Tapety w kolorze szarym

Jest coś skandynawskiego i minimalistycznego w tym kolorze i dobrze współgra on z wieloma różnymi meblami i innymi elementami wystroju. Ale nasza oferta szarych tapet nie jest minimalDowiedz się więcejistyczna. Jest tu wiele do wyboru. Twój pokój będzie miał zupełnie inny wygląd i nastrój w zależności od wzoru, który wybierzesz. Dlatego zastanów się, jaki styl najbardziej Ci odpowiada. Jeśli już zdecydowałeś się na szary odcień, czas pomyśleć o tym, co chcesz, aby Twoje ściany wyrażały. Możesz na przykład zbliżyć się do natury dzięki wzorom przywołującym na myśl szary granit lub wybrać motyw tchnący sztuką nowoczesną. Najważniejsze jest, aby znaleźć coś, co pasuje do Twojego stylu.

Szarość robi powrót

W 2016 roku szary stał się jednym z największych kolorów trendów. Ludzie zaczęli stylizować swoje domy odcieniami od popielatych szarości po węgle. Najjaśniejszy kolor w skali nosi nazwę Architectural White i zaczął zastępować klasyczną Stockholm White, która skądinąd zawiera domieszkę żółci. Architectural White ma bardziej nowoczesny charakter. Szary to idealny kolor do stylizacji, ponieważ jest neutralny i sprawdza się w wielu ciemnych i jasnych odcieniach. Kolor szary stał się tak popularny, że ludzie zaczęli tworzyć jego wariacje, takie jak ultra-popularny greige - kolor pomiędzy szarym a beżowym.

Pomyśl o szczegółach kolorystycznych, gdy masz szarą tapetę

. Szary jest tak neutralnym kolorem, jak kiedykolwiek był, jeśli można go w ogóle nazwać kolorem - ale nie będziemy się w to zagłębiać. Tak czy inaczej, ważne jest, aby dać trochę myślenia o tym, które kolory zrównoważą szare ściany, aby uzyskać jak najwięcej z tego neutralnego koloru.

5 stylów tapet z szarymi wzorami

Przejrzenie naszej oferty szarych tapet zajmuje trochę czasu, więc oto szybka zajawka, która zainspiruje Cię do przejrzenia naszej pełnej oferty. KOLUMNY - STAL Czy lubisz szare skandynawskie odcienie, ale uważasz, że czasami mogą być nieco zbyt minimalistyczne i niskie? W takim razie jest to tapeta dla Ciebie. Styl skandynawski miesza się z zabawnym wzorem. Ta tapeta pokazuje, że nie potrzebujesz mocnych kolorów, aby ściana poczuła się żywa i żywa. HEXAGON - GREY Bardzo stylowy, z sześciokątami w różnych odcieniach pomiędzy szarością, bielą i beżem. Na początku wzór wygląda prosto, ale przyjrzyj się bliżej, a zobaczysz, że same sześciokąty są wzorzyste. Zapewnia to strukturę i odbija światło w bardziej miękki sposób niż gdyby były monochromatyczne. BIRCH - SNOW Birch - snow ma nowoczesny kolor gdzieś pomiędzy szarością a beżem. Wzór to sylwetka ośnieżonych gałęzi brzozy. Służy jako subtelne przypomnienie na Twojej ścianie o tych wspaniałych zimowych dniach, za którymi tęsknisz. DANDELIONS - SZARY To kolejna szara tapeta ze wzorem inspirowanym naturą. Wysokie białe kwitnące rośliny sięgają od podłogi niemal do sufitu. CLOUDSPOTTING - SZARY Zabawna tapeta idealna do pokoju dziecięcego lub dla osób młodych duchem. Chmurki w kształcie zwierząt, samochodów i innych postaci kryją się wśród puszystych białych chmur na szarym tle. Pozwól swoim oczom błądzić, a wyobraźnia przejąć kontrolę. Dzieci uwielbiają tę tapetę. To tylko mały wybór naszych tapet. Poświęć czas na przewijanie całej naszej oferty, a na pewno znajdziesz idealną tapetę dla siebie.
Informacje o produktach