Tapety w kolorze czarnym

Czarna tapeta jako baza do kreatywnej stylizacji. To od Ciebie zależy, czy stworzysz swój własny styl. Czerń jest idealną folią dla kreatywnego wystroju. Pozostawia Ci swobodę użycia Dowiedz się więcejinnych kolorów, które chcesz stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Czerń pasuje do wszystkiego i dlatego jest idealną bazą dla Twojego wystroju wnętrza.

Nieprzemijający trend

Ciemne ściany to silny trend, który od 2016 roku tylko przybiera na sile i nie wykazuje oznak spowolnienia. Tapeta z czarnymi lub ciemnymi motywami może nadać pomieszczeniu szczególny charakter, czy to jako ściana akcentowa, czy część ściany - lub dlaczego nie czarna wzorzysta tapeta, która zdominuje pomieszczenie. Podczas stylizacji z czarną tapetą pamiętaj o całościowym obrazie i zdecyduj się na kolor dodatkowy, który zrównoważy pomieszczenie, aby czerń nie była zbyt dominująca. Nie musi to być trudne ani skomplikowane. Wyobraź sobie czarną ścianę akcentową z pomarańczową sofą i pomarańczową lampą na parapecie. Pomarańczowy to kolor, który zawsze dobrze komponuje się z czernią. Oczywiście tylko Ty wiesz, jak chcesz, aby wyglądał Twój pokój i zawsze powinieneś podążać za swoimi instynktami - w ten sposób będziesz naprawdę zadowolony z rezultatu.

Czarna tapeta i kwiaty

Kwiaty to dobry sposób na osiągnięcie równowagi z czarną tapetą. Jeśli w Twoim pokoju dominuje czerń, nie wahaj się stylizować go za pomocą wszelkiego rodzaju orchidei, aby uzyskać najlepszy efekt. Kwiaty tworzą życie w kontraście do ściany, co naturalnie przyciąga wzrok. Wallflower-Black od Byracka jest idealny, jeśli lubisz kwiecistą tapetę z czarnym tłem. To naprawdę elegancka i stylowa tapeta w kwiaty.

O czym należy pamiętać przy ciemnym wystroju

Jest kilka rzeczy, o których powinieneś pamiętać, jeśli chodzi o światło podczas stylizacji pokoju z ciemnymi ścianami. Oświetlenie jest głównym obszarem w swoim własnym prawie, i są ludzie, którzy pracują w pełnym wymiarze godzin jako projektanci oświetlenia. Rozliczymy się z kilkoma podstawami, które pomogą Ci zrozumieć, jak traktować światło sparowane z kolorem.

Czarna tapeta pochłania światło

Czarny jest czarny, ponieważ od czarnej powierzchni nie odbija się światło. Zamiast tego, czarna powierzchnia absorbuje światło - w przeciwieństwie do białej powierzchni, która odbija całe światło. Światło to energia, więc dlaczego asfalt nagrzewa się latem i dlaczego czarne dżinsy szybciej schną na słońcu? Ponieważ czerń pochłania światło, oczywiście.

Współgranie światła i koloru

Teraz, gdy mamy to z drogi, musisz być pewien, że pokój, który dekorujesz dostaje wystarczająco dużo światła, ponieważ czerń pochłania światło. Jeśli nie, Twój pokój może wydawać się ciasny i ciemny. To jest dobry pomysł, aby wybrać pokój, który dostaje dużo naturalnego światła w porach dnia, kiedy jesteś tam najczęściej. Możesz również potrzebować nieco mocniejszego oświetlenia niż zwykle, a temperatura światła powinna być raczej chłodniejsza. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat temperatury światła, możesz zapoznać się ze skalą Kelvina. Oczywiście najważniejsze jest to, co chcesz osiągnąć w swoim pokoju, ale nie zapominaj o wzajemnym oddziaływaniu światła i koloru.

Tapety dla wielbicieli filmów

Czy jesteś miłośnikiem kina, który chce stworzyć autentyczne wrażenia kinowe? Czarne lub ciemne tapety w salonie lub pokoju telewizyjnym stworzą atmosferę, którą można znaleźć tylko w kinie. Zwłaszcza, jeśli używasz projektora. Czujesz się tak, jakbyś został wciągnięty w fabułę filmu, gdy twoje oczy mogą pozostać w pełni skupione na ekranie, a światło nie odbija się w pokoju. Dla zatwardziałego kinomana nie wystarczy po prostu zgasić światła - ściany również muszą być ciemne. Kto raz spróbuje, już nigdy nie powiesi jasnej tapety w pokoju telewizyjnym.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron