Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

Mglisty zielone liście - Tapeta - Przedpokój

159

wzorów

Turkusowa fototapeta

Turkusowy jest jednym z najpiękniejszych kolorów natury. Nazwa pochodzi od rzadkiego minerału o tej samej nazwie. Turkus jest spokojnym i bardzo praktycznym kolorem, który jest harmonDowiedz się więcejijny i pocieszający. Kolor ten związany jest z czystością, jakością, luksusem i elegancją, a także bardzo dobrze pasuje do innych miękkich, ciepłych kolorów. Spróbuj połączyć turkusowy z jasnym beżowym, ciepłym pomarańczowym i cieplejszymi odcieniami zieleni. Pokój z turkusowymi elementami stylistycznymi sprawia, że wiele osób myśli o turkusowoniebieskiej wodzie Morza Śródziemnego. Przyjemnie jest, co jakiś czas wspomnieć ciepłe plaże i wodę o temperaturze 28ºC. Wystrój turkusowy daje energię i prowadzi do pozytywnych myśli.

Turkusowe fototapety w biurach

Turkusowy kolor pasuje szczególnie dobrze do pomieszczenia, w którym potrzebujesz spokojnego i profesjonalnego nastroju, takiego jak biuro. Stylizacja turkusowym kolorem w biurach sygnalizuje świeżość. Niebieski odcień turkusu przekazuje wiarygodność i stabilność, a zielone odcienie tworzą harmonię i spokój. To dlatego kolor ten jest odpowiedni zarówno dla pracowników, jak i klientów firmy. Turkusowy jest kolorem, który dobrze pasuje do czarnego, białego i naturalnego drewna. Wielu ergonomów wizualnych popiera używanie biurek w kolorze drewna, aby zapewnić maksymalny odpoczynek dla oczu. Wszystko będzie dobrze z kolorem turkusowym na ścianie, biurkami w kolorze drewna i czarnymi lub białymi krzesłami.

Turkusowe fototapety w klasycznych połączeniach

Inne klasyczne kombinacje z kolorem turkusowym to czarny, biały, jasnozielony i brązowy. Naturalnie nie są złe, jeśli chodzi o wystrój wnętrza, i nie należy ograniczać się do tego, co zostało zrobione wcześniej. Ważne jest, aby Twój pokój wyrażał Twoją osobowość i język wizualny. Kolor turkusowy posiada również połączenia z cudownie niebieskim Morzem Śródziemnym i dlatego doskonale nadaje się do łączenia z naturalnym materiałem, takim jak kamień lub drewno i zielone rośliny, jako szczegóły do stylizacji. Zacznij od zwrócenia uwagi na to, w jaki sposób kolor turkusowy wpływa na Twoje samopoczucie i jak zmienia Twoje myśli. Posłuchaj swojego serca podczas tworzenia własnego projektu.

Fototapety w kolorze turkusowym

Wybór Photowall turkusowych fototapet obejmuje wszystko, od plaż tropikalnych, po turkusowe niebieskie sople i Most Brooklyn w kolorze turkusowym z tłem czarnym jak noc. Czy jesteś typem osoby, która kocha tropiki i marzenia o gorącym klimacie? Więc nie ma wątpliwości, że turkus jest dla Ciebie. Są też inne motywy, jeśli wolisz życie nocne w mieście. Innymi słowy, jeśli lubisz kolor turkusowy, sprawdź nasz szeroki wybór. Jesteśmy pewni, że znajdziesz coś, co Ci się spodoba.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.