Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

Czeskie ptaki - beżowy - Tapeta - Pokój dzienny

53

wzorów

Beżowe fototapety

Skorzystaj z najnowszego trendu fototapet i zawieś beżową fototapetę. Jest to łatwy sposób na zrobienie każdego pokoju eleganckiego i stylowego. Poniżej prezentujemy nasze ulubione beDowiedz się więcejżowe fototapety z naszej oferty i odkrywamy najlepsze sposoby dopasowywania ich do innych szczegółów stylu.

Skandynawski ulubieniec

Jedna z naszych ulubionych, Panorama - beżowa, skandynawska tapeta ma styl bardzo zbliżony do natury, który jest bardzo łatwy do dopasowania do większości pomieszczeń. Ta fototapeta ułatwia stworzenie skandynawskiego wyglądu w pomieszczeniach, takich jak salon, czy sypialnia. Kolor beżowy wraz z drewnianymi krzesłami w kuchni lub brzozowym łóżkiem w sypialni sprawi miłe połączenie.

Kwiat moim Sercem autorstwa Byracka w sypialni

Wystylizuj sypialnię beżową fototapetą Kwiat moim Sercem autorstwa Byracka. Beżowy kwiat z białymi detalami umieszcza się na ścianie, dając pokojowi luksusową atmosferę. Przykryj łóżko grubymi kocami i dużymi poduszkami w kolorze białym i szarym. Udekoruj ten pokój zdjęciami i innymi elementami ściennymi w porcelanie lub mosiądzu, aby uzyskać ładne uzupełnienie beżowego motywu.

Beżowa fototapeta do holu

W holu umieść fototapetę Różowe Grzyby dla przytulnej i przyjemnej atmosfery. Eleganckie beżowe wzory zachowują się jak minimalistyczne na białych meblach, podobnie jak brązowy i beżowy wystrój. Dla bardziej skandynawskiego stylu, dodaj jasny dywanik, okrągłe lustro i beżową drewnianą ławeczkę. Udekoruj poduszką, lampą rozbłyskującą kolorami i beżową siatką - elegancką i stylową.

Beż o niższej skali

Powiedzenie, że beżowy motyw Spektakularne Wrażenie wyróżnia się nie jest całkowicie prawdą. Na pierwszy rzut oka ta fototapeta jest stosunkowo dyskretna, ale jeśli położysz tę tapetę na wszystkich ścianach w dużym pokoju, będziesz niemal zahipnotyzowany przez głęboki motyw i zaokrąglone wzory. To dlatego ta beżowa fototapeta wygląda najlepiej na małych powierzchniach, tak jak akcent na ścianie w salonie, ściana w holu lub za łóżkiem w sypialni.

Fototapeta do domku letniskowego lub do kuchni

Ta beżowa fototapeta, która budzi styl prowincjonalny, jest idealna do domku letniskowego lub do kuchni. Antyczne detale i zabytkowe motywy Patynowanej Odręcznie Rysowanej Mapy naprawdę przyciągają uwagę i na pewno Ci się powiedzie, jeśli połączysz je z ciemnym drewnianym stołem, beżową kanapą lub lekkimi drewnianymi krzesłami. Twój domek letniskowy jest idealnym rozwiązaniem do dopasowania beżowego motywu do ciemniejszej sofy, beżowego dywaniku i drewnianego stołu, dla stworzenia wspaniałej atmosfery.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-53 z 53 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.