Turkusowa fototapeta

Turkus to jeden z najpiękniejszych kolorów natury. Swoją nazwę otrzymał od rzadkiego minerału o tej samej nazwie. Turkus to spokojny i przyziemny kolor, który jest harmonijny i pociesDowiedz się więcejzający. Kolor jest związany z czystością, jakością, luksusem i elegancją, a turkus bardzo dobrze komponuje się z innymi miękkimi, ciepłymi kolorami w wystroju. Spróbuj połączyć turkus z jasnym beżem, ciepłym pomarańczem i cieplejszymi odcieniami zieleni. Pokój z turkusowymi detalami stylizacji sprawia, że wiele osób myśli o turkusowo-niebieskiej wodzie Morza Śródziemnego. Miło jest od czasu do czasu przypomnieć sobie o ciepłych plażach i wodzie o temperaturze 28ºC. Turkusowy wystrój dodaje energii i kieruje nas w stronę pozytywnych myśli.

Turkusowe fototapety w biurach

Turkus pasuje szczególnie dobrze do pomieszczenia, w którym potrzebujesz spokojnego i profesjonalnego klimatu, takiego jak biuro. Stylizacja z turkusem w biurach sygnalizuje świeżość. Niebieski odcień w turkusie przekazuje wiarygodność i stabilność, podczas gdy zielone odcienie tworzą harmonię i spokój. Dlatego kolor ten pasuje zarówno do pracowników, jak i klientów firmy. Turkus to kolor, który dobrze komponuje się z czernią, bielą i naturalnym drewnem. Wielu ergonomistów wzroku zaleca stosowanie biurek w kolorze drewna, aby zapewnić maksymalny odpoczynek dla oczu. Nie można się pomylić z turkusem na ścianie, biurkiem w drewnie i czarnymi lub białymi krzesłami przy biurku.

Klasyczne połączenia z turkusowymi fototapetami

. Inne klasyczne połączenia z turkusem to czerń, biel, jasna zieleń i brąz. Nie ma naturalnie dobra lub zła, jeśli chodzi o aranżację wnętrz i nie powinieneś ograniczać się do tego, co zostało zrobione wcześniej. Ważne jest, aby twój pokój wyrażał twoją osobowość i twój wizualny język. Turkus kojarzy się również z cudownie błękitnym Morzem Śródziemnym i dlatego doskonale nadaje się do łączenia z naturalnymi materiałami, takimi jak kamień lub dryfujące drewno oraz zielonymi roślinami jako detalami stylizacji. Zacznij od zwrócenia uwagi na to, jak turkus sprawia, że się czujesz i dokąd prowadzą Cię Twoje myśli. Słuchaj swojego serca podczas tworzenia swojego projektu.

Fototapety na ścianę w kolorze turkusowym

Wybór fototapet z turkusem w Photowall obejmuje wszystko od tropikalnych plaż do turkusowo-niebieskich sopli i Mostu Brooklyńskiego w turkusie z czarnym jak noc tłem. Czy jesteś osobą, która po prostu kocha tropiki i marzy o ciepłych klimatach? Wtedy bez wątpienia turkus jest dla Ciebie. Są też inne motywy, jeśli wolisz nocne życie wielkiego miasta. Innymi słowy, jeśli lubisz turkus, sprawdź naszą szeroką ofertę. Jesteśmy pewni, że znajdziesz coś, co Ci się spodoba.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.