Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

Akwarela niebieska - Tapeta - Kuchnia

1455

wzorów

Niebieska fototapeta

Co się dzieje, gdy światło o długości fali między 450 a 495 nanometrów spotyka ludzkie oko? Widzimy kolor niebieski! Ludzka pasja do koloru niebieskiego jest stara jak świat. NiebieskDowiedz się więceji po raz pierwszy użyto z innymi kolorami w malowidłach jaskiniowych pod koniec ostatniego zlodowacenia i od tego czasu jego użycie wzrosło. W starożytnym Egipcie lazurowa skała lapis lazuli była wykorzystywana w biżuterii i ozdobach. W okresie Renesansu ten sam intensywny niebieski kamień był używany do tworzenia wspaniałego barwnika ultramarynowego. W owym czasie był to jeden z najdroższych i najbardziej ekskluzywnych barwników, po który bogacze mogli sięgnąć w swoich białych, jedwabnych rękawiczkach. Kolor niebieski jest stosunkowo rzadki w przyrodzie i trudno było określić, w jaki sposób wydobyć niebieski barwnik na długi czas. Koszt importu ze Wschodu lapis lazuli lub niebieskiego barwnika był tak przesadnie wysoki dla ludzi na Zachodzie, że długo i ciężko usiłowali wytworzyć syntetyczny barwnik dla koloru niebieskiego. Na początku roku 1700 chemik Johann Jacob Diesbach zdołał zrobić to, co było niemożliwe. W końcu mieszkańcy Zachodu mieli dostęp do tego koloru bez wydawania fortuny, a niebieski stał się jednym z najbardziej popularnych kolorów na świecie.

Niebieskie fototapety sprzyjają fantastycznym wnętrzom

Piękne niebo i spokojne morze - dwie rzeczy, które naprawdę gwarantują duszy i zmysłom ulgę od gorączki codzienności, której bardzo potrzebują. Nic więc dziwnego, że morze i błękit nieba są absolutnie najczęstszymi kolorami w sypialniach, od wschodu do zachodu. W feng shui, niebieski jest kolorem, który przekazuje harmonijną, uspokajającą energię, która z kolei przyczynia się do wewnętrznego odprężenia i duchowego uzdrowienia. Możemy kochać wszystkie kolory tęczy, ale wszystkie razem w pokoju prawdopodobnie nie stworzą dobrego samopoczucia, którego większość z nas szuka. Inną jakością magicznego, spokojnego niebieskiego jest to, że miesza się on i pasuje do niemal każdego innego koloru. Niebieski znajduje się naprzeciwko pomarańczowego, na dobrze znanym kole barw. Nietypowy kontrast tych dwóch kolorów oznacza, że są one całkowicie, wzajemnie uzupełniające się. Pomarańczowy kolor jest bardzo silny, więc nie jest najlepszy, jako główny kolor w pokoju, ale błękitna fototapeta podkreśla strategicznie umieszczone pomarańczowe szczegóły, przynosi żywą przyjemność każdemu miejscu, które chcesz przekształcić. Inną fantastyczną kombinacją jest granatowy z odcieniami bieli. Współpracują ze sobą tak dobrze, że tylko z tymi dwoma kolorami można stworzyć spokojny wiejski lub nowoczesny nadmorski nastrój. Udekoruj ścianę jedną z fantastycznych scen oceanu, które oferujemy do wzmocnienia nastroju. W przypadku zainteresowań innych niż morze, mamy wielki wybór innych motywów. Mamy ponad 500 motywów w kolorze niebieskim. A może akcent na ścianie jako fototapeta w postaci abstrakcyjnego pastelowego niebieskiego? Lub szerokie pola otwierające się na lśniące letnie niebo? W Photowall preferujemy Lustrzane Morze - niesamowite zdjęcie doskonałych kłębów białej chmurki, które odbijają się w najcichszym, najbardziej błękitnym morzu, jakie można sobie wyobrazić.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.