Salon

Zmiana wystroju salonu może wydawać się dużym przedsięwzięciem, a do tego kosztownym. Czasami jednak, aby nadać mu nowy charakter, wystarczy zmienić dywan, umieścić nowe obrazy na płóDowiedz się więcejtnie lub dodać kilka poduszek. Oto nasze najlepsze, szybkie i łatwe wskazówki, jak nadać salonowi nowy wygląd.

Personalizowane grafiki na ścianie

Zmiana obrazów to szybki i łatwy sposób na nadanie salonowi zupełnie nowego charakteru. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać obrazy, które Ci się podobają. Zaufaj swojemu instynktowi, ale warto upewnić się, że cokolwiek powiesisz na ścianie, będzie pasowało do reszty domu.

Wydruki na płótnie

Zanim zaczniesz wieszać wydruki na płótnie, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, dzięki którym unikniesz wiercenia niepotrzebnych dziur w ścianach. Zawsze miej pod ręką taśmę mierniczą i poziomicę, aby upewnić się, że wydruki są w odpowiedniej odległości od siebie i że powiesiłeś je prosto. Czy zamierzasz powiesić więcej niż jeden wydruk na płótnie? Za punkt wyjścia posłużą Ci wielkość i kształt ściany. Na szerokiej ścianie wydruki najlepiej układają się w linii poziomej, natomiast na cienkiej ścianie najlepiej wyglądają ułożone pionowo, zwłaszcza jeśli większe wydruki są zawieszone nad mniejszymi. Jeśli chcesz stworzyć galerię ścienną, spróbuj powiesić obrazy zgodnie ze złotą proporcją lub w jednej linii. Jeśli jednak masz odwagę, możesz zignorować wszystkie rady i po prostu powiesić odbitki na chybił trafił - wymieszaj rozmiary, ramy i motywy i ułóż je w dowolny sposób. Nawet wtedy dobrze jest najpierw stworzyć wizualizację ściany, tworząc tablicę nastrojów lub rozkładając wydruki na podłodze i przesuwając je aż do uzyskania zadowalającego efektu.

Detale robią różnicę

Czasami wystarczy kilka drobnych zmian w salonie, aby nadać mu zupełnie nowy wygląd. Jest to bardziej przyjazne dla Twojego portfela i oznacza, że nie będziesz musiał szukać wszystkiego naraz. Pamiętaj jednak, jaką gamę kolorów i styl chcesz nadać pomieszczeniu, aby uzyskać pożądany efekt, gdy zmienisz dywany, zasłony, lampy i inne detale.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.