Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

Dolina Panda - Obraz na płótnie - Pokój dziecięcy

433

wzorów

Pokój dziecięcy

Nowe zainteresowania, nowe zabawki, nowy styl. Pokój dla dzieci przechodzi ciągłe zmiany i trzeba je przeprowadzać równolegle z rozwojem dziecka. Są one również bardzo zauważalne. Do Dowiedz się więcejzaspokojenia potrzeb Twojego dziecka mogą posłużyć nawet niezbyt duże zmiany. Czasami wystarczy zmienić zestaw książek na półce, powiesić nowe obrazy na ścianie lub kupić nowe poduszki.

Wskazówka: zmień wygląd pokoju dla dzieci za pomocą obrazów na płótnie

Stworzenie ściany z obrazami w chwili, gdy dziecko jest jeszcze małe, to całkiem niezły pomysł. Kompozycja nie musi być od razu gotowa, może się rozrastać i ulegać zmianom wraz z upływem lat. Wybierz układ, który będzie dobrze wyglądał, a następnie wymieniaj grafiki lub obrazy, gdy nadejdzie czas. W ten sposób unikniesz ciągłego wiercenia otworów w ścianach, jednocześnie odświeżając wygląd pokoju. Na początek możesz wybrać obrazki dla dzieci, wykonane przez nie rysunki i rodzinne zdjęcia. Gdy dziecko trochę podrośnie, być może osobiście będzie chciało wybierać kolejne dodatki do kolekcji. W tym miejscu możesz pójść na całość i mieszać ze sobą różne kolory – zarówno obrazów, jak i ram. Pamiętaj, że osobą, która będzie spędzać najwięcej czasu w tym pokoju, jest Twoje dziecko. Obrazy muszą więc być tak dobrane, by całość mu się podobała.

Stwórz nową atmosferę, zmieniając elementy wystroju

Zmieniły się Wasze zainteresowania? A może jakaś rzecz już się Wam znudziła? Zanim ją wymienicie na coś nowego, zastanówcie się najpierw, czy da się ją jakoś odmienić. Łóżko (jeśli jego długość wciąż jest odpowiednia do wzrostu dziecka) można pomalować na inny kolor, plakat – oprawić w ramy i powiesić na ścianie, można też zmienić kolor pojemników lub szuflad na nowy, ulubiony kolor. Rozejrzyj się po całym domu. Czy komoda z sypialni rodziców pasuje do pokoju dziecięcego? Można też przenieść do niego dywan z innego pomieszczenia. Wynajdowanie rzeczy, które można odświeżyć lub przenieść w nowe miejsce, może być wesołym projektem dla całej rodziny.

Elementy wystroju wnętrz do wykorzystania przez długie lata

Szukając mebli i innych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego, pamiętaj, że Twoje dziecko będzie rosło. Gdy Twój szkrab wyrośnie z łóżeczka dla najmłodszych, konieczny będzie zakup łóżka „rosnącego” razem z dzieckiem przez kilka kolejnych lat. Jeśli planujesz wykorzystywać takie łóżko przez dłuższy czas, dobrym pomysłem jest wybranie neutralnego modelu bez „dziecinnych” ozdobników. Dzięki temu będzie je potem można łatwo przemalować, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Biurko to kolejny mebel, z którego można korzystać latami. System półek ściennych sprawdzi się jako biurko, którego blat będzie można podnosić i dopasowywać do wzrostu dziecka. Innym pomysłem jest położenie blatu na kozłach lub pojemnikach do przechowywania. W ten sposób jego wysokość też będzie można regulować.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.