Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-2 dni.

Moja szklarnia akwarela 3 - Obraz na płótnie - Pokój dzienny

68

wzorów

Salon

Odnowienie salonu może wydawać się dużym i kosztownym zadaniem. Czasami, by stworzyć nową atmosferę w tym pokoju, wystarczy wymienić dywan, powiesić nowe obrazy lub dodać kilka poduszDowiedz się więcejek. W tym miejscu zebraliśmy nasze najlepsze wskazówki, dzięki którym szybko i łatwo zmienisz charakter pokoju dziennego.

Na ścianie powieś obrazy, które lubisz

Zastąpienie obrazów nowymi to szybki i prosty sposób na zmianę atmosfery w salonie. Pamiętaj tylko o jednym: wybierz obrazy, które Ci się podobają. Kieruj się własnym gustem, lecz jednocześnie pamiętaj, by wiszące na ścianie obrazy pasowały do pozostałych wnętrz.

Wieszanie obrazów na płótnie – to proste!

Nie musisz wiercić wielu niepotrzebnych otworów w ścianie. Zebraliśmy kilka wskazówek, o których warto pamiętać, zanim zacznie się wieszać obrazy na ścianie. Przygotuj poziomicę i miarkę lub taśmę mierniczą, za pomocą których dopilnujesz, by obrazy wisiały równo i w jednakowej odległości od siebie. Planujesz powiesić więcej niż jeden obraz? Przyjrzyj się najpierw kształtowi i rozmiarowi ściany. Jeśli ściana jest szeroka, obrazy będą wyglądać najefektowniej, gdy ułoży się je w linii poziomej. Natomiast na wąskiej ścianie powinny wisieć pionowo, przy czym największe obrazy najlepiej powiesić najwyżej, a najmniejsze – najniżej. Istnieje kilka porad dotyczących wieszania większej liczby obrazów na ścianach – na przykład można je ułożyć zgodnie z zasadą złotego podziału lub wzdłuż linii prostej. Jeśli jednak nie brak Ci odwagi, możesz zignorować wszystkie zasłyszane wskazówki i powiesić obrazy w wymyślony przez siebie sposób: nie bój się mieszać ze sobą obrazów o różnych rozmiarach, w różnych ramach i przedstawiających różne rzeczy. Zrób to, co uznasz za słuszne. Najpierw jednaj wyobraź sobie wygląd takiej ściany z obrazami, na przykład tworząc tablicę inspiracji (czyli tzw. moodboard) lub układając obrazy na podłodze i przekładając je z miejsca na miejsce do momentu, w którym osiągniesz upragniony efekt.

Różnica tkwi w szczegółach

Aby stworzyć nową atmosferę w pokoju dziennym, czasami wystarczy wprowadzenie kilku drobnych zmian. Jest to korzystne dla portfela, a ponadto oznacza, że nie musisz znajdować wszystkich produktów naraz. Najważniejsze, by trzymać się odpowiedniej skali barw i wybranego stylu, jaki ma zapanować w pokoju. Dzięki temu łatwiej Ci będzie znaleźć nowy dywan, wymienić zasłony i inne elementy wystroju wnętrz lub lampki okienne.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.