Skate Park - Tapeta - Pokój dziecięcy

197

wzorów

Sport

Fototapety z motywami sportu mogą być świetnym rozwiązaniem w gabinetach lub salonach dla tych, którzy lubią aktywny tryb życia. Nasze spersonalizowane tapety wysokiej jakości przedstDowiedz się więcejawiają olimpijczyków, zespoły sportowe i znacznie więcej. Wśród dyscyplin sportowych reprezentowana jest piłka nożna, jazda na deskorolce, hokej, snowboard, narciarstwo i BMX. Czy jesteś wielbicielem, czy entuzjastycznym uczestnikiem, takie dostosowanie wyglądu ściany zapewne ucieszy oko i poprawi Ci nastrój za każdym razem, gdy na nią spojrzysz. Niezależnie od tego, czy są używane do motywacji, aby wyjść i być aktywnym, czy do wywołania nostalgii, aby zapamiętać ulubione momenty z oglądanych zawodów lub tych, w których brałeś udział, nasze tapety można dopasować odpowiednio na każdą ścianę.

Sport

Nasza kolekcja tapet BMX przedstawia postać na rowerze BMX w sceneriach naturalnych i w skateparku, która wykonuje szereg aktywnych skoków. Można wybrać zachód słońca, świt lub jasne niebieskie światło dzienne w zależności od tego, w jakim wnętrzu ma być zawieszona fototapeta. Fani sportu BMX będą mogli rozpoznać konkretne manewry przedstawione na fototapecie i mogą mieć swoją ulubioną scenerię do przemyślenia lub ponownego działania. Są też sceny przedstawiające kolarstwo górskie, łączące naturę ze sportowym wyzwaniem. Sylwetki jeżdżących na deskorolce na tle panoramy miasta i ramp pokazują, jak ten sport należy uprawiać, i są doskonałą opcją dostępną w różnych kolorach i z różnymi poziomami szczegółowości. Tła przedstawiające sporty i tła bez sportu mogą zachęcać do sportu z punktu widzenia gracza! Zrelaksuj się w wygodnym fotelu i zaplanuj następny ruch lub stwórz swoją futbolową lub hokejową drużynę marzeń w zaciszu własnego domu z fototapetą z motywem sportowym.

Postacie

Nasza oferta przedstawiająca dyscypliny narciarskie i snowboard obejmuje zapierające dech w piersiach widoki gór i czystego nieba ze sportowcami zręcznie przecinającymi śnieg w taki sposób, że prawie przeczą prawom fizyki! Fototapety z motywami piłki nożnej są dostępne w jasnych kolorach z abstrakcyjnymi projektami i wzorami, które stanowią doskonałe uzupełnienie ściany każdego fana. Nic nie mówi tyle o domu jak tapeta, która ma znaczenie dla Ciebie. Znajdziesz tu również hokej, baseball, koszykówkę i inne dyscypliny przedstawione w wersjach kolorystycznych boisk, na których są rozgrywane — zarówno w wersjach abstrakcyjnych, jak i realistycznych.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.