Obrazy na płótnie

Prezentowanie sztuki na ścianach jest łatwe, gdy dostępne są tysiące wzorów, a także wiele rozmiarów i kształtów. Staje się to jeszcze prostsze, gdy obraz został wydrukowany na przyjaDowiedz się więcejznym dla środowiska płótnie o wybranych przez Ciebie wymiarach. Zanim złożysz zamówienie z dostawą do domu, wystarczy tylko, że znajdziesz wzór, który przypadnie Ci do gustu, wybierzesz odpowiedni rozmiar i rodzaj krawędzi ramy.

Obrazy na płótnie z ramą

Obraz na płótnie można zamówić razem ze służącym do naciągnięcia płótna blejtramem lub bez niego. Blejtram to rama, którą łatwo złożyć bez użycia narzędzi. Wszystko, co potrzebne do montażu obrazu na płótnie, znajduje się w paczce, którą od nas otrzymasz, włącznie z elementami służącymi do jego zawieszenia. Rama ma grubość 20 mm i wyprodukowano ją z jesionu.

Obrazy na płótnie w Internecie

Aby ułatwić znalezienie obrazu, który przypadnie Ci do gustu, podzieliliśmy je według różnych kategorii, kolorów i pomieszczeń, do których się nadają. Można je również posortować według własnych zainteresowań i upodobań. Po znalezieniu odpowiedniego wzoru możesz go szybko zamówić do domu, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Nie musisz logować się ani tworzyć konta. Wystarczy, że wybierzesz obraz na płótnie z naszej szerokiej oferty i przejdziesz do kasy za pomocą jednego kliknięcia. Po złożeniu zamówienia drukujemy obraz na płótnie i wysyłamy go do Ciebie w przeciągu 1-4 dni. W paczce znajduje się instrukcja montażu.

Najwyższa jakość

Nasze nadruki charakteryzuje najwyższa jakość. Nie blakną też pod wpływem światła słonecznego. Zamówienie wysyłamy w pudle kartonowym wyprodukowanym częściowo z materiałów pochodzących z recyklingu. Obraz na płótnie możesz powiesić na ścianie po założeniu drewnianej ramy, która w pełni nadaje się do recyklingu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych działaniach na rzecz zminimalizowania wpływu na środowisko naturalne, pobierz plik opisujący naszą politykę dotyczącą ochrony środowiska.

Obrazy na płótnie – we wszystkich rozmiarach, od najmniejszych do największych

Kwadratowe czy podłużne? Duże czy małe? Ty decydujesz. Najlepiej znaleźć odpowiedni rozmiar, korzystając z taśmy maskującej, która nie pozostawia śladów na ścianie. Naklej ją na ścianie, tworząc kontury obrazów różnej wielkości i kształtów, a następnie wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają. Pamiętaj, żeby nie wieszać obrazów za wysoko na ścianie. Możesz za to mieszać i łączyć ze sobą obrazy różnej wielkości na tej samej ścianie.

Ściana pełna obrazów

Czasami wybór tylko jednego wzoru może być bardzo trudny, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby na ścianie pojawiły się dwa, trzy, cztery lub większa liczba różnych obrazów. Podczas montażu korzystaj z poziomicy i składanej miary stolarskiej, dzięki którym obrazy na płótnie powiesisz w równych odstępach od siebie. Dobrym rozwiązaniem jest też stworzenie szkicu ich rozmieszczenia, zanim powiesisz je na ścianie. Rozłóż obrazy na podłodze, jeśli się na niej zmieszczą, lub narysuj je na kartce papieru. Obrazy powinna łączyć w dowolnym miejscu linia prosta, najlepiej u dołu lub na górze. W ten sposób ściana nie będzie sprawiała wrażenia bałaganu, a mieszanie i łączenie ze sobą różnych wzorów stanie się prostsze.

Obrazy na płótnie autorstwa różnych projektantów

Chcemy, aby na naszej stronie można było znaleźć obrazy, które przypadną Ci do gustu. W naszej ofercie znajdują się obrazy na płótnie autorstwa świetnych projektantów, kreatywnych fotografów i ilustratorów, których wzory pasują do salonu, kuchni, pokoju dziecięcego, a także przedpokoju. Wszystkie razem stanowią bogaty zbiór wzornictwa, które pasuje do różnych stylów, typów osobowości i rodzajów wnętrz.

Duże obrazy na płótnie

Atmosferę panującą w danym pokoju łatwo można zmienić za pomocą dużego obrazu. Może on nadać charakteru białym ścianom, a dzięki niemu zagoszczą w Twoim domu kwiaty, ciekawe faktury, a nawet klasyczne dzieła sztuki. Nasze obrazy na płótnie są dostępne w rozmiarach do 150 cm wysokości i szerokości. Dostarczamy je w formie rulonu w wytrzymałym pudle kartonowym. Łatwo je zamontować przy użyciu załączonej ramy.

Galeria obrazów na płótnie

Rustykalne kamienne ściany, ulubione sporty lub zdjęcia Układu Słonecznego. Rdzawa czerwień, morski błękit i żółta barwa nowojorskich taksówek. Grafiki, dzieła abstrakcyjne, a także różne faktury. Nasza galeria obrazów zawiera tysiące starannie dobranych wzorów, dzięki którym ozdobisz swoje ściany.

Obrazy na płótnie dla dzieci

Chcesz zmienić atmosferę w pokoju dziecięcym? Obrazy z wzorami dla dzieci na ścianach ich pokoju sprawią, że stanie się on przytulny albo figlarny, słodki albo fajny lub też będzie odzwierciedlał zainteresowania najmłodszych domowników. Odkryj postacie z ulubionych filmów, słodkie zwierzaki, takie jak kotki czy konie, zabawne wzory cyrkowe lub bajkowe lasy. W naszej ofercie są również wzory z kolorowymi dinozaurami, słodkie ilustracje z krainy bajek i ręcznie rysowane lasy w pięknych kolorach. Wszystkie obrazy na płótnie dla dzieci można zamówić razem z ramą, jak i bez niej. Dostępne są w wielu różnych rozmiarach. Chcesz, aby pokój sprawiał figlarniejsze wrażenie? Najlepiej zamontuj obraz w sposób inny niż zwykle, na przykład przyklejając go odpowiednią taśmą w rogach. Jeśli szukasz nowych, kreatywnych pomysłów na pokój dziecięcy, odwiedź nasz magazyn.
Informacje o produktach