Żółte tapety

Żółty wystrój może być silny, miękki, lub drab, i może łączyć z więcej bazowymi colours niż wiele ludzie uświadamiają sobie. Żółte ściany z prawą kombinacją wystroju jest przepiękny iDowiedz się więcej ponadczasowy! Żółty jest colour który symbolizuje kreatywność, młodość, słońce i ciekawość w zachodnich kulturach. Chociaż istnieją różnice kulturowe w zakresie tego, co symbolizują kolory, trudno nie widzieć żółtego jako ożywczego koloru, który czyni cię szczęśliwym. Żółty nie należy do standardowych kolorów wnętrzarskich, ale po co podążać za stadem? Jeśli jesteś typem osoby, która nie boi się wyróżniać, być może żółte ściany są twoją rzeczą.

Przedpokój z żółtą tapetą daje świetne pierwsze wrażenie

. Żółty to kolor, który wysyła pozytywne sygnały i wypełnia Twój dom radością od ściany do ściany. Żółty to kolor, który odbija dużo światła. Dokładna ilość światła w Twoim pokoju będzie zależała od tego, jaki odcień żółtego wybierzesz. W pokoju bez okien lub z małymi oknami, mocny żółty może sprawić, że pokój wyda się większy i lepiej oświetlony. Jest bajeczny w przedpokojach i innych małych pomieszczeniach. Na przykład Bambu-Yellow od Acne JR to wspaniała tapeta, która ożywi najciemniejszy korytarz.

Żółta tapeta w sypialni

Czy jesteś typem osoby, która uwielbia, gdy poranne światło wypełnia sypialnię po przebudzeniu? Wtedy żółta sypialnia może dać Ci trochę dodatkowej energii o poranku. Upewnij się, że masz kilka zielonych roślin domowych w swojej sypialni, aby dodać do szczęśliwej atmosfery. Jasnożółta tapeta może być dobrze dopasowana do Twojej sypialni, jeśli ma okna i wpuszcza dużo światła w godzinach porannych. Obudzisz się w przytulnym otoczeniu, które sprawi, że poczujesz się odświeżony i pełen energii. Tylko upewnij się, że masz odpowiednie rolety zaciemniające, jeśli masz problemy z zasypianiem, gdy pokój nie jest całkowicie ciemny.

Żółta tapeta w kuchni

Żółty to tradycyjnie kolor, który dobrze komponuje się w kuchni. Przyjrzyj się dokładnie naszym motywom żółtych płytek, jeśli zamierzasz przebudować swoją kuchnię. Układanie płytek w kuchni jest drogie, trudne i czasochłonne. Jeśli zamiast tego powiesisz tapetę z motywem płytek, to nada ona wyglądowi kuchni prawdziwy rozmach. A jeśli po kilku latach znudzi Ci się ona, wystarczy ją wymienić. Sprawdź Tegel-Yellow od Acne JR dla swojej kuchni.

Żółta tapeta w salonie

Żółte ściany dobrze komponują się z kilkoma bardzo różnymi kolorami, dzięki czemu żółty jest znacznie bardziej elastycznym kolorem tapety niż wielu ludzi myśli. Jedno ustawienie, w którym żółta tapeta może wyglądać bardzo stylowo, to jeśli masz ciemnobrązowe meble. Wybierz nieco mocniejszy żółty dla swoich ścian w tym przypadku. Żółty w połączeniu z bielą lub bielą jako kolorami podstawowymi zawsze sprawia, że pomieszczenie wygląda na większe. Jest to przydatna wskazówka, jeśli mieszkasz w małym mieszkaniu lub masz mały przedpokój, o ile czujesz, że żółty pasuje do Twojego osobistego stylu.

Nie możesz się pomylić z żółtym i szarym

Żółty i szary jest dobrze znany jako piękna kombinacja, która może być urozmaicona bez końca. Szare ściany sparowane z żółtym akcentem. Żółta wzorzysta tapeta z szarą sofą i szarą podłogą. Połączenie szarych zasłon z żółtymi ścianami to prosty, ale niezawodny wygląd. Zrównoważ go czarnymi lampami i czarnymi meblami lub żółtą kwiecistą tapetą w odcieniach szarości, której wiele odmian znajdziesz w naszej ofercie. Dlaczego nie spróbować Sophias Flowers-Yellow z kolekcji WA? To mocny motyw z żółtymi kwiatami na szarym tle. Doskonały wybór dla każdego, kto lubi pozostawić po sobie długotrwałe wrażenie.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron