Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

Połyskana w chmurach - Tapeta - Przedpokój

79

wzorów

Tapety w kolorze białym

Biała tapeta w pokoju to dobry wybór. Kolor biały jest zazwyczaj postrzegany jako pozytywny i kojarzy się z czystością, światłem, hojnością, bezpieczeństwem, nadzieją i wrażeniem miękDowiedz się więcejkości. Biały to jeden z najczęściej występujących kolorów wśród tapet, ponieważ często stosowany jest jako barwa kontrastowa w stosunku do innych kolorów lub jako kolor, który pokrywa wszystkie ściany w danym pomieszczeniu, by maksymalnie je rozjaśnić. Białe tapety dobrze odbijają światło, szczególnie światło słoneczne – w ponad 90%. W niektórych przypadkach może być go czasem zbyt wiele. Od światła odbijanego przez białe tapety można nawet dostać bólu głowy.

Z białymi tapetami warto poeksperymentować

Tapety w kolorze białym nigdy nie są nudne. Można wykorzystać je do zbudowania zarówno harmonijnej, jak i dramatycznej atmosfery. Przy pomocy białych tapet można stworzyć efekt idealnych, neutralnych ścian, dzięki czemu w centrum uwagi mogą stanąć inne elementy wystroju wnętrza niż w przypadku wybrania innego koloru ścian. Białe tapety najczęściej wykorzystują różne odcienie – dzięki nim można uzyskać cieplejszą atmosferę (jeśli tapeta ma lekki odcień czerwieni) lub nieco chłodniejszą (przy pomocy jasnych odcieni koloru niebieskiego). Zależnie od pory dnia biała tapeta będzie wyglądała nieco inaczej. Piękny wschód lub zachód słońca za oknem sprawi, że pokój wizualnie nieco się ociepli dzięki przyjemnemu dla oka cieplejszemu odcieniowi promieni słonecznych padających na białą tapetę.

Białe tapety w różnych pokojach

Białe tapety tworzą optyczne wrażenie większej przestrzeni, dlatego dobrze się sprawdzą na przykład w pokoju dziennym. Inną zaletą białych tapet w tym pokoju jest duża ilość światła, wpadająca przez okna. Światło będzie odbijać się od tapet i rozjaśni pokój, dzięki czemu mocne oświetlenie nie będzie konieczne. Białe tapety to popularny wybór w przypadku wielu pokoi, ponieważ są wszechstronne i pasują do różnych typów wystroju wnętrz.

Biała tapeta na ścianie kontrastowej

Jeśli wszystkie ściany mają już określony kolor – na przykład jasny odcień niebieskiego lub fioletu – dobrym rozwiązaniem może być tworząca kontrast w pomieszczeniu ściana w kolorze białym. Na takiej tapecie na ścianie kontrastowej można powiesić obrazy na płótnie w niebieskim kolorze, które zwrócą uwagę gości. Biała ściana kontrastowa nigdy nie będzie miała śnieżnobiałego odcienia, ponieważ kolory pozostałych ścian i ewentualne światło słoneczne sprawią, że fototapeta uzyska nieco ciemniejszy, często bardzo ciekawy odcień. Biała tapeta na ścianie kontrastowej, na którą padają promienie wschodzącego bądź zachodzącego słońca uzyska różne odcienie w zależności od rodzaju światła. Nierzadko ścianę kontrastową traktuje się jako strefę neutralną, wolną od pozostałych, występujących w pokoju kolorów. Taką ścianę warto udekorować w inny sposób niż pozostałe ściany pomieszczenia.

Oferta białych tapet w Photowall

Białe tapety stanowią w wielu domach popularny wybór. Photowall dysponuje ciekawą ofertą tapet o różnych wzorach, które stworzą harmonijną atmosferę w wybr
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-79 z 79 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.