Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-2 dni.
Aby otrzymać zamówienie przed Świetami, musisz je złożyć do 12 grudnia!

Góry

361

wzorów

Góry

Od zarania dziejów góry istniały jako wyzwanie dla wszystkich. Czekają, aby ktoś się na nie wspiął, aby ktoś je naszkicował, aby ktoś inny się zagubił w nich. Zyskaj element naturalneDowiedz się więcejj magii i atmosfery gór, wybierając fototapetę z motywem gór. Idealna do każdego pomieszczenia tapeta z widokiem gór koi duszę. Ciesz się fantastycznymi, wymyślnymi i całkowicie realistycznymi ostrymi szczytami i wysokościami zapierającymi dech w piersiach. Poczuj moc gigantycznych gór, kiedy zawiesisz je na ścianie. Inspiruj siebie i tych, których kochasz, że Ty też możesz przenieść każdą górę, jeśli tylko w to wierzysz.

Miejsca

Wybierz swoją własną fototapetę z miejscami i szczytami, które kochasz. Idealna fototapeta może przedstawiać szczyty górskie i pejzaże z Picos de Europa; widoki Tenaya Canyon, Moraine Lake, Colorado River widziane z góry i wiele więcej. Od Afryki do Azji, Europy, Australii i oczywiście Ameryki Północnej i Południowej — najwspanialsze pasma górskie na całym świecie czekają na Ciebie w formacie fototapety.

Akcja

Góry ożywają na fototapetach przedstawiających znane wulkany, klucze ptaków przelatujących nad Alpami, pędzące rzeki i wiele więcej. Stworzenia unoszące się w powietrzu, uchwycone w locie zdobią szczyty złote od promieni słonecznych, gdy świt przebija się nad wieloma majestatycznymi wzgórzami. Poczucie wielkiej historii towarzyszy wiekowym budowlom wzniesionym na ich szczytach; możesz poczuć nostalgię, patrząc na górę przedstawioną jako żywą istotę. Na omszałych zielonych stokach pasm górskich można zobaczyć zwierzęta i ludzi, a także snowboardzistów i narciarzy zdobywających niewyobrażalne wysokości.

Surrealistyczne

Pejzaż ośnieżonych gór w kuchni wprowadza odrobinę fantazji do tak często używanego miejsca w domu. Zobacz przyjemny wzór fototapet przedstawiających górskie szczyty lub piękne stworzenia ze świata fantasy pijące z górskiego strumienia. Mgliste poranki w miejscach, o których nigdy nie słyszałeś, mogą zabrać cię do wyjątkowej krainy z ulubionej książki lub ulubionego filmu. Łatwo dostępne są tapety, które pomogą Ci zapamiętać z sympatią fragmenty Twojego życia lub wierszy z przeszłości.
Informacje o produktach
Pokaż 361 wzorów
Sortuj:

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni, a dostawa zawsze jest darmowa.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.