Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Dżungla Jive - Tapeta - Pokój dziecięcy

1746

wzorów

Dzieci

Dzieci ze swoimi łagodnymi sercami i natchnionymi umysłami wierzą, że wszystko jest możliwe. Po tym, gdy byłeś z dzieckiem, Ty też uwierzysz w magię. Gdy młodzi ludzie rosną, ich upodDowiedz się więcejobania i zainteresowania mogą ulec zmianie. Łatwo będzie Ci się dostosować. Pomóż im wyrazić siebie poprzez fototapetę, która prezentuje to, co kochają w tej chwili. Łatwe do położenia i wymiany fototapety zachęcają Twoje dziecko do poszukiwań i rozwoju, zapewniając jednocześnie doskonałą stymulację wizualną i psychiczną sesji zabaw w domu podczas deszczowego dnia. Co najlepsze, nie trzeba się martwić o dziury.

Fantastyczne fototapety

Daj dzieciom szansę pomarzyć poprzez zachęcanie ich do myślenia o fantastycznym temacie do swojego pokoju. Możliwość i oczarowanie wyeksponowane na ścianie pozwalają dziecku zachować spokój umysłu podczas odpoczynku lub zabawy. Nudny plac zabaw może być bardziej zabawny poprzez dodanie fototapety w jasnych i żywych kolorach i tematach. Jednorożec przedzierający się przez środek tęczy jest jednym z takich dostępnych wzorów, który pokazuje dzieciom, że zwierzęta mogą być ich przyjacielami i opiekunami. Jurajski krajobraz lub portret z bajkowej doliny będą rozweselać dziecko, gdy będzie w pomieszczeniu. Używanie fototapety jako punktu wyjścia, pomaga zaprojektować wymarzony pokój dla najmłodszych. Wędruj przez spokojne doliny w poszukiwaniu nieuchwytnego jednorożca lub udaj się na poszukiwania informacji o dinozaurach z fototapetą w tle. Być może domek na drzewie w lesie jest bardziej odpowiedni dla Twoich dzieci - zachęć je do kreatywności i niech wymyślą historię o kimś - lub o czymś - kto może mieszkać za tymi ciepłymi, żółtymi oknami, w domku obok stawu. Dla dzieci, które lubią "potwory", smoki ziejące ogniem dodadzą tego wyjątkowego akcentu do dziecięcego pokoju lub pokoju zabaw. Przy odrobinie wyobraźni, zabierz swoje dzieci do świata dzielnych wojowników oraz dzielnych królowych i królów. Gdy dorosną, będą one miały bardziej naturalne zainteresowania i wyrażą ciekawość tego, co zobaczą. Pozwól im dorosnąć w czasie lat, gdy się uczą, poprzez umożliwienie im wyobrażenia sobie, że wszystko jest możliwe, gdy tylko w to uwierzą.

Doskonalenie i samoekspresja z fototapetą

Dzieci mogą poznawać i dzielić się swoimi pasjami z łatwością poprzez przeniesienie ich tematów na fototapety. Od wzorów projektowych do realistycznych portretów na fototapecie, dziecko będzie mogło wyobrazić sobie siebie za kierownicą samochodu sportowego. Przejażdżka główną drogą w poszukiwaniu przygody z Twoim dzieckiem przez wielką fototapetę lub zabawa w rolnika z idealną tematyką rolniczą w tle. Dla dzieci, które już dawno znajdują się między gwiazdami, jest teraz szansa, poprzez system słoneczny, statki kosmiczne lub międzyplanetarne fototapety, które rozjaśnią ich pokój i zachęcą do tego rodzaju pytań "co jeśli", na wzbogacenie się za jakiś czas o fantastyczne koleje losu. Fototapety dla dzieci mogą zachęcać do swobodnego i otwartego myślenia i zabawy. Nie ma nic lepszego na rozpoczęcie rozmowy lub bajkę na dobranoc niż fototapeta przedstawiająca ziemię z kosmosu. Pomóż dziecku czuć się bezpiecznie w swoim miejscu na świecie, zachęcając do wiedzy i poznawania innych ludzi i miejsc, wybierając miejsce, które mogą chcieć odwiedzić, albo może fototapetę miejsca, które dobrze znają, np. lokalne zoo.

Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.