Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

Fioletowa łąka - Tapeta - Pokój dzienny

271

wzorów

Purpurowa fototapeta

Na pytanie o ulubiony kolor, wielu ludzi odpowiada, że to czerwony lub niebieski. Jeśli połączysz te dwa kolory, otrzymasz trzeci popularny kolor: purpurowy. W Europie często łączymy Dowiedz się więcejten szlachetny kolor z godnością królewską, magią i mistycyzmem. Ma to sens, ponieważ purpurowy kolor jest obdarzony silną atrakcją i tajemnicą, która jest bardzo nieuchwytna.

Modna purpurowa fototapeta

Uniwersalność koloru purpurowego pochodzi z wielu jego odcieni. Może on być używany w prawie każdym pomieszczeniu w domu, a zwłaszcza na fototapecie. Ta wszechstronność jest z pewnością powodem, dla którego przewidziano, że kolor purpurowy będzie nowym, najbardziej trendowym kolorem 2017 roku - i w rzeczywistości nim został. Pojawia się on coraz częściej i jest idealny. Bardzo blada wersja purpury przejęła silną pozycję blado-różowego, używaną jako kandydata do nowego pokoju dla dzieci. Jest to delikatny kolor, który oddycha zadowoleniem. Jest przyjemny dla oka. Połączenie tego bladego odcienia purpury z jasnoszarym lub szarym beżem czyni go jeszcze bardziej spokojnym, przyjemnym pokojem dla cennego, nowego przybysza. W zeszłym roku, gdy purpurowy pojawił się w większości przestrzeni dla dorosłych, na przykład w salonie lub w biurze domowym, przybierał zazwyczaj postać fototapety ciemnym odcieniu purpury. Tworzy to dyskretnie stymulujące wrażenie. Tajemnicą sukcesu koloru purpurowego w salonie jest znalezienie odcienia, który według Ciebie będzie najlepszy. Przy tak osobistym kolorze bardzo trudno jest określić właściwy odcień purpury dla siebie i własnej przestrzeni. W pomieszczeniu z małą ilością światła, ciemny odcień purpury może wyglądać na ciemniejszy niż jest w rzeczywistości. Jasny odcień purpury w pokoju z dużą ilością światła może wyglądać na biały. Ważne jest rozważenie oświetlenia w każdym pokoju, do którego wybieramy purpurową fototapetę, jako główny kolor ściany.

Projektowanie purpurowej fototapety

Łatwo będzie stworzyć arcydzieło, gdy tylko zdecydujesz się na absolutnie najlepszy odcień koloru purpurowego do przestrzeni, którą chcesz przekształcić. Jeśli zdecydujesz się na ciemny odcień purpury, na przykład fototapety Magenta lub Magenta - Big, wybierz ciemne odcienie innych kolorów, aby dyskretnie podkreślić tapetę. Ciemne kolory, takie jak niebieskoszary lub ciemnozielony, wyróżnią się. Brązowy odcień sprawi, że pokój stanie się bardziej stonowany. Połączenie wszystkich tych kolorów może być najlepszym rozwiązaniem! Jeśli zdecydujesz się na jasny purpurowy kolor, my w Photowall wierzymy, że łącząc go z jeszcze lżejszym odcieniem towarzyszącego koloru białego lub jasnoszarego, stworzy niesamowicie stylowy efekt. Sprawi, że cała przestrzeń stanie się bardziej beztroska, co z kolei sprawi wrażenie bardzo relaksującego miejsca. Dlatego jasno purpurowa fototapeta świetnie sprawdza się w sypialni. W sypialniach ważne jest jednak nie tylko użycie bardzo lekkich kolorów i odcieni. Zbyt dużo światła w sypialni może powodować wrażenie, że przedmioty w pomieszczeniu unoszą się, co znacznie przemęcza wzrok. Doskonałą alternatywą jest złamanie światła pięknymi, ciemnymi drewnianymi ramkami lub wspaniałą ramą łóżka.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.