Zielona fototapeta

Zielony pigment występuje w naturze - to rzadkość w porównaniu z innymi popularnymi mocnymi kolorami. Pigment do koloru niebieskiego, na przykład, można było wydobyć w czasach starożyDowiedz się więcejtnych tylko z kamienia lapis lazuli, który był wydobywany w Afganistanie. Czyniło to niebieskie tkaniny i przedmioty ekskluzywnymi i rzadkimi. Łatwy dostęp do zielonego pigmentu sprawiał, że ludzie uważali go za kolor przyziemny, pospolity. Kolor zielony nigdy nie był symbolem statusu. Jednak zielony nie kojarzył się też z ubóstwem czy niskim statusem. Cała piękna różnorodność występująca w przyrodzie przyczynia się do fantastycznej gamy odcieni zieleni w naszym otoczeniu. Szwedzkie słowo grön z 1300 roku wywodzi się od germańskiego "gro", czyli rosnąć. "Zielony" oznaczał więcej niż tylko kolor. W tych samych czasach słowo to było również używane do określenia, czy ktoś jest zdrowy. W latach 1600 słowo to było używane do określenia, że coś jest niedojrzałe lub niegotowe. To ma sens! W kulturach zachodnich słowo zielony jest naturalnie kojarzone z życiem, zdrowiem, młodością, wiosną, nadzieją i oczywiście z naturą.

Znajdź swój idealny niuans w zielonej fototapecie

Zazielenienie Twojego domu za pomocą fototapety jest jednym z najprostszych sposobów na wprowadzenie nowego życia i działania. Zielony jest bez wątpienia jednym z najbardziej wszechstronnych kolorów, jakie mamy. Miękka, stonowana zieleń jak powierzchnia liścia szałwii może pomóc pozbyć się stresu. Letnia łąka lub głośna jabłkowa zieleń może cię pobudzić i napełnić energią i oczekiwaniem. Jak w przypadku każdego wystroju, wybór koloru fototapety to coś więcej niż tylko nadanie przestrzeni atrakcyjnego wyglądu. Chodzi również o przekazanie emocji - a może podświadomie umożliwienie Ci stworzenia nastroju, którego pragniesz. Na przykład, jeśli lubisz wystrój retro i jednocześnie zależy Ci na spokojnym nastroju, miętowa zieleń lub stonowana oliwkowa zieleń fototapety będzie dla Ciebie idealna. Jeśli natomiast szukasz orzeźwiających, ożywczych kolorów, to fototapety Dew on Grass i Hanging Bamboo są szczególnie lubianymi przez nas wzorami w Photowall. Mnogość odcieni zieleni może sprawić, że trudno będzie ograniczyć wybór do jednego, ale nie martw się! Zielony i jego niuanse otaczają nas codziennie w naturze, więc możesz naturalnie mieszać i dopasowywać wszystkie te zielone odcienie w swoim domu. W rzeczywistości, zielony jest jednym z niewielu kolorów, które mogą być mieszane i dopasowywane bez zderzania i stania się nieprzyjemnym dla ludzkiego oka. W sypialni, gdzie spokój jest ważniejszy niż gdzie indziej w domu, jest to szczególnie ważne, aby rozważyć efekty kombinacji kolorów na oko podczas przebudowy. Mieszaj średnie odcienie zieleni z czymś prostym, takim jak biel, aby uzyskać pewne rezultaty. Fototapeta w kolorze szmaragdowej zieleni w domu jest piękna, elegancka i odważna. Ale jeśli elegancja szmaragdowej zieleni jest tym, czego szukasz, fototapety ścienne w spokojniejszych odcieniach, takich jak Fern Green i Old Town Green mogą pomóc Ci stworzyć dokładnie taki nastrój, jaki chcesz dla swojej przestrzeni.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.