Beżowe fototapety

Wskocz na pokład najnowszego trendu fototapet i powieś beżową fototapetę. To prosty sposób na to, aby każdy pokój w Twoim domu wyglądał szykownie i stylowo. Poniżej przedstawiamy listDowiedz się więceję naszych beżowych faworytów z naszej oferty fototapet i pokazujemy najlepsze sposoby na dopasowanie ich do innych detali stylu.

Skandynawski faworyt

Jedna z naszych ulubionych fototapet, Panorama - Beige marki Scandinavian Surface, charakteryzuje się bliskim naturze stylem, który jest niezwykle łatwy do dopasowania do większości pomieszczeń. Dzięki tej fototapecie z łatwością stworzysz skandynawski wygląd w pomieszczeniach takich jak salon czy sypialnia. Kolor beżowy wraz z drewnianymi krzesłami w kuchni lub brzozowym łóżkiem w sypialni tworzy miłą parę.

Blossom my Heart by Byracka w sypialni

Styl z beżową fototapetą Blossom my Heart by Byracka w sypialni. Beżowy kwiat z białymi detalami zajmuje poczesne miejsce na ścianie, nadając pomieszczeniu luksusowy klimat. Łóżko wyściel grubymi kocami i dużymi poduszkami w kolorach bieli i szarości. Udekoruj pokój obrazami i innymi akcentami ściennymi w porcelanie lub mosiądzu, aby ładnie uzupełnić beżowy motyw.

Fototapeta beżowa do przedpokoju

Umieść fototapetę Mushrooms Pink w przedpokoju, aby uzyskać przytulną, przyjazną atmosferę. Beżowe elementy wzoru równie dobrze komponują się z minimalistycznymi białymi meblami, jak i z brązowymi i beżowymi dekoracjami. Aby uzyskać bardziej skandynawski styl, dodaj jasny dywan, okrągłe lustro i beżową drewnianą ławkę. Udekoruj ją poduszką, lampą buchającą kolorami i beżową siatkową torbą - szykownie i stylowo.

Niższa skala beżu

Powiedzieć, że beżowy motyw Specular Reflection wyróżnia się, to nie do końca prawda. Na pierwszy rzut oka fototapeta ta wydaje się stosunkowo dyskretna, ale jeśli wytapetujesz nią duży pokój na wszystkich ścianach, będziesz wręcz zahipnotyzowany głębokimi i zaokrąglonymi wzorami tego motywu. Dlatego też ta beżowa fototapeta najlepiej sprawdza się na małych powierzchniach, takich jak ściana akcentowa w salonie, ściana w przedpokoju lub za łóżkiem w sypialni.

Fototapeta do domku letniskowego lub kuchni

Ta beżowa fototapeta jest po prostu idealna do letniego domku lub kuchni w stylu prowincjonalnym. Antyczne detale i rustykalny charakter motywu Patinated Hand Drawn Map naprawdę przyciągają wzrok, a w połączeniu z ciemnym drewnianym stołem, beżową sofą i grubymi drewnianymi krzesłami nie sposób się pomylić. Do beżowego motywu w Twoim domku letniskowym idealnie pasuje również ciemniejsza sofa, beżowy dywanik i delikatniejszy drewniany stolik, które stworzą zachwycającą atmosferę.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.