Wielokolorowe obrazy na płótnie

Niewiele jest rzeczy, które ożywiają dom tak łatwo jak nowe kombinacje kolorów, a każdy nowy kolor dodany do pokoju zwiększy jego poczucie osobowości. Istnieją dwa słowa, których my wDowiedz się więcej Photowall nie możemy zbytnio podkreślać w odniesieniu do dekoracji i wspaniałej gamy kolorów, które oferuje nam świat, a są to "dopasowanie" i "równowaga". Zbyt wiele konkurencyjnych kolorów i twój pokój może wydawać się chaotyczny i niezadbany, i tworzyć poczucie niepokoju lub nawet stresu. Drugi słowo, równowaga, jest ważna dla dwa powodów. Pierwszy jest że pokój naprawdę może mieć tak dużo różnych niedopasowanych colours jak ty lubisz i ja no zostać zbyt wiele, tak długo jak ty tworzysz wystarczającą równowagę. Po prostu upewnij się, że głośne kolory, które w przeciwnym razie mogłyby przejąć kontrolę, nie są dozwolone - graj subtelniejsze kolory i daj im trochę więcej miejsca, więc mają szansę zrównoważyć silniejsze tony.

Różne pomieszczenia, różne możliwości - nadaj ton wielobarwnym wydrukom na płótnie

. Kiedy myślimy o wielkości pomieszczenia, najbardziej oczywistą miarą jest jego powierzchnia, zwykle liczba metrów kwadratowych. Nie ma w tym nic złego, ale istnieje inny rodzaj wielkości, który polega na tym, jak pokój jest odczuwany i doświadczany. Jeśli jest ciemny, ma słabe oświetlenie lub niski sufit, nawet duży pokój może wydawać się znacznie mniejszy niż jest w rzeczywistości, a mały pokój może wydawać się znacznie większy i bardziej imponujący, jeśli jest przewiewny i dobrze oświetlony. Te dwa czynniki są bardzo ważne przy podejmowaniu decyzji, jak połączyć wiele różnych kolorów w pokoju. To także sprawia, że bardzo trudno jest wymyślić twarde zasady dotyczące najlepszego sposobu pracy z wieloma kolorami w różnych rozmiarach pokoju. Najlepszym sposobem na wybranie schematu kolorów jest decyzja, co chcesz osiągnąć ze swoim pokojem. Jaka jest twoja wizja? Do czego chcesz wykorzystać pokój? Jeśli chcesz tchnąć nowe życie w sypialnię, nie siedź w salonie, aby poczytać o projektowaniu wnętrz - rozsiądź się wygodnie w sypialni. Poczuj atmosferę i światło, i użyj obecności i osobowości pokoju jako inspiracji podczas wyszukiwania pomysłów na projekt.

Multicoloured canvas prints - doing a lot with a little

Wyobraź sobie, że właśnie urządziłeś swoją sypialnię. Kolory są dość dobrze wyważone, ale czujesz, że wciąż brakuje tego małego dodatku. Wyzwanie polega na tym, aby umieścić swój palec na tym, co to jest ten mały dodatek. Tam jest dobry szansa że co brakuje jest dotykiem colour. Nie trzeba od razu przemeblowywać nowo urządzonego pokoju, gdy wielobarwne wydruki na płótnie mogą zrobić tak wielką różnicę. Abstrakcyjny wydruk na płótnie Grunge Color Explotion nada każdemu pomieszczeniu subtelnego kolorytu, a Colorful Graffiti to wspaniały akcent dla każdego nastolatka lub fana sztuki ulicznej. Colorful World może nadać najnudniejszemu biuru domowemu prawdziwego pizzazzu. Odrobina koloru sprawia, że każdy jest szczęśliwszy. Po prostu znajdź ten, który najbardziej pasuje do Ciebie i Twojego pokoju!
Informacje o produktach