Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-2 dni.

Przedpokój

26

wzorów

Przedpokój

Przemiana przestrzeni służącej do przechowywania i ubierania się do wyjścia w przytulne i budzące zainteresowanie gości miejsce może być dość trudnym zadaniem. Często wszystko zależy Dowiedz się więcejod dobrego rozplanowania przestrzeni do przechowywania i odpowiedniej ilości miejsca. Niekiedy wystarczą jednak niewielkie zmiany. W tym miejscu podzielimy się z Tobą prostymi wskazówkami, które mogą znacząco zmienić wygląd tego pomieszczenia – od obrazów na płótnie i wieszaków po dywany oraz rzeczy, które możesz wykonać własnoręcznie.

Stwórz nową atmosferę, wieszając obrazy na płótnie

Przedpokój często nie jest zbyt duży, ale najczęściej znajduje się w nim ściana, na której można powiesić kilka obrazów. W ten sposób w widoczny sposób zmienisz wygląd tego wnętrza, które zazwyczaj niełatwo odświeżyć. Jeśli dysponujesz większą ścianą, możesz na niej powiesić kilka półek na obrazy z ulubionymi motywami i wzorami. Na bardzo dużej ścianie w przedpokoju możesz nawet urządzić galerię. Zacznij od zastanowienia się nad dostępną powierzchnią i elementami, które zmieszczą się na niej. Możesz wybrać jeden duży obraz, zajmujący niemal całą ścianę, lub kilka mniejszych. Myśląc nad obrazami, które chcesz wyeksponować, pamiętaj, że przedpokój to pierwsze pomieszczenie, które – wchodząc do domu – zobaczysz i Ty, i Twoi goście. Wybrane przez Ciebie obrazy nadadzą ton pozostałym wnętrzom. Kieruj się jednak swoim gustem i wybierz takie obrazy, na które spojrzysz z przyjemnością, wchodząc do domu po ciężkim dniu w pracy.

Obrazy na płótnie – kilka wskazówek

Wybierając obrazy do przedpokoju, warto kierować się kilkoma ogólnymi wskazówkami: Przedpokój zazwyczaj pomalowany jest na biało, dlatego też można wybrać wzór, który się wyróżni i przyciągnie wzrok. Może to być odrobina wyrazistego koloru lub obraz na płótnie przedstawiający osobę lub panoramę miasta. Możesz również mieszać ze sobą różne wzory i rodzaje ram, ale pamiętaj, żeby zachować jednolitą skalę barw. Jeśli zamierzasz skomponować galerię na ścianie, pamiętaj, by nie sprawiała zbyt chaotycznego wrażenia. W chwili, gdy będziesz wieszać obrazy, przedpokój na pewno będzie posprzątany. Na co dzień jednak bywa wypełniony wielokolorowymi kurtkami i kilkoma parami butów na półce.

Niewielkie zmiany – wyraźny efekt

Aby znacząco zmienić wygląd przedpokoju, wystarczą drobne zmiany, na przykład odświeżenie wieszaków lub wymiana dywanu. Jeśli zdecydujesz się na dywan, wybierz trwały model, któremu niestraszne będą nawet ciężkie, zimowe buty. Zmiana wyglądu tego pomieszczenia będzie jeszcze bardziej widoczna, jeżeli wybierzesz wieszaki lub haczyki na kurtki w wyrazistych kolorach. Możesz także pomyśleć nad nowymi półkami na buty lub pod wieszakami na kurtki zamocować rurkę z haczykami, na których po powrocie do domu powiesisz obuwie. Wymiana stojącej na szafce lub wiszącej u sufitu lampy także nie jest niczym skomplikowanym, a wyraźnie odmienia wygląd wnętrza.
Informacje o produktach
Pokaż 26 wzorów
Sortuj:

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni, a dostawa zawsze jest darmowa.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.