Tapety w kolorze turkusowym

Tapeta turkusowa daje wiele możliwości. Nazwa pochodzi od turkusu, półszlachetnego kamienia szlachetnego. Kolor turkusowy waha się między niebieskim a zielonym. Symbolizuje uzdrowieniDowiedz się więceje, cierpliwość, spokój, harmonię i równowagę. A ponieważ turkus jest mieszanką niebieskiego i zielonego, z niebieskim symbolizującym prawdę, uczciwość, inspirację i kreatywność wraz ze spokojem, introspekcją, samotnością, chłodem i powagą oraz zielonym symbolizującym wzrost, odmłodzenie, obfitość, dobrobyt, pokój, radość, współpracę i harmonię, oznacza to, że będziesz miał pozytywne atrybuty obu kolorów, kiedy zdecydujesz się na dekorowanie turkusem.

Trendy z turkusem

Wybór turkusowej tapety lub tapety z turkusowymi detalami nada Twojemu pomieszczeniu świeży wygląd. Kolor ten ma kojące, uspokajające działanie. Turkusowa tapeta to jeden z tegorocznych kolorów trendów. Turkusowa tapeta to doskonały wybór do sypialni, a także do pokoju dziecięcego. Jedną sztuczką jest użycie turkusowej tapety jako ściany akcentowej i przeniesienie jej do ładnych turkusowych detali, aby nadać spójne uczucie do pokoju. Żywa turkusowa tapeta nie tylko dobrze komponuje się z innymi ciepłymi tonami, ale w minimalistycznym otoczeniu ożywia również chłodne tony. Spróbuj połączyć turkusową tapetę z detalami stylizacyjnymi w kolorze złotym, jednym z najnowszych trendów, które widzimy dużo w wiodących magazynach wnętrzarskich. Albo dlaczego nie pójść na turkusową tapetę ze złotymi detalami? Kolory, które pasują do turkusowej tapety to oczywiście biel, ale także świeże odcienie cytryny i limonki. Turkusowe tony bardzo dobrze z ciepłem naturalnego drewna, zbyt.

Łatwa stylizacja z turkusową tapetą

Dlaczego nie wystylizować swojej łazienki za pomocą turkusowej tapety? Stworzy ona ciepłą, świeżą i relaksującą atmosferę przywodzącą na myśl tropiki. Udekoruj swój pokój zielonymi roślinami domowymi, aby podkreślić egzotyczny nastrój turkusu. Na piękno turkusowej tapety wpływa również gra światła w pomieszczeniu oraz inne kolory w meblach, obrazach, lampach i tak dalej. Jeśli zamierzasz użyć turkusowej tapety z akcentem, daj trochę do myślenia, która ściana byłaby najlepsza, w zależności od wielkości pokoju, jego perspektywy i rozmieszczenia okien. Jeśli pokój ma okna skierowane na północ, może warto wybrać turkusową tapetę z ciepłymi tonami, aby zminimalizować wszelkie chłody. Z drugiej strony, jeśli pokój wychodzi na południe, możesz wybrać ciepłą turkusową tapetę lub turkusową tapetę z chłodniejszymi tonami. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać żywą turkusową tapetę akcentującą, powinieneś powiesić ją na pustej ścianie, a nie takiej z oknami. Oto sprytna, łatwa i niedroga wskazówka dotycząca projektowania: udekoruj meble turkusową tapetą, aby stworzyć ostateczny pop koloru w pokoju.

Zachowaj spokój z turkusowymi tapetami

Projektowanie wnętrz i dekoracja nie byłyby kompletne bez kolorów. To tak jakby zadać pytanie "jak wyglądałby świat przy braku kolorów?". Kolory są bardzo ważne, ponieważ uważa się je za formę komunikacji, jeśli chodzi o język wizualny. Z tym, kolory jest jednym z ważnych elementów, aby dom lub przestrzeń wyglądały niesamowicie. W zależności od pokoju i jego funkcji, istnieją odpowiednie kolory, które pomogłyby mieszkańcom domu jeszcze bardziej docenić i pokochać pokoje. Na przykład, sypialnia i pokój dzienny są używane do odpoczynku i relaksu. To jest właśnie słuszne, że te pokoje są zdominowane przez chłodne i uspokajające kolory. Turkusowe tapety należą do kolekcji Photowall, które z pewnością pomogłyby ustawić odpowiedni nastrój i atmosferę tych pomieszczeń. Z tapetą turkusową dodaną do sypialni lub salonu, będziesz naprawdę cieszyć się jej zaletami, jak również relaksującą atmosferą, którą zapewnia.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-89 z 89 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.