Pokój dziecięcy

Kolorowe, osobiste, pełne detali fototapety dla Twoich dzieci. Fototapety dla dzieci ze wszystkim, od wymyślnych motywów do opowiadania historii po ulubione zwierzęta - dla najmłodszyDowiedz się więcejch.

Doskonały pokój dla Twojego malucha

Żłobek to sypialnia w domu lub innym pomieszczeniu mieszkalnym przeznaczona dla niemowlęcia lub małego dziecka. W większości przypadków w pokoju dziecinnym znajduje się łóżeczko lub łóżko, stół, miejsce do zmiany pieluszek i inne rzeczy dla dziecka. Historycznie, podczas wiktoriańskich i edwardiańskich czasów, zamożni ones mają suitę jak wygląd ich żłobka i zazwyczaj lokalizują przy wierzchołkiem dom. Dzieci nawet mają nocny żłobek, gdzie spali i dzień żłobka, gdzie jedli i grali. Przedszkole jest również wyposażony w łazienkę obiektu i czasami kuchnia. Pielęgniarka dziecka lub niania i pielęgniarka pozostała w apartamencie, jak również. Aby uzyskać jaśniejszy obraz, różne filmy mają funkcję do tego, co nazywają żłobka marzeń. Przykładami są żłobki w Mary Poppins, Peter Pan, i Jim Henson's Muppet Babies.

Piękne wzory fototapet dla Twoich dzieci

Wszyscy chcemy dla naszych maluchów wszystkiego co najlepsze. Jednym z najlepszych prezentów, jakie możemy im dać jest stworzenie dla nich pięknego pokoju. Jednym z najprostszych i kreatywnych sposobów jest dodanie fototapet w pięknych i artystycznych wzorach. Jeśli nie masz pomysłu na to, jaki wzór dodać, Photowall ma odpowiednie wzory fototapet dla żłobka. Żłobek musi być miejscem pielęgnującym i pocieszającym. Po urodzeniu dzieci, jedyne kolory, które widzą to czarny, biały i szary. Wprowadza niektóre kolory do przedszkola, jednak starają się unikać używania czerwonego, jak to może mylić dziecko, ponieważ jest to pierwszy kolor, że dziecko będzie zobaczyć. Zaleca się stosowanie kolorów o łagodniejszych odcieniach, takich jak błękity, zielenie i róż. Są to kolory, które dzieci mogą postrzegać mniej więcej w tym samym czasie, w którym się rozwijają. Birdforest - Green, Dappy Forest - Pastel Blue, Disney Classics - Dumbo, A Bugs World - Pink to doskonałe przykłady wydruków na płótnie, które idealnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym. Przedstaw swoim maluchom świat zwierząt dzięki fototapetom All on Board the Marsh Mellow Island Bus, Zebra Foal, Deer in Woods oraz Birdie Nums. Są to urocze wzory, które sprawią, że pokój dziecięcy będzie wyglądał fajnie i niesamowicie. Fototapety Jungle Multi to świetny projekt fototapety, który jest wypełniony miękkimi kolorami, które z pewnością zostaną docenione przez Twoje dziecko. Niezależnie od tego, jaki projekt wybierzesz, najlepszą rzeczą jest to, że robisz przedszkole specjalnym dla ukochanej osoby. Szczęśliwego dekorowania!
Informacje o produktach