Powierzchnie

Photowall prezentuje wysokiej jakości, bogate w szczegóły i bogate w kolory fototapety do dekoracji wnętrz. Motywy te nadadzą nowy wymiar Twoim pomieszczeniom mieszkalnym, komercyjnymDowiedz się więcej, a nawet rekreacyjnym. Odkryj w sobie projektanta wnętrz, eksperymentując z nowymi fototapetami, które są dostępne w różnych wzorach, stylach, kolorach, odcieniach, barwach i tonach. Photowall sprawia, że jest to o wiele łatwiejsze, ponieważ daje Ci możliwość dopasowania fototapet do indywidualnej estetyki i ogólnego układu Twojego projektu. Możesz dostosować fototapety do swoich schematów kolorystycznych i innych elementów dekoracyjnych.

Różnorodność fototapet na powierzchnie

Ponieważ wybór motywów na fototapetach jest dość duży, Photowall stworzył dla Ciebie łatwy i wygodny sposób na skrócenie procesu selekcji. Oznacza to, że fototapety na wymiar zostały podzielone na trzy podkategorie: malowane, odblaskowe i rustykalne. Malowane fototapety są przede wszystkim definiowane przez ich zamiłowanie do kolorów, co sprawia, że są one bardzo żywe i świeże. Fototapety Refleksyjne są, jak samo słowo wskazuje, bardziej przemyślane w projektowaniu, gdzie woda jest bardzo widocznym elementem. Wreszcie, fototapety Rustic surfaces odnoszą się do obrazów, które są bardziej domowe i wiejskie, ale mimo to mają ogromny styl.

Lokalizacja jest kluczem

Pierwszym pytaniem po wybraniu najlepszych fototapet jest to, gdzie je umieścić, jeśli nie zostało to jeszcze ustalone. Podczas gdy fototapety z motywami przyrodniczymi mogą być bardziej odpowiednie do pomieszczeń mieszkalnych, pomieszczenia komercyjne mogą zyskać na temacie, który jest związany z działalnością człowieka. Na przykład "Kolorowy drewniany stół" przedstawia ten ostatni. Jednak ta fototapeta z powierzchniami świetnie wyglądałaby również w domu ze względu na urocze pastelowe kolory i niemal ukośny wzór przypominający lody. Z drugiej strony, coś tak surowo przystojnego jak "Plaster" lepiej sprawdzi się w domu, ponieważ niektóre kolory na fototapetach z powierzchniami naprawdę wywołują uczucie przytulności, komfortu i ciepła. Na szczęście, dzięki bogatej ofercie fototapet ściennych Photowall, masz wiele możliwości wyboru ozdoby, którą chcesz zastosować w swoim domu, biurze lub innej przestrzeni, którą postanowiłeś ożywić czymś odświeżającym.

Różne materiały na fototapetach na wymiar

W przypadku fototapet na ścianę nie ma jednoznacznej preferencji między materiałami naturalnymi a sztucznymi, ponieważ oba są równie popularne, podobnie jak w rzeczywistości. Wszystko zależy od innych elementów obecnych w wystroju wnętrza, co znowu jest ważne, ponieważ trzeba wymyślić idealną równowagę przy stosowaniu fototapet na ścianę, aby dopasować, wymieszać lub skontrastować z innymi elementami. Inną opcją jest oczywiście połączenie fototapet prezentujących naturalne materiały z fototapetami podkreślającymi materiały stworzone przez człowieka, co pozwala na stworzenie naprawdę interesujących wnętrz. Mieszanka materiałów sztucznych i naturalnych pozwala uzyskać inny charakter estetyki, która znajduje się gdzieś pomiędzy tradycją a nowoczesnością, pomiędzy kapryśnością a wyrafinowaniem, jeśli można tak powiedzieć.

Wspaniałe cechy

Wybór i późniejsze umieszczenie fototapet na ścianę zależy również od reakcji lub emocji, jakie chcesz wywołać u siebie, swojej rodziny, przyjaciół, współpracowników itd. Na przykład taki element jak "Odbicie w wodzie" z asortymentu fototapet na ścianę może wywołać spokój i ukojenie. Dzieje się tak za sprawą wspaniałego tonu, odcienia i tonacji błękitu motywu, który natychmiast przenosi Cię do oceanu, spokojnego jeziora lub chłodnej rzeki. Z kolei fototapeta na ścianę "Rustykalny urok", która ze względu na swoją nazwę powinna być idealna do domu, ale dzięki mocnemu brązowemu odcieniowi sprawdzi się również w biurze lub innym miejscu komercyjnym. Ta fototapeta na ścianę to krzyk klasy i wyrafinowania, o prostej, ale zdecydowanej prezencji, która z pewnością przyciągnie wzrok i uwagę każdego, kto na nią spojrzy.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.