Purpurowa fototapeta

Na pytanie o ulubiony kolor, wiele osób odpowiada albo czerwony, albo niebieski. Jeśli połączymy te dwa kolory, otrzymamy trzeci popularny kolor: fioletowy. W Europie często kojarzymyDowiedz się więcej ten szlachetny kolor z królewskością, magią i mistyką. Ma to sens, ponieważ fioletowy jest obdarzony silnym przyciąganiem i mistyką, która jest bardzo nieuchwytna.

Trend na fioletowe fototapety

Uniwersalność fioletu bierze się z jego wielu niuansów. Można go wykorzystać niemal w każdym pomieszczeniu w domu, a zwłaszcza jako fototapetę. Ta wszechstronność jest z pewnością powodem, dla którego fioletowy był przewidywany jako nowy najbardziej on-trendowy kolor 2017 roku - jak rzeczywiście było. Wyskakuje coraz częściej i czuje się punktowo. Bardzo blada wersja fioletu przejęła silną pozycję bladego różu, którą wcześniej zajmował jako kandydat do nowego pokoju dla dziecka. Jest to miękki kolor, który tchnie zadowoleniem. Jest łatwy w odbiorze. Kombinacja ten blady odcień purpury z bladym szarym lub szarym beżem robi nawet więcej odpoczynku, przyjemny pokój dla cennego nowicjusza. W ubiegłym roku, gdy fioletowy postępował w kierunku bardziej dorosłych przestrzeni, takich jak salon czy domowe biuro, zwykle przybierał formę fototapety w ciemniejszym odcieniu fioletu. Tworzy to dyskretnie stymulujące wrażenie. Sekretem sukcesu z fioletem w salonie jest znalezienie niuansu, który według Ciebie wygląda tam najlepiej. W przypadku tak osobistego koloru bardzo trudno jest określić właściwy niuans fioletu dla ciebie i twojej przestrzeni. W pokoju z małą ilością światła, ciemny odcień purpury może wyglądać ciemniej niż jest w rzeczywistości. Blady odcień fioletu w pomieszczeniu z dużą ilością światła może wyglądać na biały. To sprawia, że dodatkowe ważne jest, aby rozważyć oświetlenie w każdym pokoju, w którym wybierasz fioletową fototapetę jako główny kolor ściany.

Planowanie fioletowej fototapety

Łatwo jest stworzyć arcydzieło, gdy już zdecydujesz się na absolutnie najlepszy odcień fioletu dla przestrzeni, którą chcesz przekształcić. Jeśli zdecydowałeś się na ciemny odcień fioletu, taki jak fototapeta Magenta lub Magenta - Big, idź do przodu i wybierz ciemne odcienie innych kolorów, aby dyskretnie podkreślić tapetę. Ciemne kolory, takie jak niebiesko-szary lub ciemnozielony, będą się wyróżniać. Odcień brązu nada pomieszczeniu bardziej stonowany charakter. Połączenie wszystkich tych kolorów może być najlepszym rozwiązaniem! Jeśli zdecydowałeś się na jasny fiolet, w Photowall uważamy, że połączenie go z jeszcze jaśniejszym odcieniem koloru towarzyszącego - białym lub jasnoszarym - stworzy niezwykle stylowy efekt. Sprawia, że cała przestrzeń wydaje się bardziej przewiewna, co z kolei sprawia wrażenie bardzo relaksującego. Dlatego też fototapeta w kolorze jasnofioletowym bardzo dobrze sprawdza się w sypialni. W sypialniach ważne jest jednak, aby nie stosować tylko bardzo jasnych kolorów i odcieni. Zbyt duża ilość jasnych kolorów w sypialni może spowodować, że przedmioty w pokoju będą wydawały się unosić, nadwyrężając oczy bardziej niż zwykle. Doskonałą alternatywą jest rozbicie światła za pomocą pięknych, ciemnych drewnianych ram lub wspaniałej ramy łóżka.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.