Przyroda

Tapeta zainspirowana przez majestat natury ma zdolność do wprowadzenia nowej jakości do pomieszczenia. Dzięki pięknie wyprodukowanej fototapecie można osiągnąć jeszcze więcej, przedstDowiedz się więcejawiając konkretną scenę natury, która jest pełna emocji i wibrujących kolorów lub łagodniejszych tonów i tworzy bardziej spokojny nastrój. Wiele spośród naszych wzorów fototapet może urzec w sposób przyciągający uwagę, podobnie jak zapierający dech w piersiach widok stworzony przez Matkę Naturę. Innym razem potrzebne są bardziej kontemplacyjne sceny natury, co czyni je odpowiednimi na przykład do sypialni lub innego sanktuarium domowego.

Wybór naturalny

Wystrój ścian, który czerpie inspiracje z szerokiego świata natury, zapewnia, że jest on bardzo zróżnicowany. Jeśli rozważasz fototapetę z motywem natury w planach projektowych swojego wnętrza, to chyba najlepiej jest zacząć myśleć o scenie, która według Ciebie jest najodpowiedniejsza. Przede wszystkim rozważ wodę jako temat natury. Oczywiście można od razu pomyśleć o szybko płynącej wodzie z łamiącymi się falami lub kaskadami, będącymi idealnym wyborem do łazienki. Ale nie jest to jedyny sposób, w jaki woda przedstawiona naturalnie może wyglądać świetnie w mieszkaniu. Panoramy jeziora i widoki morza tworzą właśnie odpowiedni rodzaj spokojnego nastroju, co oznacza, że będą one odpowiednim miejscem wypoczynku. I znowu, jeśli chcesz trochę energii płynącej wody, być może na ścianie w domowej siłowni, wówczas dynamiczne wodospady i płynące rzeki mogą być bardziej odpowiednie. Oczywiście, jeśli chodzi o wodę, jej lśniący blask zawsze odzwierciedla to, co jeszcze jest wokół, więc należy rozważyć ten aspekt podczas pracy z kolorystyką. Woda i kamienie w neutralnych barwach pasują do większości miejsc, ale żywe barwy paproci i drzew blisko wzburzonej wody powodują bardziej celowe podejście do koloru.

Sezonowe rozważania

Piękną cechą natury jest to, że ciągle się zmienia. Aby odzwierciedlić prawdziwą naturę świata przyrody, wskazane jest, aby pomyśleć o zmieniających się porach roku. Pejzaże zimowe pełne białego śniegu i krystalicznie czyste niebieskie niebo należą do szczególnie atrakcyjnych fototapet w różnych warunkach domowych i biurowych. Z drugiej strony bogate czerwienie, żółcie, złote jesienne lasy i aleje tworzą miękkie tony, które jako element wystroju wnętrz doskonale łączą się z miękkimi meblami. Jeśli szukasz czegoś wyraźnego, co stworzy sensowny image, pomyśl o lecie. Żywe żółte słoneczniki Van Gogha i zielone letnie łąki tworzą rzeczywiste zestawienia, które trwają cały rok. Wreszcie łagodniejszy wygląd obrazów wczesnej wiosny reprezentuje coś, co przemawia raczej za odnową — czy to kwitnące pola dzwonków, czy wzrastające nowe pędy roślin lub bogaty żółty kolor żonkili — wszystko oznajmia nadejście wiosny.

Migoczące sylwetki

Jeśli uważasz, że sylwetki występują tylko w widokach miast, to pomyśl jeszcze raz! Niebo jest idealnym naturalnym tematem na fototapetę, ponieważ stwarza doskonałe wrażenie głębi w pokoju, co jest idealną sprawą, jeśli chcesz, by pokój wydawał się większy, niż jest w rzeczywistości. Obrazy przedstawiające czyste niebo, być może z kilkoma puszystymi chmurkami przepływającymi z rozmarzeniem, tworzą wspaniałe poczucie przestrzeni i wolności umysłu. Jednak horyzont łączący ziemię z niebem jest idealny do zwiększenia głębi pomieszczenia dzięki pomysłowej naturalnej iluzji. Każdy, kto ma w pokoju fototapetę z obrazem nieba i horyzontem, ma wrażenie dodatkowego okna, które wychodzi na świat poza nim. Największą zaletą jest to, że można wybrać, jaki ma być widok z tego okna — wszystko od porannej mgły spowijającej góry do mistycznych zieleni zorzy polarnej i lasu północnego. Również naturalny widok błękitnego nieba, wschodów i zachodów słońca umożliwia zastosowanie licznych palet kolorystycznych. W wyborze fototapet i innych tapet łączących odcienie żółci, pomarańczy, spalonych i głębokich czerwieni wszystkie opcje są całkowicie uzasadnione. A jeśli cię to nie przekonuje, co myślisz o nocnym niebie z olśniewającymi, białymi gwiazdami migoczącymi na tle głęboko niebieskiego, aksamitnego nieba?

Natura — prawdziwa projektantka

Patrząc na rodzaje tapet, które zostały wyprodukowane na przestrzeni lat, małą niespodzianką może być to, że elementy naturalne często mają kluczowe znaczenie dla tych wzorów. Rozważ na przykład wzory tworzone przez formacje liści lub muszli, oba wzory często się powtarzają i tworzą szachownice na niezliczoną ilość sposobów. Fototapety mogą przedstawiać te motywy i tworzyć wspaniałe wzory geometryczne, ale na znacznie większą skalę. Spójrz na prawie matematyczną elegancję muszli łodzika. Jeszcze cię nie przekonaliśmy? Teraz spójrz na prawie fraktalny kształt klonowego liścia, kolejny idealny wybór na motyw fototapety do wielu różnych pomieszczeń. Ten sam rodzaj efektu można również znaleźć w wielu scenach leśnych. Na przykład piękne nagie gałęzie drzew liściastych w zimie są szczególnie efektywne.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.