Brązowa fototapeta

Wybrany przez starożytnych Greków i Leonarda Da Vinci. Odmierz czerwony, czarny i żółty - lub czerwony, żółty i niebieski - do miski i wymieszaj. Co otrzymasz? Kolory łączą się, tworzDowiedz się więcejąc nową barwę - brąz. Ten pogodny kolor jest ulubionym wyborem od dziesięciu tysięcy lat. Pigment umber był początkowo używany ze względu na wysoką zawartość tlenku żelaza i tlenku manganu. Później, starożytni Grecy wyprodukowali czerwono-brązowy pigment z gatunku mątwy. Leonardo Da Vinci i Raphael używali tego pigmentu w swojej sztuce w okresie renesansu, i jest on nadal używany przez artystów w dzisiejszych czasach.

Brązowa fototapeta ma na nas wpływ

Stabilność, spokój, szczerość, ciepło, elegancja i bezpieczeństwo to tylko niektóre z wielu cech, które symbolizuje kolor brązowy. W Photowall wierzymy, że większość ludzi zgodzi się z tym, że wszyscy potrzebujemy kilku z tych cech w naszym życiu i jest rzeczą naturalną i logiczną, aby kolor brązowy wniósł te cechy do naszych domów za pomocą stylowej fototapety. Brązowy jako kolor nie jest ani dramatyczny, ani krzykliwy. Nie potrzebuje światła reflektorów. Jest kolorem, który stanowi piękne tło, ponieważ zawsze jest wokół nas. Kiedy jego pora roku, jesień, powoli wkracza w życie pod koniec roku, nie jesteśmy zaskoczeni ani zaskoczeni. Kolor ten niesie w sobie stabilność. Koi nasze oczy i spokój umysłu. Bez względu na to, jak intensywny i dominujący jest ten kolor, nigdy nie przejmuje nad nami całkowitej kontroli. Jest to kolor wybaczający, ciepły, który zawsze przytuli Cię jak dobry przyjaciel, bez względu na Twój nastrój.

Stylizacja z brązową fototapetą

Bez względu na to, czy wolisz swobodę stylu country, pewność nowoczesnego i ponadczasowego wyglądu, czy nonszalancję wystroju bohemy, zawsze znajdziesz kolor brązowy w odcieniu, który będzie Ci odpowiadał. Oświetlenie przestrzeni, którą chcesz przekształcić, decyduje o tym, jak będą postrzegane brązowe niuanse. Chłodne, szare niuanse mogą nadal czuć się przytulnie i ciepło, dzięki czemu kolor ten jest łatwy do pracy z i wokół. Inne odcienie brązu mogą być zwarte, odważne i graniczące ze złotem. Karmelowy brąz jest ulubionym kolorem wielu osób, co ma sens. Jest wystarczająco ciemny, aby zrobić wrażenie, ale nie aż tak ciemny, aby sprawić, że przestrzeń poczuje się nieciekawie lub niepokojąco. Karmelowy brąz jest absolutnie najlepszy w przestrzeni otoczonej ciemnoczerwonymi, jaskrawo zielonymi i pomarańczowymi detalami. Retro Circles to jedna z naszych fototapet, która doskonale oddaje kolor karmelowego brązu. Spice Patches I - jeszcze bardziej uniwersalna fototapeta w kolorze brązowym, z nieskończoną liczbą niuansów i odcieni - to kolejny prawdziwy faworyt w Photowall. Rozważ fototapetę w kolorze brązowym, jeśli chcesz, aby przestrzeń emanowała ciepłem i stabilnością, lub jeśli chcesz stworzyć solidną podstawę dla pozostałego wystroju. Wszechstronność brązu jest jedną z jego największych zalet. Oznacza to, że możesz go używać w każdym miejscu w swoim domu. Od popularnego salonu, przez stymulujące domowe biuro, aż po dyskretnie ukrytą garderobę. Naszym zdaniem brąz to wspaniały kolor.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.