Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Wierzący - Tapeta - Pokój dziecięcy

356

wzorów

Duchowość i religia

Jeśli myśl o posiadaniu znaczącego dzieła sztuki w widocznym miejscu na ścianie wydaje się zachęcająca, nie szukaj dalej niż nasze fototapety. Mamy dostępne dzieła takich artystów, jaDowiedz się więcejk Michelangelo Caravaggio, Sandro Boticcelli, Gustave Dore i innych wielkich mistrzów. Jeśli podoba Ci się tapeta z duchowym przesłaniem, dostępne są również wizerunki sławnych scen biblijnych i opowieści, stworzone przez tych mistrzów, a bardziej zaawansowani ezoterycznie mogą znaleźć wizerunki Buddy, powiedzenia zen, symbole pokoju i afirmacje nadziei i spokoju. Spokój wciąż jest możliwy w tym zabieganym świecie.

Mistrzowie

Dostępne są fototapety z motywami dzieł mistrzów, m.in. Uczta Bogów Hendrika van Balena, Maryja Dziewica Huberta van Eycka, Lament nad martwym Chrystusem Sandro Botticellego i Adoracja pasterzy Antoine’a Le Nain. Możesz cieszyć się nimi we własnym domu, a dzięki naszym fototapetom możesz przenieść je na swoją ścianę w każdym rozmiarze. Sceny religijne mogą być sposobem na zachowanie najważniejszych idei swojej wiary. Czarno-białe wydruki z motywami mitologicznymi mogą pokazać zmagania, jakich wszyscy ludzie muszą doświadczyć. Dostępne są również ilustracje przedstawiające symbole pokoju, miłości, wolności, nirwany i innych łagodnych idei życia duchowego. Czy nie byłoby miło mieć takie indywidualnie dopasowane dzieło sztuki jako temat konwersacji następnym razem, gdy zaprosisz przyjaciół na herbatę?

Nowoczesny zen

Dostępnych jest wiele tapet z wizerunkiem Buddy w kolorach pasujących do każdego wnętrza, w stylu fotografii wysokiej jakości i malarstwa. Panuje przekonanie, że wizerunki Buddy działają uspokajająco. Jeśli potrzebujesz spokojnego obrazu do medytacji, zobacz fototapetę Zen in Black Sand albo naszą tapetę przedstawiającą historyczne bramy Kioto w Japonii. Dostępne są wzory przedstawiające pozytywne przesłania na pięknych tłach, takie jak „Będę zadowolony”, lub przypominające o najbardziej podstawowej mantrze „Om”. Dostępne są również wizerunki wielkich świątyń jak Taj Mahal, ogrody japońskie czy Statua Wolności. Twój dom powinien zapewnić spokojny odpoczynek od stresu i trosk świata, czy zatem jest lepszy sposób, aby wprowadzić spokój i spokojny powrót do swojego życia, niż poprzez użycie fototapety, która przemawia do serca?
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.