Kolory

Znalezienie kolorów fototapet w ulubionym odcieniu jest łatwe dzięki naszemu ogromnemu asortymentowi. Dla Twojej wygody, mamy nawet posortowane je przez ich różnych grup, aby mieć znaDowiedz się więcejczny nadzór i zdolność do wyboru koloru zgodnie z osobistymi życzeniami i specyfikacji. Co więcej, wszystkie te elementy i kawałki mogą być modyfikowane, aby dopasować ogólny nastrój, który próbujesz stworzyć za pomocą kolorów fototapet w swoim domu, biurze lub jakimkolwiek innym obszarze osobistym.

Wybór należy do Ciebie

Po zgromadzeniu tak wielu kategorii i poziomów i sortowanie ich korespondencyjnie do ich różnych odcieni daje możliwość przeglądania ich w prosty i korzystny sposób. Kolory fototapet wybór jest tak ogromny, jesteś rzeczywiście zepsuty dla wyboru. Nie bój się eksperymentować z różnymi odcieniami i pigmentów. Dekorowanie jest zabawa aktywność jeżeli ty te wiele alternatywy wybierać od.

Fototapety w kolorach podstawowych

Kolory podstawowe są również znane jako kolory podstawowe, ponieważ nie mogą być odtworzone przez mieszanie innych, co czyni je budulcem wszystkich innych kolorów. W szczególności, te kolory to niebieski, czerwony i żółty. Jak te są fundamentalne dla ludzkiej wizji, ja jest bezpieczny zakładać że potrzebują nadawać się dominujący temat twój pokój.

Blueer than blue

Większość z nas naturalnie kojarzy kolor niebieski z chłodem i spokojem. Dlatego też sensowne jest wykorzystanie fototapet z niebieskimi kolorami w salonie i sypialni, a może nawet w pokoju dziecięcym. Z motywami w tym odcieniu od przestrzeni kosmicznej po lasy i góry, by wymienić tylko kilka, masz wszelkie możliwości, by nadać swojej przestrzeni równowagę i charakter. Tylko dlatego, że niebieski emanuje chłodem, nie oznacza, że te kolory fototapet nie mogą być zatrudnione jako oświadczenia, jak również.

Kolorowe fototapety w czerwieni

Czerwień często koreluje z pasją i sprawami serca, prawdopodobnie zrodzonymi z ewolucji, ponieważ jest to również kolor tego, co w zasadzie jest paliwem naszych ciał, czyli krwi. Fototapety Colours w kolorze czerwonym są popularne zwłaszcza w nowoczesnym wystroju, ale także w bardziej rustykalnym stylu, gdzie mamy bardziej stonowane odcienie czerwieni. Niemniej jednak, można również poprosić o dostosowanie do odcienia czerwieni, którego pragniesz, czy to dla swojego biura, domu lub innych obszarów osobistych.

Wszystko było żółte

Odrobina koloru czyni cuda w pokoju. Fototapety w żółtym kolorze są jednym z bardziej popularnych motywów, szczególnie dla młodych rodzin, ponieważ przekazują one nowy początek, tak jak piękny wschód słońca, którego oczywiście nie brakuje w naszej ofercie wysokiej jakości płócien. Świeżość tego specyficznego koloru sprawdza się praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Fototapety w kolorach drugorzędnych

Logicznie rzecz biorąc, kolory drugorzędne powstają poprzez równomierne zmieszanie dwóch kolorów podstawowych. Na przykład żółty i czerwony daje kolor pomarańczowy, czerwony i niebieski - fioletowy, a niebieski i żółty - zielony. Dla pomarańczowego, podobnie jak żółty, oznacza energię i inspirację, co może być idealne dla małego dziecka, stymulując jego pragnienie nauki. Przykłady fioletowych kolorów fototapet rozciągają się od naturalnego piękna arktycznego nocnego nieba do fantastycznego uroku mitycznej istoty. Mimo, że myśląc o kolorze zielonym od razu myślisz o lasach i drzewach, nasze fototapety z zielonymi kolorami zawierają również sceny z kosmosu, pejzaże miejskie, a także abstrakcyjne obrazy i unikalne interpretacje wzorów i organicznych ekspozycji.

Czarny i biały

Czyż nie uwielbiamy klasycznego wyglądu czerni i bieli? Po prostu emanuje wyrafinowaniem, stylem i charyzmą. Nic dziwnego, że prawie wszystkie nasze fototapety zawierają czarno-białe kolory. Różnorodność jest tytaniczna, obejmując wszystkie rodzaje aspektów i stylów obrazowania, w tym, ale nie ograniczając się do fotografii high-detail, intensywne portrety, głęboko artystyczne interpretacje i więcej. Indywidualność fototapet z czarno-białymi kolorami jest fenomenalna i podnosi każdy pokój na zupełnie nowy poziom intrygi i rodowodu.
Informacje o produktach