Pomarańczowa fototapeta

Kolor pomarańczowy otrzymał swoją nazwę od owoców, pomarańczy. Jego odważny, złotoczerwony kolor jest czasem nazywany ognistym złotem. W przeciwieństwie do wielu innych, najczęściej Dowiedz się więcejużywanych kolorów, pomarańczowy był używany regularnie i celowo tylko przez stosunkowo krótki okres czasu. Ludzie nie używali go do malowania i ozdabiania rzeczy wokół siebie, aż do czasów starożytnego Egiptu. Mówisz "Starożytnego Egiptu"? To brzmi, jak tysiące lat temu! I wtedy to było. Jednak porównując, używaliśmy już czarnego i brązowego koloru do podobnych celów około 10 000 lat temu. Jedną rzeczą, którą pomarańczowy ma coś wspólnego z innymi kolorami jest to, że jego znaczenie i połączenia różnią się w zależności od tego, w jakiej części świata żyjesz, i do której kultury należysz. W buddyzmie oznacza jasność i blask. W Chinach symbolizuje zmianę. W większości zachodnich państw symbolizuje rozrywkę i zabawę.

Pomarańczowe fototapety dla zwiększenia energii i kreatywności

Cały pokój pokryty tylko pomarańczowym kolorem może brzmieć i czuć dość zastraszająco. Wynika to z olśniewającej siły tego ekscytującego koloru. Potrafi nawet w fascynujący sposób prześwitywać w ciemności i szczyci się wszystkimi innymi kolorami pod względem widoczności przy słabym oświetleniu. Wszystkie kolory mają różne mocne i słabe strony, a jeśli tylko zdasz sobie z tego sprawę, będziesz mógł dokonać ujmujących wyborów kolorystycznych. Jedną z największych zalet koloru pomarańczowego jest to, że można go znaleźć wszędzie wokół nas, w naturze, w rzeczach uważanych za najpiękniejsze i bardzo rzadko spotykane w tym, co widzimy w negatywnym świetle. W rezultacie od tego radosnego, łatwego koloru odczuwamy ogromną radość i energię. Wyobraź sobie zachwycający zachód słońca nad wodą latem lub wszystkie piękne liście otaczające nas jesienią. Bardzo niewiele osób, albo nawet nikt z nas, nie łączy obu tych zjawisk z czymkolwiek negatywnym. Przechwytywanie koloru pomarańczowego jest interpretowane przez naturę, a pory roku wnoszą źródło przyjemności do Twojego domu. Wystarczy tylko spojrzeć na dwie nasze fototapety, Chaos Orchidei - Pomarańczowe, Czerwone i Żółte Liście, a natychmiast zobaczysz, co mamy na myśli. Wniesienie więcej światła i radości do domów z kolorem pomarańczowym jest czymś, czym my w Photowall naprawdę się pasjonujemy. Jeśli wahasz się użyć tego magicznego koloru w domu lub nie jesteś pewien, jak go użyć, chcielibyśmy przypomnieć, że istnieje na to wiele sposobów. Dodanie pomarańczowych szczegółów jest prostym sposobem na wyrazisty kolor w pokoju, ale również możesz bawić się pomysłem użycia fototapety z pomarańczowymi elementami na jednej z Twoich ścian. Spójrz tylko na naszą wspaniałą, spokojną fototapetę Northern Sweden Midnight Sun, a zobaczysz dokładnie, o co nam chodzi.

Pomarańczowe fototapety w połączeniu z innymi kolorami

Wszystkie kolory mają co najmniej kilka kolorów, które pasują do siebie, a pomarańczowy z pewnością nie jest wyjątkiem. Połączenie pomarańczowego i purpurowego jest jednym z absolutnie lekkich i jednocześnie ekscytujących kombinacji. Palm Beach Sundown i Misty Mountains to dwie fototapety, które są tego lśniącymi przykładami. Kolorowa kombinacja dla odprężającego nastroju to spokojny zielony i pomarańczowy. Wypróbuj zaprojektowanie sypialni z naszą fototapetą Sunbathing, a my w Photowall nie mamy żadnych wątpliwości, że zobaczysz dokładnie co mamy na myśli!
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.