziecięcy stanie się magiczny dzięki wyjątkowej i kolorowej fototapecie Mamma Moo. Stwórz swój własny świat Mamma Moo i Wrona i pozwól dzieciom czerpać radość z bliskości swoich ulubionych bohaterów. W towarzystwie Mammy Moo i Wrony nigdy nie poczujesz się samotny. Fototapety z serii książek Mamma Moo i Wrona sprzedawane są wyłącznie w Photowall.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-8 z 8 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.