Sypialnia

Zmienia bedspread, odnawia headboard, lub przemalowuje stoliki nocne i nagle ty będziesz mieć zupełnie nową sypialnię. Nowe lampki do czytania nigdy nie są złe, i oczywiście dlaczego Dowiedz się więcejnie postawić kilka wydruków na płótnie? Ty możesz tworzyć zupełnie nowego czuć w twój sypialni właśnie dostosowywający few małych szczegóły.

Transformuj pokój za pomocą wydruków na płótnie

Uzbrój się w kilka swoich ulubionych motywów i poczucie przygody, a będziesz mógł odmienić swoją sypialnię, wypełniając ściany sztuką. Zacznij od wybrania kilku odbitek, które lubisz. Możesz połączyć wydruki na płótnie z grafikami, obrazami i rysunkami swoich dzieci. Nie musisz robić całej ściany na raz. Niech nabiera ona kształtów stopniowo. Ale niezależnie od tego, jakie obrazy i grafiki wybierzesz, staraj się utrzymać nastrój, wybierając ten sam styl lub gamę kolorów. Zaczynając wieszanie odbitek, zacznij od środka, aby było miejsce na dodanie obrazów, gdy znajdziesz więcej motywów, które Ci się spodobają. Czasami nie jest łatwo wybrać pomiędzy kilkoma odbitkami i musisz polegać na swoim przeczuciu oraz pomocy innych członków rodziny i ich poglądach. Dlatego dobrze jest się nie spieszyć - nie spiesz się i zdecyduj, co Ci się podoba, zwłaszcza w przypadku sypialni, miejsca, w którym chcesz spędzać dużo czasu w ciszy i spokoju. Aby ułatwić Ci zadanie, wymieniliśmy kilka dobrych kolorów, od których możesz zacząć, wybierając motywy do swojej sypialni. Różowe odcienie są kojące i dla wielu są kolorem miłości. Zarówno ciemne, jak i jasne róże są idealne na ściany w sypialni. Zielony to kolor, który tchnie spokojem i ciszą, dlatego jest dobrym wyborem dla nadruków w sypialni. Odrobina czerwieni będzie doskonałym akcentem na obrazach i grafikach na ścianach. Szary i czarny pasuje do wszystkiego. OK, może nas poniosło, ale to prawda, że zarówno szary jak i czarny wyglądają dobrze w sypialni, czy to jako kolory bazowe, czy jako detale.

Małe zmiany do wielkich efektów

Nowa narzuta, poduszki i zasłony są wśród małych detali, które łatwo zmienić, ale robią wielką różnicę. Są to rzeczy, które mogą być trochę bardziej zabawne i wyróżniać się z istniejącej gamy kolorów w pokoju, ponieważ możesz je zmieniać, kiedy tylko masz na to ochotę. Możesz sprzedać swoje stare rzeczy na pchlim targu lub oddać je przyjaciołom i znajomym.

DIY

Masz oko na kilka nowych szafek nocnych lub może nową komodę? Dlaczego nie odmienić rzeczy, które już masz? Zazwyczaj wszystko czego potrzebujesz to Twoja wyobraźnia i odrobina farby. Przemaluj szafki nocne i wybierz kontrastujący kolor dla nóg, jeśli chcesz, aby pokój poczuł się zabawnie. Naklejki na meble i malowane wzory to łatwy sposób na stworzenie ładnego wyglądu z większymi kawałkami mebli. Stwórz też efektowny i praktyczny stojak na ubrania, malując sprayem gałąź drzewa.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.