Portugalia

Często spotykamy się z mieszaniem klasyki z czymś bardziej nowoczesnym, jeśli chodzi o dekorowanie wnętrz. Mieszanie nostalgii z modernizmem można znaleźć również w znakomitej ofercieDowiedz się więcej wysokiej jakości fototapet ściennych Photowall Portugalia. Jest to fascynujący kraj z dumną i bogatą historią, którą można odczuć w całym kraju, od jego stolicy, aż po każdą maleńką, malowniczą wioskę. Co ciekawe, Portugalia ma tak samo zdefiniowane granice od 1139 roku, co czyni ją najstarszym państwem narodowym w Europie! To może sprawić, że w Twojej przestrzeni znajdą się doskonałe, mające silne korzenie i poczucie tradycji. Fototapety Portugalia, które to oznaczają, mogą być słusznie dopasowane lub skontrastowane z istniejącymi elementami wystroju wnętrza, takimi jak schematy kolorów i wszelkiego rodzaju meble.

Historia z fototapetami Portugalia

Portugalskie państwo narodowe datuje się od 1135 roku CE, 350 lat przed konkurencyjną Hiszpanią. Imperium Portugalii rozrosło się, gdy Vasco de Gama popłynął do Indii w 1498 roku, a Brazylia była następna, w 1500 roku. Nazwany jego imieniem most Vasco da Gama w Lizbonie ma 17 kilometrów długości, co czyni go najdłuższym w Europie. Fototapety Portugalia przedstawiają to znaczące miejsce w motywie o nazwie "Vasco de Gama", wspaniałą scenę stworzonego przez człowieka cudu wraz z naturalnym pięknem dostarczanym przez niebo i morze. W pewnym momencie Portugalia rządziła światem razem z Hiszpanią, ponieważ te dwa narody kontrolowały większość morza i były płodnymi kolonizatorami. Nazwa Portugalia pochodzi od drugiego co do wielkości miasta kraju, zwanego Porto, które jest również trafnie przedstawione na fototapetach Portugalia. Łacińska nazwa miasta to Portus Cale. Uważa się, że słowo "Cale" pochodzi od celtyckiego słowa oznaczającego "port". W innych kontekstach oznacza ono "spokojny port". Możesz również zobaczyć, dlaczego tak jest w Portugalii fototapety ścienne, takie jak "Zachód słońca w Porto City", wspaniały szczegółowy i awash z naturalnych kolorów obrazu, który może zrobić różnicę w każdym mieszkaniu lub pokoju firmowym.

Stolica

Jako dom kulturowo ważnej muzyki Fado i pięknych kolorowych brukowanych uliczek, Lizbona ma mnóstwo tajemnic i bitów, które są nieznane dla większości ludzi. Jeśli planujesz podróż do modnej stolicy Portugalii lub już tam byłeś, zapoznaj się z naszą kolekcją unikalnych fototapet Portugalia, które naprawdę ożywią Twoje wnętrza. "Lisbon Skyline Black" to jedna z takich pozycji, która może natychmiast przekształcić Twój pokój w coś znacznie bardziej interesującego i wizualnie przyciągającego uwagę. Unikalny design i eleganckie połączenie kolorów dostarczają cudownego poczucia wyrafinowania do każdego obszaru. Piękna wieża Belém jest jednym z najważniejszych zabytków i cudów architektury w Lizbonie. Zobacz to kultowe miejsce na fototapetach takich jak "Lisbon Portugal Skyline", które są dostępne w różnych odcieniach i tonacjach, aby zapewnić Ci typową dla fototapet różnorodność.

Bogate fototapety Portugalia

Portugalia jest światowym liderem w dziedzinie energii odnawialnej z ponad 50% potrzeb narodu produkowanych przez panele słoneczne, farmy wiatrowe, hydroelektryczność i energię fal. Można śmiało powiedzieć, że Portugalczycy przykładają dużą wagę do ochrony przyrody i słusznie. Jak widać na fototapetach w Portugalii, takich jak "Arieiro", kraj ten jest obdarzony pięknymi miejscami, które są tak istotne dla zdrowia psychicznego obywateli. Portugalia ma również linię brzegową, która rozciąga się na 800 kilometrów i jest znana z 364 dni surfowania, co jest absolutnie zdumiewające. "Delfiny na Azorach" to fototapeta Portugalia, która to odzwierciedla, przedstawiając nam te sympatyczne stworzenia w pięknych wodach tej niesamowitej lokalizacji. Jeśli umieścisz ją w swoim domu lub biurze, zawsze pomoże Ci się zrelaksować, jak również zainspiruje Cię do zaplanowania kolejnej podróży, taka jest wizualna energia i moc generowana przez fototapety Portugalia firmy Photowall.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron