Powierzchnie i tekstury

1314

wzorów

Powierzchnie i tekstury

Tekstura jest często pomijana, ponieważ bierzemy swoje odczucia za pewnik. Możemy sobie pozwolić na uzyskanie lirycznego piękna malarstwa, ale możemy zapomnieć o cieszeniu się luksusoDowiedz się więcejwym uczuciem jedwabnego prześcieradła w nocy. Jednak powierzchnie i tekstury mogą dosłownie przekształcić pomieszczenie ze zwykłego na spektakularne.

Tekstura: Krytyczny czynnik we wznoszeniu pomieszczenia

Tekstura daje wizualną rangę: Nikt nie chce, aby jego pokój był nijaki. Pomieszczenia mieszkalne powinny zapierać dech w piersiach za każdym razem, gdy się do nich wchodzi. Pokój powinien zwrócić Twoją uwagę i ją tam zatrzymać. Utrzymanie zainteresowania i podążanie za tym oczami musi mieć tę wizualną rangę. Fototapeta jest jednym z doskonałych narzędzi używanych przez projektantów do tworzenia wizualnej wagi pokoju. Jeśli wybierzesz projekt, który dodaje głębi i tekstury, taki jak mur z cegły, ociepli on pokój i doda trochę prostoty. Gładka marmurowa tapeta spowoduje efekt ochłodzenia pomieszczenia i doda skandynawskiego akcentu. Jeśli zrobisz jeszcze jeden krok dalej i umieścisz kontrastową teksturę bezpośrednio naprzeciwko fototapety, posłuży to uatrakcyjnieniu fototapety, a nawet więcej. Innymi słowy, można dostosować wagę wizualną fototapet regulując odległość między dwoma kontrastującymi obiektami.

Tekstura równoważy pomieszczenie

Jeśli chcesz mieć nowoczesne wykończenie w swojej przestrzeni mieszkalnej, użyj eleganckiej fototapety z marmurem lub granitem. Podobnie, jeśli wolisz pokoje tradycyjne, wybierz fototapety, które mają kamienną lub szorstką powierzchnię, które stwarzają przytulne uczucie. Efektem będzie pokój, który ma przytulną atmosferę. Pamiętaj, że każdy pokój wymaga kontrastującego elementu, aby podkreślić ogólny wygląd, który chcesz osiągnąć. Jeśli Twój design jest nowoczesny, wyeksponuj fototapetę rdzawej poplamionej łatki, która doda tekstury dokładnie tyle ile potrzeba, aby można było dodać znaczenia pozostałej części pokoju. Dodaj poziom wyrafinowania do pomieszczenia, starannie dobierając tekstury, które będą się nawzajem uzupełniały i wniosą przestrzeń do życia.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.