Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

Przyjaciele dżungli - Tapeta - Pokój dziecięcy

965

wzorów

Zielona fototapeta

Zielony barwnik można znaleźć w przyrodzie - jest on rzadki w porównaniu z innymi popularnymi mocnymi kolorami. Na przykład barwnik do koloru niebieskiego, mógł być wyodrębniony w czaDowiedz się więcejsach starożytnych tylko z kamienia lapis lazuli, który wydobywano w Afganistanie. Spowodowało to, że niebieskie tkaniny i przedmioty stały się ekskluzywne i rzadkie. Łatwy dostęp do zielonego barwnika oznaczał, że ludzie uważali go za zwykły, pospolity kolor. Kolor zielony nigdy nie był symbolem statusu społecznego. Mimo to, zielony nie był związany z ubóstwem, czy niskim statusem społecznym. Wszystkie piękne odmiany będące w naturze, przyczyniają się do fantastycznej gamy zielonych barw i odcieni w naszym środowisku. Szwedzkie słowo grön pochodzące z ok. 1300 r. ma swoje germańskie korzenie "gro", rosnąć. "Zielony" oznaczał więcej niż tylko kolor. W tym samym czasie słowo to było również używane do opisania, czy ktoś był zdrowy. W XVII wieku słowo to było używane do opisu, jeśli coś było niedojrzałe lub nie było gotowe. To ma sens! W kulturach zachodnich słowo zielony jest naturalnie związane z życiem, zdrowiem, młodością, wiosną, nadzieją i oczywiście z przyrodą.

Znajdź swój idealny odcień zielonej fototapety

Zazielenienie własnego domu fototapetą jest jednym z najprostszych sposobów na dodanie nowego życia i energii. Zielony kolor jest bez wątpienia jednym z najbardziej wszechstronnych kolorów, jakie posiadamy. Miękki, wyciszony zielony kolor, jak powierzchnia liścia szałwii może pomóc pozbyć się stresu. Letnia łąka lub głośna zieleń jabłka może Cię ożywić oraz napełnić energią i nadzieją. Podobnie jak w przypadku całego wystroju, wybór koloru fototapety jest czymś więcej niż tylko uatrakcyjnieniem wnętrza. Chodzi o przekazanie emocji - lub być może podświadome umożliwienie stworzenia nastroju, którego pragniesz. Na przykład, jeśli lubisz dekorację w stylu retro, a także chcesz mieć spokojny nastrój, miętowo-zielona lub oliwkowo-zielona fototapeta idealnie będzie do Ciebie pasować. Jeśli z drugiej strony szukasz odświeżających, pokrzepiających kolorów, nasza fototapeta z Rosą na Trawie i Wiszącym Bambusem będzie idealnym wzorem, który szczególnie nam, w Photowall się podoba. Obfitość zielonych odcieni i barw może utrudnić ograniczenie wyboru do jednego, ale nie martw się! Zielony i jego odcienie otaczają nas codziennie w przyrodzie, dzięki czemu można naturalnie mieszać i dopasowywać wszystkie te zielone odcienie w domu. W rzeczywistości zielony jest jednym z niewielu kolorów, które mogą być mieszane i dopasowywane bez obawy, że efekt stanie się nieprzyjemny dla ludzkiego oka. W sypialni, gdzie spokój jest ważniejszy niż gdzie indziej w domu, ważne jest, aby rozważyć efekty kombinacji kolorów podczas remontu. Zmieszanie średnich odcieni zieleni z czymś prostym, na przykład białym, da pewne rezultaty. Szmaragdowo-zielona fototapeta w domu jest piękna, elegancka i śmiała. Ale jeśli elegancja szmaragdowo zielonego jest tym, czego poszukujesz, fototapety w cichszym odcieniu, takim jak zieleń paproci czy staromiejska zieleń, mogą pomóc Ci stworzyć właściwy nastrój, jaki chcesz mieć w swoim pomieszczeniu.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.