Różowe płótno

Różowy, ten fantastyczny bladoczerwony odcień, który kojarzy nam się z niewinnością, dzieciństwem, romantyzmem, urokiem, delikatnością i odnową. Podobnie jak wiele innych odcieni czerDowiedz się więcejwieni, różowy jest kolorem, który musi być wyrazisty i wyróżniać się. Dlatego też w latach 60. kolor ten kojarzony był z ekstrawagancją i chęcią zwrócenia na siebie uwagi. Różowy to jeden z najbardziej niezrozumiałych kolorów naszych czasów. Niektórzy ludzie darzą go niewytłumaczalną miłością, podczas gdy inni go nienawidzą. Miłość lub nienawiść, ale nic pomiędzy - takie wrażenie można odnieść, gdy rozmawia się z ludźmi. W Photowall podejrzewamy, że wiele osób wyrobiło sobie opinię, że różowy występuje tylko w jednym odcieniu, gorącym różu, ale to dalekie jest od prawdy. Różowy to o wiele więcej niż jeden kolor. Różowy to pojęcie parasolowe dla całego świata fantastycznych niuansów i odcieni.

Tak wiele niuansów, tak wiele wzorów różowych płócien, tak wiele możliwości

. Różowy ma swoją własną osobowość, którą niektórzy uważają za śliską. Wiele osób uważa, że trudno jest połączyć ten jasny, bogaty kolor z innymi barwami. Ale tak naprawdę nie jest to takie skomplikowane! Istnieje tak wiele różnych odcieni różu, niuansów, które wahają się od delikatnego, zbliżonego do beżu, do niuansu przypominającego mocny, odważny fiolet. Dzięki tej obfitości niuansów i odcieni, możliwości zastosowania tego koloru jest fascynująco wiele, co sprawia, że jest on stosunkowo łatwy w użyciu. Połączenie miedzianych odcieni z gładkim, miękkim różem to genialny pomysł i wreszcie zaczynamy częściej spotykać się z takim połączeniem. Bardzo dobrze sprawdza się odważny róż o różnych intensywnościach i niuansach w połączeniu z odważną czernią. Dodaj odrobinę zieleni, a uzyskasz niemal magiczną fuzję. Nasz czarny obraz na płótnie Orchidee to przykład zapierający dech w piersiach. Ostry kontrast czarnego tła i różowego kwiatu orchidei jest połączony ze stonowanym, powściągliwym i dyskretnym zielonym odcieniem łodygi orchidei, a nawet z jej nieśmiałymi pąkami, które jeszcze nie odważyły się urosnąć i rozwinąć w piękny kwiat.

Kolor, który wpływa na nasz nastrój

Wszystkie kolory i ich niuanse w taki czy inny sposób wpływają na nasz nastrój, a to, w jaki sposób na nas oddziałują, zależy w dużej mierze od intensywności i odcienia koloru. Różowy i jego klasyczne niuanse są wystarczająco silne, aby bardzo wyraźnie wpływać na nasz nastrój, w pozytywny sposób. Różowy ma moc sprawiania, że stajemy się spokojni i przyjemni, dzięki czemu rozprzestrzeniamy wokół siebie mniej negatywnych emocji. Według badań, kolor różowy sprawia, że niektóre kobiety podnoszące ciężary osiągają lepsze wyniki niż w innych okolicznościach. Ten wspaniały kolor wpływa na smak niektórych rzeczy, a raczej na to, jak odczuwają je nasze kubki smakowe. Różowy jest tak silnie kojarzony ze słodyczami, że ciastka zapakowane w różowe opakowanie smakują lepiej niż te zapakowane w brązowe. Użycie różowego koloru do podkreślenia części lub całości przestrzeni i uczynienia jej bardziej żywą i zabawną nie jest tak trudne, jak może się wydawać na początku. Jeśli wolisz proste różowe akcenty, doskonałą alternatywą są wydruki na płótnie. W Photowall mamy ponad 150 różowych motywów na płótnie. Jeśli szukasz wydruku na płótnie w odcieniach i kolorach różu, to bez wątpienia dobrze trafiłeś.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.