Tapety w kolorze białym

Biała tapeta to mądry wybór dla Twojego pokoju. Biały jest zwykle postrzegany jako pozytywny kolor i jest związany z czystością, światłem, hojnością, bezpieczeństwem, nadzieją i miękkDowiedz się więcejością. Biały jest jednym z najczęstszych kolorów tapet, ponieważ można go użyć do kontrastu z kolorowymi tapetami lub użyć tylko białego w pokoju, aby zmaksymalizować światło. Biała tapeta dobrze odbija światło, zwykle 90% światła słonecznego. W niektórych przypadkach biała tapeta może być zbyt jasna, a ludzie mogą dostać bóle głowy od całego światła, które odbija.

Eksperymentowanie z białą tapetą jest fascynujące

. Biała tapeta nigdy nie jest nudna. Jej efekt jest albo harmonijny albo dramatyczny. Biała tapeta daje doskonałą ścianę, która jest neutralna i bardziej niż jakikolwiek inny kolor przyciąga uwagę do innych cech pomieszczenia. Biała tapeta jest zazwyczaj cieniowana. Uzyskasz ciepłe uczucie, jeśli masz tapetę z odrobiną czerwieni do niego, lub możesz uzyskać chłodniejsze uczucie z odrobiną niebieskiego. Biała tapeta jest postrzegana inaczej w różnych porach dnia. Piękny wschód słońca lub zachód słońca przez okno daje białą tapetę ciepłą i przytulną obsadę.

Biała tapeta w różnych pomieszczeniach

Biała tapeta sprawia, że każde pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne i jest idealna do pomieszczeń takich jak salon. Kolejną zaletą stosowania białej tapety w salonie jest to, że jest to zazwyczaj pomieszczenie z dużą ilością naturalnego światła. Światło, odbijające się od białej tapety, sprawi, że pokój będzie jaśniejszy, więc nie musisz używać silnego oświetlenia. Biała tapeta jest popularnym wyborem dla większości pomieszczeń, ponieważ sprawia, że jest to prawdziwa odmiana pod względem innego wystroju.

Biała tapeta z akcentami

Jeśli wszystkie twoje ściany są tego samego koloru, takie jak jasny odcień niebieskiego lub fioletowego, może to być pomysł, aby użyć białej tapety akcentującej, aby stworzyć kontrast w pokoju. Możesz powiesić niebieskie wydruki na płótnie na białej tapecie akcentowej, aby przyciągnąć wzrok. Biała tapeta akcentowa nigdy nie będzie absolutną bielą, ponieważ kolor innych ścian i każde światło słoneczne zawsze będzie ją niuansować - coś, co często jest uważane za ekscytujące. Biała tapeta akcentowa na ścianie, która łapie wschód lub zachód słońca, jest dodatkowo ekscytująca ze względu na sposób, w jaki przyjmuje nowe odcienie koloru od światła słonecznego. Często biała tapeta akcentowa tworzy poczucie sanktuarium, przerwę od innych kolorów w pokoju. Możesz stylizować białą tapetę akcentową nieco inaczej niż reszta pokoju.

Seria białych tapet firmy Fotowall

Biała tapeta jest popularnym wyborem w wielu domach. W Photowall mamy ekscytującą gamę białych tapet, które nadadzą każdemu pomieszczeniu harmonię.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron