Pokój dziecięcy

Wskazówki dotyczące wyboru sztuki do pokoju dziecinnego: Miłość żyje w pokoju dziecinnym. To w oczach matki, jak kołysanie swojego dziecka do snu, a w oczach taty delikatny dotyk, jakDowiedz się więcejim on starannie przewija swoje maleńkie dziecko. Ta nieskończona miłość powinna być odzwierciedlona w pokoju Twojego dziecka. To jak przygotować się do przewijania dziecka, oto kilka wskazówek, w jaki sposób wybrać odpowiedni projekt do pokoju dziecinnego.

Rozpoznaj swój styl

Spójrz obiektywne na swój dom. Czy Twój dom jest przejrzysty i nowoczesny ze współczesnym wykończeniem? Czy jest bardziej tradycyjnym domem, który ma dobrą atmosferę, z pamiątkami, które były przekazywane z pokolenia na pokolenie? Być może jest mieszaniną tych dwóch stylów i łączy ze sobą zarówno elementy nowoczesne, jak i tradycyjne w swojej przestrzeni mieszkalnej.
 • Nowoczesność: Poszukaj dzieła na płótnie, które będzie miało śmiałe paski, geometryczne wzory i kształty. Wybierz obraz, który nie wprowadza zbyt wielu kolorów do pokoju tak, żeby podtrzymywać poczucie czystości i przejrzystości.
 • Tradycyjnie: Obrazy idą w parze z tradycyjnym wystrojem. Uzupełniają się nawzajem jak rama i obraz. Nie bój się wybrać obrazów o zmyślonych postaciach z wierszyka dla dzieci, ani dzieła sztuki, które jest bogate w tonacje i kolory.
 • Styl Cottage: Pokój dla dzieci w stylu cottage starannie stara się umieścić najlepsze zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne światy. Zabawnym sposobem na łączenie tradycyjnych obrazów z nowoczesnymi obrazami na płótnie jest wprowadzenie rysunków liniowych, które są dość proste dla minimalistycznych modernistów i mają wystarczająco dużo zainteresowania francuskim wystrojem wnętrz.

Weź pod uwagę architekturę pomieszczenia

Przeanalizuj gołe ściany pomieszczenia. Spójrz na sufit, okna, ściany i podłogę. Wszystkie te elementy odgrywają kluczową rolę w wyborze właściwych obrazów na płótnie do pokoju Twojego dziecka.
 • Światło: Czy pokój ma wystarczająco dużo naturalnego światła? Czy w pokoju są duże okna? Jeśli w pokoju nie ma wystarczająco dużo naturalnego światła, lepszym wyborem może być jasny i zwiewny obraz na płótnie.
 • Sufit: Wiele starych domów ma piękne wysokie sufity. Niestety, jeśli chodzi o skalę, meble dla niemowląt mogą poszukiwać miejsca i mogą wydawać się zbyt małe. Wybierając wyższe, większe obrazy na płótnie, które wypełnią ścianę, Twoje oczy poszybują ku górze i dadzą iluzję, że sufit i meble są proporcjonalne względem siebie.
 • Ściany z cegieł i kafelków: Obrazy geometryczne mogą być wizualnie mylące, gdy umieści się je na murowanej lub kafelkowej powierzchni.

Większy obraz jest najważniejszy

Przygotuj scenę, zwracając uwagę na określony obszar, jak łóżeczko dziecięce i wzmocnij ten obszar, używając dzieła na płótnie. Przygotowując scenę, możesz wzbogacić wybraną kompozycję używając dzieła, jako inspiracji dla reszty pokoju. Jeśli pokój dziecinny jest miejscem odpoczynku księżniczki z bajki, przyozdób jej ściany dziełem z mistycznymi wróżkami, który obfituje w elfy i czarodziejski pyłek; albo jeszcze lepiej, zamknij ją w bezpiecznej wieży, w której nie przytrafi się jej żadna krzywda. A jeśli pokój dziecinny jest domem przyszłego Krzysztofa Kolumba lub Ferdynanda Magellana, pokryj ścianę dziełem o tematyce żeglarskiej. Może Twój osesek lubi sprawdzać widok z domku na drzewie, bo jest dosyć czasu na zamartwianie się o bycie dorosłym ...

Mieszaj i łącz

Czy kiedykolwiek słyszałeś, że nie można mieszać wzorów i obrazów? Więc, można. Starannie dopasowując różne wzory, stworzysz tekstury i głębie w pokoju dziecinnym, które często pojawiają się tylko w profesjonalnie zaprojektowanych przestrzeniach. Kluczem do udanej koordynacji sekwencji obrazów jest pozostanie w tej samej palecie kolorów, aby nie przytłoczyć pomieszczenia.

Inspiracja dla dziecka

Dekorowanie pokoju dla dziecka może być bardzo zabawne. Istnieje wiele projektów i obrazów do wyboru, które można łatwo zmieniać tematycznie w okresach miesięcznych. Należy jednak pamiętać, że niektóre dzieci mogą pragnąć stabilności i mogą znaleźć komfort w środowisku, w którym przynajmniej kilka z obrazów pozostaje niezmienionych. Z tego powodu ważne jest, aby pamiętać, że obraz o tematyce dziecięcej może wydawać się teraz słodki, ale czy pozwala dziecku dorastać? Wybierz sztukę, która będzie wzbudzać zainteresowanie dziecka i pobudzać jego wyobraźnię. Popularne obrazy na płótnie dla dzieci obejmują:
 • Natura: Dzieci kochają nawiązywanie kontaktu z tym, co widzą w otaczającym ich świecie. Jeśli mieszkasz w pobliżu lasu, przekształć ścianę obrazem na płótnie przedstawiającym las. Podobnie, powieś obraz na płótnie orki lub morskiego ogrodu pełnego delfinów, jeśli masz szczęście mieszkać blisko morza.
 • Zwierzęta: Dzieci posiadają naturalny pociąg do zwierząt. Wybierz ich ulubione zwierzę i powieś nad ich łóżkiem.
 • Wierszyki dla dzieci: Przedstaw je w magiczny i pełen zabawy świat słów z obrazami z ponadczasowej rymowanki.
 • Mapy: Jeśli kochasz podróże, promuj miłość do świata mapą ze zwierzętami lub dinozaurami.
Informacje o produktach
 • Pokazuje 1-86 z 86 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.