Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

Rysy - Tapeta - Kuchnia

713

wzorów

Góry

Od zarania dziejów góry istniały jako wyzwanie dla wszystkich. Czekają, aby ktoś się na nie wspiął, aby ktoś je naszkicował, aby ktoś inny się zagubił w nich. Zyskaj element naturalneDowiedz się więcejj magii i atmosfery gór, wybierając fototapetę z motywem gór. Idealna do każdego pomieszczenia tapeta z widokiem gór koi duszę. Ciesz się fantastycznymi, wymyślnymi i całkowicie realistycznymi ostrymi szczytami i wysokościami zapierającymi dech w piersiach. Poczuj moc gigantycznych gór, kiedy zawiesisz je na ścianie. Inspiruj siebie i tych, których kochasz, że Ty też możesz przenieść każdą górę, jeśli tylko w to wierzysz.

Miejsca

Wybierz swoją własną fototapetę z miejscami i szczytami, które kochasz. Idealna fototapeta może przedstawiać szczyty górskie i pejzaże z Picos de Europa; widoki Tenaya Canyon, Moraine Lake, Colorado River widziane z góry i wiele więcej. Od Afryki do Azji, Europy, Australii i oczywiście Ameryki Północnej i Południowej — najwspanialsze pasma górskie na całym świecie czekają na Ciebie w formacie fototapety.

Akcja

Góry ożywają na fototapetach przedstawiających znane wulkany, klucze ptaków przelatujących nad Alpami, pędzące rzeki i wiele więcej. Stworzenia unoszące się w powietrzu, uchwycone w locie zdobią szczyty złote od promieni słonecznych, gdy świt przebija się nad wieloma majestatycznymi wzgórzami. Poczucie wielkiej historii towarzyszy wiekowym budowlom wzniesionym na ich szczytach; możesz poczuć nostalgię, patrząc na górę przedstawioną jako żywą istotę. Na omszałych zielonych stokach pasm górskich można zobaczyć zwierzęta i ludzi, a także snowboardzistów i narciarzy zdobywających niewyobrażalne wysokości.

Surrealistyczne

Pejzaż ośnieżonych gór w kuchni wprowadza odrobinę fantazji do tak często używanego miejsca w domu. Zobacz przyjemny wzór fototapet przedstawiających górskie szczyty lub piękne stworzenia ze świata fantasy pijące z górskiego strumienia. Mgliste poranki w miejscach, o których nigdy nie słyszałeś, mogą zabrać cię do wyjątkowej krainy z ulubionej książki lub ulubionego filmu. Łatwo dostępne są tapety, które pomogą Ci zapamiętać z sympatią fragmenty Twojego życia lub wierszy z przeszłości.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.